حسابداری آنلاین (ابری قیاس)حسابداری آنلاین,دانلود نرم افزار حسابداری ابری رایگان,نرم افزار حسابداری ابری

حسابداری آنلاین

 

چه اندازه درباره‌ حسابداری آنلاین می‌دانید؟ ممکن است این مفهوم برای بسیاری از شما مفهومی پیچیده به نظر برسد اما درواقع این‌طور نیست. در این مقاله با ما همراه باشید تا به‌راحتی به درک درستی از این مفهوم حسابداری آنلاین دست پیدا کنید.

 

پردازش ابری

در ابتدا درباره‌ی مفهوم پردازش ابری توضیح ساده‌ای ارائه می‌کنیم. در پردازش ابری، با استفاده از اینترنت می‌توان به نرم افزار در فضایی دسترسی داشت که به حضور فیزیکی افراد بر روی یک کامپیوتر خاص نیازی نخواهد بود و همچنین به نصب نرم افزار روی سیستم‌های مختلف نیز نیازی نیست.

 

جالب است بدانید که هم‌اکنون نیز بسیاری از شما از فناوری ابر استفاده می‌کنید. ممکن است خودتان هم از این موضوع بی‌خبر باشید. به‌عنوان مثال اگر شما حساب‌های کاربری جی‌میل و هات‌ میل دارید، اصطلاحاً در ابر هستند. زیرا شما قادرید در هر کجای دنیا، از هر دستگاهی، به ایمیل‌ها و فایل‌های موجود در ایمیل‌تان دسترسی پیدا کنید.

 

حسابداری آنلاین چیست؟

اکنون که با مفهوم پردازش ابری آشنایی پیدا کردید به تعریف حسابداری آنلاین می‌پردازیم. حسابداری ابری که به آن حسابداری آنلاین نیز گفته می‌شود، عملی مشابه همان پردازش ابری را انجام میدهد. در این نوع از حسابداری شما می‌توانید  نرم افزار حسابداری  بدون آنکه نصب کنید، با ایجاد یک حساب کاربری راه اندازی نموده و زمانی که در منزل حضور دارید می‌توانید فقط با دسترسی به اینترنت و از طریق مرورگر وب و بدون نیاز به نصب دوباره نرم‌افزار حسابداری، به برنامه حسابداری خود دسترسی پیدا کنید.

 

نرم افزار حسابداری آنلاین دقیقا به مفهوم در دسترس بودن سیستم حسابداری از هر نقطه ای از دنیا و تنها با استفاده از یک مرورگر اینترنت و اینترنت اشاره می کند. 

 

حال این سیستم با توجه به آنلاین بودن، به دو صورت ارائه می شود، ابری و یا بصورت لیسانس نرم افزار. در صورتی که استفاده کننده از این سیستم نرم افزار را بصورت یک اکانت تهیه نماید، دیتا و اطلاعات را نزد ارائه دهنده سرویس ابری قرار دهد، به آن نرم افزار حسابداری ابری اطلاق می گردد. در اینصورت با اتمام اکانت و یا زمان شارژ اکانت، دسترسی به اطلاعات ممکن نخواهد بود.

 

حال در صورتی که استفاده کننده، نرم افزار را بصورت لیسانس تهیه کند، نرم افزار را می تواند بر روی سرور یا سیستم های رایانه ای خود در محل فیزیکی شرکت خود و یا در جای دیگری نظیر شرکت های ارائه دهنده سرور مجازی، نصب نموده و از مزایای حسابداری آنلاین استفاده نماید. که به آن نیز به درستی یا غلط نرم افزار حسابداری تحت وب نیز می گویند.

 

در این مقاله و در ادامه بیشتر به موضوع حسابداری ابری پرداخته شده است.

 

مطالعه کنید: فاکتور فروشگاهی قیاس شاپ

 

مزایای استفاده از حسابداری آنلاین 

در حسابداری آنلاین مدیران شرکت‌ها می‌توانند ارتباط آنلاین در لحظه برقرار کنند و مستقیماً با حسابداران در ارتباط باشند و از طریق برنامه‌ی حسابداری با تکنولوژی ابری، حساب‌ها را مدیریت کنند.

 

یک مزیت مهم دیگر این است که هزینه نگهداری اطلاعات روی سرور ابری، نسبت به هزینه خرید نرم افزار برای همه‌ی سیستم ها و همچنین خریداری امکانات سخت افزاری بسیار کمتر است.

 

با استفاده از حسابداری ابری کاربران می‌توانند فعالیت‌هایی که از طریق این فناوری در هر گوشه‌ی دنیا بر روی برنامه‌ی حسابداری اتفاق می‌افتد را مشاهده کنند و در صورت لزوم زمان‌بندی‌هایی را برای اطلاع رسانی به مشتریان در نظر بگیرند.

 

حسابداری آنلاین 

عبارات کلیدی “نرم افزار حسابداری تحت وب ” ، “حسابداری ابری قیاس”  در گوگل بسیار سرچ شده ‌است و کاربران زیادی این دو عبارت را جستجو کرده‌اند. این امر به معنی زیاد بودن درخواست‌ها برای دسترسی به حسابداری ابری رایگان بوده که معمولاً به ‌دلیل نوپا بودن مشاغل و کسب و کارهای کوچک می‌باشد. چرا که صاحبان این مشاغل اگر برای خرید نرم‌افزار هزینه‌ای پرداخت کنند، احتمال بازگشت این هزینه بسیار کم است.

 

اما معمولاً زمانی که این افراد به صفحات و سایت‌های مورد نظر مراجعه می‌کنند علی ‌رغم ادعاهای موجود، نرم‌افزارهای ارائه شده رایگان نبوده یا در حالت بسیار محدود شده رایگان می‌باشد.

 

اما در عین حال نرم‌افزارهای حسابداری وجود دارند که با بهره بردن از فناوری ابری، همزمان با به‌کار بردن سیاست‌هایی در شبکه توزیع و فروش خود، امکان دسترسی کاملاً رایگان به نرم‌افزار حسابداری ابری را برای کاربران فراهم کرده‌اند.

 

حسابداران و مدیران مشاغل بزرگ و کوچک با استفاده از حسابداری آنلاین رایگان می‌توانند بدون حضور فیزیکی بسیار سریع و آسان مدیریت اطلاعات را انجام داده و بازده عملیاتی را بالا ببرند که این فرایند در نهایت به افزایش فروش و موفقیت بیشتر کسب ‌و کارشان منجر می‌شود.

 

خداحافظی با هزینه های پنهان با دانلود نرم افزار حسابداری ابری رایگان

چرا نمی توانید بهترین نرم افزار حسابداری رایگان را در وب سایت های فارسی پیدا کنید … به صورت رایگان!!؟ آیا فکر می کنید به صورت رایگان میتوانید به بهترین نرم افزارهای ابری برای انجام امور حسابداری خود دسترسی داشته باشید؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا مشتریان خود را بهتر مدیریت کنید. حتی اگر برنامه های رایگان دیگری وجود دارد. بسیاری از آنها اطلاعات شخصی زیادی نیاز دارند که برایتان اکانت رایگان ایجاد کنند.

 

البته حق هم دارند چون زحمت زیادی کشیده اند. اما ما کاملا متفاوتیم. (لازم نیست همه چیز را راجب شما بدانیم تا به شما کمک کنیم.) فقط به یک آدرس ایمیل معتبر (اختیاری) و نام و نام خانوادگی و شماره موبایل تان نیاز داریم تا نسخه رایگان را در اختیارتان قرار دهیم. این واقعاً تمام مواردی است که برای ثبت نام لازم است وارد کنید.

 

مطالعه کنید : ماژول های حسابداری قیاس

 

حسابداری آنلاین,دانلود نرم افزار حسابداری ابری رایگان,نرم افزار حسابداری ابری

حسابداری آنلاین ابری

 

خداحافظی با هزینه های اضافی ماهانه

خیلی از شرکت ها در ایران و جهان خدمات حسابداری ابری را برای مشاغل کوچک ارائه می دهند. اگر چه آنها یک نسخه آزمایشی رایگان به کاربران ارائه می دهند اما در نهایت لازم است هزینه ماهیانه را نیز بپردازید. با نام و موبایل خود میتوانید نسخه رایگان را دانلود کنید.

 

به کمک نرم افزار ابری میتوانید با مدیریت تمام هزینه ها و ارزیابی و بررسی هزینه های ماهانه موارد و هزینه های اضافی را شناسایی و کاهش دهید یا اینکه حذف کنید. با میز کثیف تان در محل کار خداحافظی کنید. قیاس به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری ابری به شما امکان می دهد کاغذ کمتری استفاده کنید و درختان بیشتری را نیز از قطع کردن حفظ کنید. به تمام آن چاپخانه ها و تعداد زیادی از پرونده های بی پایان که در انتظار شما روی میز شما هستند فکر کنید. به زمان لازم برای تهیه و تصویب این مستندات فکر کنید.

 

این که آیا شما خودتان این کار را انجام می دهید یا به کسی پول پرداخت می کنید که این کار را انجام دهد. چرا همه آنها را بصورت آنلاین ذخیره نمیکنید؟ قیاس نیازهای صورتحساب ، دریافت و پیگیری شما را در یک مکان قرار مدیریت میکند. میزهای کثیف محل کار با صورتحساب های آنلاین جایگزین خواهد شد.

 

برتری نرم افزار حسابداری ابری رایگان یا پولی بر سایر موارد

نرم افزار حسابداری هنگام تلاش برای پیشرفت و اداره مشاغل شخصی یک ضرورت محسوب می شود و هر چه زودتر یک راه حل نرم افزاری خوب برای حسابداری پیاده سازی کنید بهتر خواهد بود چون زودتر پیشرفت تان شروع میشود.

 

در حالی که نرم افزار های مختلفی برای صورتحساب نرم افزاری و نرم افزار مالیاتی وجود دارد اما به طور کلی حسابداری ابری جامع تر خواهد بود. برخی از برنامه های حسابداری با هزینه بسیار خوب تعداد زیادی راه حل رایگان نرم افزار حسابداری ارائه میدهند و همچنین نرم افزار حسابداری. در حالی که برخی از این موارد صرفاً نرم افزار رایگان (نسخه دمو) برای نرم افزارهای پولی هستند برخی دیگر برنامه هایی رایگان هستند که می توانید بدون هزینه دانلود و از آنها استفاده کنید. اما طبیعتا موارد رایگان همه امکانات را ندارند.

 

همچنین برنامه های مدیریتی برای حسابداری وجود دارد که می توانند ادغام شوند! این می تواند برای مبتدیان که می خواهند حساب های خود را بدون ضمانت مدیریت کنند بسیار مفید است و در عین حال هزینه های اولیه را نیز کاهش میدهند. در اینجا بهترین نرم افزار حسابداری را که در حال حاضر در بازار موجود است ارائه خواهیم داد و همچنین گزینه های دیگری را در نظر می گیریم. این خدمات در مجموعه کاملی همراه می شوند که نه تنها می تواند به شما در مقابله با کارهای حسابداری خود کمک کند بلکه می تواند برای انجام حقوق و دستمزد و وظایف HR نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

یک حسابداری سازمان یافته و بدون استرس با نرم افزار حسابداری ابری

اجازه دهید! برخی از خصوصیات یک نرم افزار حسابداری ابری چه رایگان و چه پولی را ذکر کنیم! تا با قدرت این سیستم کمی بیشتر آشنا شویم.

قیاس حسابداری را تا حد امکان ساده می کند! ما در مورد امنیت جدی هستیم.

اتصالات داده بانکی فقط خواندنی است و از رمزگذاری ۲۵۶ بیتی استفاده می کند.

سرورها تحت حمایت فیزیکی و الکترونیکی قرار دارند.

دستیابی به اطلاعات کارت بانکی و حساب بانکی تأیید شده است.(امنیت بالا(

قیاس از نرم افزار حسابداری واقعی و چند منظوره استفاده می کند.

ده ها گزارش قابل تنظیم ، بودجه بندی ساده

 

این بسته ویژگی های زیادی دارد! فاکتور ، پیگیری هزینه، پیگیری زمان ، میزبان گزارش های تجاری ، حتی گزینه ای برای پرداخت کارت بانکی. اما یک رابط کاربری ساده و با هدف استفاده آسان غیر حسابداران تضمین می کند که شما سریع یاد بگیرید. با وجود سادگی کارایی از عملکرد بالا و واقعی برخوردار است.

 

هیچ محدودیتی در مورد کاربران اضافی یا حسابدارانی که ممکن است بخواهید به داده ها دسترسی نداشته باشید. همچنین مدیریت هزینه هوشمند را بر روی تلفن همراه شما ارائه می دهد. همه این موارد به خوبی ارائه شده و عموماً کاربردی آسان است. اگر با مشکل روبرو شدید آموزش های دقیق و راهنمایی وب سایت و فیلم ها هستند ارائه “پشتیبانی نامحدود تلفنی و تیکت” که می تواند به راحتی به هر شخص تازه کار کمک کند.

 

یکی از تفاوت های نرم افزار حسابداری آنلاین قیاس، ارائه رایگان نسخه اندروید می باشد که میتواند در بسته های نرم افزاری ارائه شده مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال نسخه اندروید بسته بازرگانی تحت وب قیاس می توانید نسبت به صدور اسناد فروش از قبیل پیش فاکتور فروش، فاکتور فروش، فاکتور خرید و مرجوعی آنها اقدام نمایید و یا به تعریف کالا و قیمت آنها، اشخاص و گرفتن گزارشات بپردازید.

 

منبع :  وبلاگ قیاس

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی