گرما را با این خوردنی ها لذت بخش کنید +عکسبا گرم تر شدن هوا آب بدن نیز کم می شود و نیاز داریم تا این آب را برای بدن جایگزین کنیم. این کار تنها باخوردن آب حل نمی شود بلکه باید از میوه ها و سبزیجات مخصوص این فصل نیز کمک گرفته شود.

 

به گزارش گروه خواندنی های مشرق، برای اینکه آب بدنتان را تجدید کنید و همچنین ویتامین های لازم را به بدنتان وارد کنید بهتر است تا از این مواد غذایی استفاده کنید تا این آب در بدن شما وجود داشته باشد.

 

خوردنی ها درگرما ,خوراکی هادرگرما

 

خیار: یکی از بهترین میوه هایی که  می توانید در این فصل از ان ها استفاده گنید خیار است چرا که خیارهای  تازه مقدار زیادی آب دارند و همچنین در آن می توانید ویتامین ث را نیز پیدا کنید. در کنار آب، خیار برای پوست شما نیز بسیار مفید است و از آفتاب سوختگی جلوگیری می کند.

خوردنی ها درگرما ,خوراکی هادرگرما

 

سس گوجه: شاید به نظر غیر معقول آید اما احتمال دارد که مجبور باشید تا در این مدت از فست فودها نیز استفاده کنید و بهتر است از سس گوجه برای آن ها استفاده کنید چرا که بیشتر این سس ها از آب تشکیل شده اند و چربی آن ها نیز بسار کمتر است. پس هم آب بدن شما را تامین می کند و همچنین شما را چاق نیز نمی کند.

 

خوردنی ها درگرما ,خوراکی هادرگرما

 

بادمجان: بادمجان یکی از آن سبزیجاتی است که برای لاغری بسیار مفید است چرا که مقدار بسیار زیادی آب و فیبر در آن موجود است و همچنین میزان بسیار کمی نیز کالری دارد. بهتر است تا از سرخ کردن ان ها پرهیز کنید و بیشتر به صورت آب پز از آن استفاده کنید.

 

خوردنی ها درگرما ,خوراکی هادرگرما

 

هندوانه: در یکی از تحقیقات در دانشگاه پزشکی آبردن، محققان به این نتیجه رسیده اند که اگر سبزی یا میوه ای از ترکیب نمک، مواد معدنی و آب و شکر طبیعی تشکیل شده باشد برای رفع تشنگی و مرطوب کردن بدن شما از هزچیزی بهتر است و در آن تحقیق هندوانه به عنوان بهترین میوه از این دسته انتخاب شد چرا که نزدیک به 92 درصد آن از آب تشکیل شده است./مشرق نیوز

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022