مدیریت اینستاگرام (طراحی پست و پیج اینستاگرام) را به یاراپلاس بسپارید!مدیریت اینستاگرام,طراحی پست و پیج اینستاگرام

طراحی پست اینستاگرام یاراپلاس

 

امروزه اینستاگرام بستری برای کسب درآمد و تبلیغات آنلاین شده است. بسیاری از پیج های اینستاگرام با مراجعه به آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس سعی بر آن دارند که در مدیریت پیج اینستاگرام قوی داشته باشند. چراکه اینستاگرام به طور قطع پر طرفدارترین و معروف ترین شبکه اجتماعی است. اینستاگرام حدود 150 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد و بیلیون ها پست در آن تاکنون به اشتراک گذاشته شده است.

 

همانطور که آمار نیز نشان می دهند، سرمایه گذاری روی این شبکه اجتماعی بسیار معقول به نظر می رسد. پس اگر قصد دارید برند خود را داشته باشید بی شک اینستاگرام بهترین بستر برای تبلیغات شماست.

 

از مزایای سرمایه گذاری در اینستاگرام این است که حتی با صرف کمترین هزینه ها و برای کسب و کار های کوچک نیز می توانید روی اینستاگرام حساب کنید. اما دقت داشته باشید که هرچه تعداد افراد متخصص در تیم شما بیشتر باشند، بهتر می توانید پیج اینستاگرام خود را مدیریت کنید. در این مقاله از یاراپلاس قصد داریم شما را با چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام و چگونگی طراحی پیج و همچنین روش های طراحی پست آشنا کنیم. بعد از مطالعه این مقاله از یاراپلاس شما قادر خواهید بود که پیج اینستاگرام منحصر به فرد خود را داشته باشید.

 

طراحی پست اینستاگرام؛ مهارت ها و ابزارهای لازم

تدوین حرفه ای برای اینستاگرام

همانطور خود شما هم خوب می دانید پر مخاطب ترین و پر طرفدار ترین پیج های اینستاگرام آنهایی هستند که تدوینکار حرفه ای دارند. اما تدوین خودش شامل موارد زیادی می شود. از جمله داشتن دوربین حرفه ای با بهترین لنز ها. پیج هایی که عکس های بی کیفیت می گذارند از بدترین پیج ها هستند. کیفیت بالای عکس های یک پیج نشان از ارزش قائل شدن برای مخاطب های آن پیج است. پس سعی کنید عکس های با کیفیت بگیرید و در پیج خود بگذارید. داشتن تدوینکار حرفه ای از بهترین افاقاتی است که براییک پیج اینستاگرامی می تواند بیوفتد. چرا که حتی با ابزار های نسبتا معمولی می تواند یک تدوینکار حرفه ای شاهکار بی نظیری را خلق کند. پس برای یافتن تدوینکار خلاق و متبحر وقت بگذارید.

 

پست گذاشتن در زمان های منظم

اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد پیشرفت پیج اینستاگرامتان باشید، حتما باید تایم های مشخصی را برای مخاطبانتان تعریف کنید که در آن زمان ها منتظر پست و استوری جدید شما باشند. حواستان باشد که نه خیلی سریع و نه خیلی دیر پست بگذارید. اگر هرروز یا روزدر میان پست بگذارید، پست های شما ویوو زیادی نمی خورد و این به ضرر شماست. اگر هم خیلی دیر بعنوان مثال هفته ای یکبار پست بگذارید ممکن است تعداد زیادی از دنبال کنندگان خود را از دست بدهید. بنابراین برای مدیریت پیج خود یک برنامه منظم باید داشته باشید که چه روز و چه ساعتی بیشترین بازدید را خواهید گرفت. برای اکثر پیج های اینستاگرامی هفته ای دو پست ایده آل است و زمان ناسب برای پست گذاری هم ساعت 7 شب تا 11 است که بیشتر کاربران فعال هستند و در نتیجه بیشترین ویوو راخواهید داشت.

 

نوشتن کپشن مناسب برای هر پست اینستاگرام

کپشن یک پست اینستاگرام بیانگر احساسات پشت یک عکس  و رساندن بهتر پیام یک عکس یا فیلم هست. و در بعضی مواقع صرفا توضیح بیشتری در مورد یک عکس یا فیلم است که در قالب عکس یا فیلم گنجانده نشده است. بنابراین کپشن یک پیج اینستاگرام نقش کلیدی در تعداد بازدید های آن پست دارد. برای نوشتن کپشن بهتر است به دنبال یک نویسنده محتوای با تجربه باشید.

 

چراکه چنین شخصی میتواند جذابیت پیج اینستاگرام شما را چندین برابر کند. داشتن کپشن پر بار در پیج اینستاگرامی شما می تواند نشان از وقت گذاشتن زیاد شما روی پیج اینستاگرامتان باشد. یک پیج اینستاگرام با کیفیت قطعا کپشن های قوی و پر باری نیز دارد. این را هم بدانید یک کپشن خوب به همراه عکس و هشتگ گذاری مناسب می تواند به جایگاه خوبی در پیج اینستاگرام شما دست یابد. پس هر کدام به تنهایی نمی تواند نرخ تعامل پیج اینستاگرام شما را بالا بیاورد.

 

هشتگ گذاری درست هر پست اینستاگرام

هشتگ گذاری درست آن است که مرتبط با عکس، فیلم و کپشن پست اینستاگرامی شما باشد. همانطور که هشتگ های مرتبط می توانند نرخ تعامل و تعداد بازدید پست شما را بالا بیاورند یک هشتگ گذاری بی ربط می تواند همانقدر به شما ضرر بزند و از اعتبار پست و در نهایت پیج اینستاگرام شما بکاهد. برای هشتگ گذاری می توانید در خود اینستاگرام هشتگ های مرتبط را پیدا کنید فقط کافی است بدنبال پست های مشابه پست خودتان بگردید و از نحوه هشتگ گذاری آنها ایده بگیرید. همچنسن ابزاری در گوگل وجود دارند که می توانند به شما هشتگ های پرطرفدار را در حیطه کاری شما بدهند.

 

استوری و ارتباط مستقیم شما با فالوورهای اینستاگرام

همانطور که می دانید استور این روز ها طرفداران بیشتری نسبت به پست های اینستاگرام دارد. علت آن کمبود وقت کاربران است. بیشتر کاربران اینستاگرام دختران و پسران جوان شاغل هستند که وقت کافی برای خواندن کپشن های طولانی ندارند. بنابراین اکثر آنها ترجیح می دهند وقت خود را صرف دیدن استوری های بکنند. از مزایای استوری این است که به پیج اینستاگرام شما صمیمیت می بخشد. علت آن چیست؟ زمانی که شما می خواهید در پیج اینستاگرام خود پست بگذارید وقت بیشتری صرف انتخاب عکس و کپشن نویسی می‌کنید. اما در هنگام انتشار استوری دقت و وقت زیادی را صرف نمی‌کنید.

 

زیرا می‌دانید که هر استوری فقط 24 ساعت در پیج شما می ماند و سریع هم رد می شود پس مخاطبان شما هم دقت زیادی در هنگام دیدن آن ندارند. معمولا اینفلوئنسر ها و سلبریتی ها از استوری برای به اشتراک گذاری زندگی روزمره و پشت صحنه برنامه های خود استفاده می کنند و پست های خود را برای موضوعات رسمی تر می‌گذارند. به همین علت در ابتدا گفتیم که استوری باعث برقراری ارتباط صمیمی بین مخاطبان و صاحب پیج می‌شود.

 

پروفایل، بیوگرافی و نام پیج اینستاگرام شما ویترین پیج شماست!

به این معنا که مخاطب در قدم اول که وارد پیج شما می‌شود، به عکس پروفابل و نام و بیوگرافی پیج اینستاگرام شما دقت می‌کند. بنابراین اولین قدم برای طراحی پیج انتخاب نام و بیوگرافی و عکس پروفایل مناسب و جذاب است. نام باید گیرا و جذاب باشد. نام باید به نحوی معرف برند شما باشد پس در امتخاب آن نهایت دقت را بکنید زیرا این نام است که در قدم اول در ذهن مخاطب می ماند. در قدم بعدی باید عکس پروفایل مناسبی برای پیج اینستاگرام خود انتخاب کنید. همانطور که می دانید یک عکس گویا تر از هزار متن اس. اگر عکس پروفایل شما خیلی خوب و جذاب باشد دیگر نیازی نیست خیل رو انتخاب نام و بیوگرافی پیج اینستاگرام خود وقت بگذارید. عکس پروفایل شما مس تواند لوگوی شرکت شما باشد.

 

اما اگر می خواهید یک عکس از یکی از محصولات خود بعنوان عکس پروفایل بگذارید، سعی کنید عکس شما کیفیت خیلی خوبی داشته باشد. زیرا عکس پروفایل شما معر ف پیج شما در یک نگاه است و درد خاطره ها می ماند. اگر عکس خوب و مناسبی انتخاب کرده باشید سال ها در خاطره ها می ماند و خودش در برند سازی بسیار کمک می کند. اما اگر عکس شما بی کیفیت یا بی ربط باشد اثر منفی که رو پیج شما می گذراد خیلی زود آشکار می شود. و اما آخرین بخش مهم نوشتن بیوگرافی مناسب است.

 

بیوگرافی شما باید مختصر و مفید باشد و به نحوی بیانگر اهداف پیج اینستاگرام شما و معرف پیج شما باشد. می توانید در بیوگرافی پیج اینستاگرام خود از هشتگ های مرتبط با موضوع پیج خود استفاده کنید. اینگونه می توانید تعداد مخاطبان و دنبال کنندگان خود را به راحتی افزایش دهید.

 

حرف آخر در مدیریت پیج اینستاگرام!

برای طراحی پیج اینستاگرام و طراحی پست های خود باید تمامی موارد ذکر شده در بالا را با هم بکار گیرید. تمامی این موارد در کنار هم دست در دست یکدیگر می دهند تا یک پیج اینستاگرام معمولی تبدیل به یک پیج قوی و پر قدرت شود. پس باید در تمامی مهارت های بالا قوی عمل کنید تا پیج شما منحصر به فرد و خاص شود. در این مرحله است که شما حرفی برای گفتن دارید و حال می توانید شاهد افزایش نرخ تعامل و تعداد مخاطبان خود باشید . آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس در مدیریت پیج اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد پس نگران نباشید ما همراهتان خواهیم بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------