X

آیا استاد اپ را می‌شناسید!؟استاد اپ, نصب اپلیکیشن استاد اپ

 

آیا استاد اپ را می‌شناسید!؟
یک خانواده یک اشتراک، ۸۰۰ دوره مجازی و کتاب صوتی، ببینید و بشنوید
آموزش مجازی، عبارتی که این روزها خیلی توسط خانواده‌ها شنیده می‌شود، بعضی‌ها از آن استقبال کرده و به دید یک مزیت به آن نگاه می‌کنند، برای برخی هم به یک دردسر بزرگ تبدیل شده است. اما راه‌حل‌های جامعی برای لذت بردن از آموزش مجازی وجود دارد. بهتر است با فضای نوین آموزش در فضای وب بیشتر آشنا بشویم.


چگونه در شرایط فعلی در کسب و کار رشد کنیم و سطح کیفیت زندگی را ارتقا بخشیم؟
یکی از بهترین کارها برای این روزها یادگیری مهارت‌ها و شنیدن کتاب‌هایی است که به ما کمک می‌کنند تا خیلی زود موفقیت‌های بهتری کسب کنیم. اما با وجود محدودیت‌های اقتصادی و تردد، سؤال این است، چگونه؟؟


ما در استاد اپ با همکاری مراکز آموزشی و اساتید برجسته سعی کردیم با استفاده از روش اشتراک کم هزینه، ۸۰۰ دوره آموزشی و کتاب صوتی با کیفیت را در ۲۸ دسته مختلف ارائه دهیم. این محتوای آموزشی در زمینه‌های مدیریت و کسب و کار، کامپیوتر، ورزش، موسیقی، زبان خارجی، کتاب‌های صوتی، روانشناسی و خانواده، ستاره شناسی، علوم پایه و رباتیک و ... است.


اکنون شما می‌توانید همراه با خانواده (به صورت غیرهمزمان) به سریع‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش، کنترل اوضاع را به دست بگیرید. در تمام این دوران سخت، تیم استاد اپ کار می‌کنند تا شما به آموزش مجازی مؤثر و باکیفیت دسترسی داشته باشید.


شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن و اشتراک ناچیز ماهانه ۲۹ هزار تومان به صورت نامحدود به تمامی ۸۰۰ دوره آموزشی و کتاب‌های صوتی دسترسی پیدا کنید. البته بدون اشتراک هم بخش‌های زیادی برای شما باز خواهند بود. سایر اعضای خانواده هم می‌توانند به صورت غیرهمزمان از یک اشتراک استفاده کنند.


پیشنهاد ویژه: اگر تا پایان هفته استاد اپ خود را فعال کنید، می‌توانید برای ۲ دوره مجازی (جز MBA) به صورت رایگان گواهینامه دیجیتال بگیرید.


برای اطلاعات بیشتر و دانلود و نصب رایگان استاد اپ کلیک کنید

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------