راهنمای خرید آنلاین دیگ بخاردیگ بخار با دریافت انرژی می تواند آب را به بخار تبدیل کند. این نوع از محصولات در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید و طراحی می شوند. شرکت های داخلی و خارجی بسیاری بویلرهای گوناگون را در استانداردهای متفاوت تولید می کنند. از بخار تولید شده با استفاده از بویلرها می تواند در صنایع مختلفی استفاده کرد.

معرفی دیگ بخار

دیگ بخار چیست و چه کاربردی دارد؟ در ادامه در نظر داریم به طور کلی اطلاعات مفیدی در مورد کارایی و کارکرد این نوع از محصولات در اختیار شما قرار دهیم. بویلرها به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد توانسته اند در بسیاری از صنایع به طور عمده مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید این نوع از محصولات باید و نبایدهای زیادی را در نظر بگیرید.  فروشگاه های معتبر بهترین گزینه برای خرید می باشد زیرا تا حدود قابل ملاحظه ای می توان از کیفیت آن مطمئن بود.

 

دیگ بخار با دریافت انرژی می تواند آب را به بخار تبدیل کند. این نوع از محصولات در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید و طراحی می شوند. شرکت های داخلی و خارجی بسیاری بویلرهای گوناگون را در استانداردهای متفاوت تولید می کنند. از بخار تولید شده با استفاده از بویلرها می تواند در صنایع مختلفی استفاده کرد. تنوع وسیعی از بویلرها را می توانید در وب سایتمان مشاهده کنید. اطلاعات کامل در مورد قیمت و مشخصات این نوع از محصولات در وب سایتمان درج شده در صورت نیاز به راهنمایی برای خرید دیگ بخار می توانید با ما در تماس باشید.

 

دیگ بخار,معرفی دیگ بخار,خرید دیگ بخار

دیگ بخار

 

انواع دیگ بخار

دیگ های بخار در انواع مختلف تولید میشوند به همین دلیل طبقه بندی برای آنها بسیار گسترده است.  بویلرها را می توان در دسته بندی های زیر معرفی کرد: 

 

دسته اول ( عملکرد):

دیگ تولید آب گرم

دیگ تولید آب داغ

دیگ تولید بخار

 

دسته دوم ( جنس):

دیگ چدنی

دیگ فولادی

 

به منظور خرید این نوع از محصولات لازم است ابتدا نیازهای موجود به طور دقیق مشخص شود، در این صورت می توان مناسب ترین گزینه را در اولویت قرار داد. در صورتی که در انتخاب و خرید بویلر مورد نظر خود تردید دارید می توانید از مشاوره ی رایگان ارائه شده توسط همکاران ما بهره مند شوید. بویلرهای صنعتی در مقایسه با بویلرهای خانگی دارای کارایی بیشتری هستند به همین دلیل قیمت بسیاری را برای خرید درخواست می کنند. هر کدام از این انواع دیگ بخار یاد شده در قسمت بالا مزایای و چالش های خاص خود را دارند به همین دلیل باید با ارزیابی دقیق انتخاب شوند. در غیر این صورت نمی توانید از کارایی آنها بهره مند باشید.

 

دیگ بخار,انواع دیگ بخار,خرید دیگ بخار

انواع دیگ بخار

 

اجزای دیگ بخار

دیگ بخار دارای اجزای مختلفی می باشد. هر کدام از اجزای آنها به گونه ای تعبیه شده اند که بتوانند کارایی این محصول را تحت کنترل قرار دهند. اجزای تشکیل دهنده ی این نوع از محصولات ممکن است از محصولی به محصول دیگر متفاوت باشد. شرکت های تولید کننده به منظور افزایش کارایی محصولات خود و البته میزان فروش به مقدار زیاد از فناوری نوین در ساخت این دستگاه ها استفاده می کنند.  از مهمترین اجزای تشکیل دهنده ی دیگ بخار می توان موارد زیر را نام برد:

1) مشعل بکوارد 

2) جعبه دود جلو دیگ

3) پرشر سوئیچ

4) فشار سنج

5) آبنمای مغناطیسی

6) کنترل سطح آب مغناطیسی

7) سوپاپ اطمینان

8) شیر خروجی بخار 

9) دریچه آدم رو

10) لوله های آتشخوار

11) رپر (Wrapper)

12) دودکش خروج گاز

13) کوره آکاردئونی 

14) پاگرد (Skid)

15) شیر زیر موبری 

16) تابلو برق کنترل سیستم

17) شیر تغذیه آب ورودی

18) پمپ تغذیه آب ورودی

19) دریچه بازدید

20) جعبه دود عقب دیگ

 

خرابی هر یک از اجزای تشکیل دهنده ی این نوع از محصولات می تواند کارایی آن را تحت کنترل قرار دهد . به همین دلیل باید اقدامات لازم برای سرویس دوره ای و تعمیر هرگونه خرابی در اسرع وقت انجام شود. فرایند تعمیر را به افراد کاردان و با تجربه بسپارید تا بتوانید از کیفیت آن مطمئن باشید. سرویس دوره ای این نوع از محصولات می تواند طول عمر مفید آنها را افزایش دهد. به همین دلیل باید به طور جدی در اولویت قرار گیرد.

 

دیگ بخار,اجزای دیگ بخار,خرید دیگ بخار

اجزای دیگ بخار

 

کاربرد دیگ بخار

کاربرد دیگ بخار بسیار وسیع است. این نوع از محصولات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل است که در ابعاد مختلف تولید و طراحی می شوند. با استفاده از بخار ایجاد شده توسط بویلرها می توان توربین ها را به حرکت درآورد. انرژی نهفته شده در بخار ایجاد شده در داخل بویلر کارکرد بسیاری دارد. امروزه استفاده از فناوری و تکنولوژی جدید سب شده است که بازده این محصولات به مقدار بسیار زیاد افزایش یابد. دیگ های بخار به عنوان تجهیزات جانبی در ساخت محصولات مختلف استفاده می شوند به عنوان مثال از بخار ایجاد شده در دیگ های بخار می توان در تهویه ی هوا استفاده کرد.

 

راندمان و کارایی هر یک از بویلرها متفاوت است به عنوان مثال راندمان بویلرهای فولادی از نمونه های چدنی بسیار زیاد است. اطلاعات کامل در مورد عملکرد آنها در اختیار شما قرار می گیرد. با یک بررسی دقیق می توانید مناسب ترین گزینه را خریداری کنید. اگر چه مکانیسم موجود برای کارکرد این محصولات بسیار ساده است ولی کارایی آنها به ویژه در سال های اخیر به مقدار بسیار زیاد افزایش یافته و همین امر میزان تولید آنها را نیز بیشتر ساخته است.

 

خرید دیگ بخار

به منظور خرید دیگ بخار گزینه ی خرید آنلاین این محصول را برای شما فعال کرده ایم تا بتوانید به راحتی ثبت سفارش خود را در هر جای کشور که هستید نهایی کنید. راهنمایی خرید آنلاین نیز درج شده است. با ما بهترین و با کیفیت ترین بویلرها را به قیمت مناسب خریداری خواهید کرد. اعتماد شما، سرمایه ما است به همین دلیل ما بررسی های حدی در مورد کیفیت  بویلرهای موجود در لیست فروش مان انجام می دهیم. توجه کنید فروشگاه های زیادی در زمینه ی فروش دیگ بخار فعالیت دارند ، سودجویان و کلاهبرداران نیز در صدد فروش بلورهای بی کیفیت و نامرغوب هستند. به همین دلیل لازم است بررسی های جدی در انتخاب فروشگاه مورد نظر برای خرید صورت گیرد.

 

به محض نهایی شدن پروسه ی خرید می توانید در بازه ی زمانی بسیار کوتاه آن را از درب منزل دریافت کنید. اطلاعات کامل در مورد مشخصات انواع مختلف از دیگ بخار به همراه هزینه ی درخواستی برای خرید موجود است. اگر در خرید بویلر مد نظر خود نیازمند توضیحات هستید می توانید از مشاوره ی رایگان ما بهره مند شوید. از اصلی ترین مزایای خرید دیگ بخار از ما می توان موارد زیر را نام برد:

کیفیت عالی

امکان مقایسه ی محصولات 

تنوع وسیعی از بویلرها 

قیمت مناسب

ارسال فوری

امکن خرید آنلاین

خدمات بعد از فروش

پشتیبانی آنلاین

مشاوره ی رایگان

 

هدف ما، رضایت شما عزیزان است . از کیفیت محصولات موجود در فروشگاه آنلاین بویلر ایران می توانید به مقدار کامل مطمئن باشید. ما اینجا هستیم تا شما از بویلر انتخابی خود راضی باشید. فرایند اجرا و نصب بویلرها را به افراد کاردان بسپارید، هرگونه سهل انگاری در این زمینه می تواند دردسرهای بسیاری به همراه داشته باشد.  یک ایراد فنی جزیی اگر در زمان کوتاه برطرف نشود می تواند  تشدید یافته و به مشکلات و خسارت گزاف منجر شود.

 

دیگ بخار,خرید دیگ بخار,خرید دیگ بخار

خرید دیگ بخار

 

قیمت دیگ بخار

قیمت دیگ بخار به عوامل گوناگونی وابسته است و نمی توان یک مقدار مشخص را ارائه داد. به منظور اطلاع از قیمت پیشنهادی برای خرید توع وسیعی از بویلرها  می توانید با ما در تماس باشید و راهنمایی کامل به دست آورید. از جمله مهمترین فاکتور در قیمت خرید  دیگ بخار می توان موارد زیر را نام برد:

نوع

کیفیت

کارایی

برند

استاندارد ساخته شده

متریال اولیه

اجزای سازنده

 

هر یک از موارد یاد شده به مقدار قابل ملاحظه می تواند هزینه ی لازم برای خرید بویلر را تحت کنترل قرار دهد. ناگفته نماند برخی از سودجویان به منظور جلب توجه خریدار برای خرید بویلرهای بی کیفیت و نامرغوب معمولا هزینه ی کمتری را درخواست می کنند. قرار است یک بار برای خرید دیگ بخار مورد نظر خود هزینه کنید به همین دلیل حتما کیفیت را در اولویت انتخاب خود قرار دهید. یک محصول نامرغوب با خرابی های پی در پی می تواند دردسرهای بسیاری به همراه داشته باشد.  بویلرهای بی کیفیت کارایی مطلوب ندارند یا در بازه ی زمانی کوتاه نیازمند تعویض آنها خواهید بود. مطمئن باشید ما قیمت مناسبی برای انتخاب بخار دیگ به شما معرفی خواهیم کرد.

 

دیگ بخار,قیمت دیگ بخار,خرید دیگ بخار

قیمت دیگ بخار

 

باید و نبایدهایی در مورد دیگ بخار

دیگ های بخار در صنایع مختلف کارایی متفاوتی دارند. ویژگی  مطلوب این نوع از محصولات سبب شده است که امروزه در بسیاری از کارخانه ها بتوانیم از کارایی آنها استفاده کنیم در صورتی می توانید از مزیت یک دیگ بخار به مقدار کافی بهره مند باشید که نمونه های اصل و مرغوب را در اولویت خرید قرار دید. از اصلی ترین باید و نبایدها برای خرید بویلرهای مختلف آن است که مراکز مطمئن را انتخاب کنید.

 

 از آنجا که هیچ راهکار مناسبی برای بررسی کارایی این نوع از محصولات در زمان خرید نیست ، پس سعی کنید  فروشگاه معتبر را  برای خرید در اولویت قرار دهید. یک فروشگاه معتبر هرگز با فروش بویلرهای بی کیفیت، اعتبار خود را زیر سوال نمی برد. به همین دلیل قابل اعتماد است. ما به عنوان یکی از مراکز اصلی و پیشرو در فروش انواع مختلف از بویلرها در خدمت شما عزیزان هستیم. همین اکنون می توانید ثبت سفارش خرید آنلاین دیگ بخار را نهایی کرده تا در بازه ی زمانی کوتاه آن را دریافت کنید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------