ساخت نسل آینده فناوری مانیتورینگ ترافیک توسط سیسکو و تام‌تامدو کمپانی سیسکو و تام تام با مشارکت یکدیگر نسل جدید مانیتورینگ ترافیک را با هدف پشتیبانی از خودروهای خودران می سازند.

به گزارش خبرآنلاین، سیسکو با ده‌ها سنسور، کنترلر و روتردر حال حاضر سیستم مانیتورینگ ترافیک را در اختیار دارد اما قرار است با همکاری دیتای متعلق به تام تام و آنالیز آن بتوانند فناوری مانیتورینگ جدیدی را تحت پلتفرم اینترنت اشیای سیسکو به دنیای فناوری اهدا کنند.

 

تام تام از سال 1991 ابزارهای مجهز به جی پی اس و نویگیشن را در بازار می‌فروشد و در حال حاضر خودروها و ساعت‌های هوشمند زیادی به ماهواره اختصاصی تام تام وصل بوده و این کمپانی برای سیستم ترافیک، سیستم دستیار راننده /ADAS و سیستم پارک آنلاین خودرو، سرویس‌های آنلاین ارائه می‌کند.

 

از آنجایی که هر دو کمپانی در بخش ترافیک، تجربیات گوناگونی دارند، در کنار هم می‌توانند نرم افزار و سخت افزار خوبی را برای نسل آینده سیستم‌های مانیتوریگ ترافیک خلق کنند.

 

ادوین پالوست از مدیران سیسکو می‌گوید ما قادر به اتصال زیرساختهای جاده‌ای، وسایل نقلیه، رانندگان و ماموران جاده هستیم تا بتوان در یک شبکه واحد، اطلاعات را به صورت آنلاین به یکدیگر منتقل کرد. 

 

    اخبارعلمی ,خبرهای  علمی , مانیتورینگ ترافیک

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------