چراغ‌های دوچرخه‌تان را بپوشید اخبار علمی ,خبرهای علمی,سیستم پوشیدنی
یک استارت اپ انگلیسی سیستم پوشیدنی خاصی را برای تامین روشنایی دوچرخه‌ها طراحی کرده که می تواند جایگزین چراغ‌های سنتی شود.

به گزارش فارس به نقل از نیواطلس، یک استارت اپ انگلیسی به نام ویوی یک سیستم پوشیدنی خاص برای تامین روشنایی دوچرخه ها طراحی کرده که می تواند جایگزین چراغ های سنتی شود.

 

این سیستم روشنایی پوشیدنی متشکل از بیش از 200 چراغ ال ای دی است که به خوبی و با جزئیات فراوان قابل تنظیم هستند و بر روی وسیله‌ای شبیه به کوله پشتی یا ژاکت نصب می‌شوند.

 

همچنین یک کلاه ایمنی و یک کنترل از راه دور کوچک نیز به همراه مجموعه مذکور عرضه می‌شود که همگی از ابعاد مناسبی برخوردار هستند. بر روی تمامی این سه بخش یک ایکس بزرگ نقش بسته که برای متمایز سازی افراد به خصوص در تاریکی شب به کار می‌رود.

 

 اخبار علمی ,خبرهای علمی,سیستم پوشیدنی

 

در طرفین این مجموعه نیز فلش‌هایی قرار گرفته که روشن شدن آنها و چشمک زدنشان به معنای تلاش برای پیچیدن به سمت راست یا چپ است. کنترل از راه دور این مجموعه هم که بر روی دسته دوچرخه نصب می‌شود فعال کردن سریع و ساده آن را ممکن می‌کند.

 

این مجموعه همراه با یک اپلیکیشن تلفن همراه عرضه می شود که برای مدیریت همه چراغ ها، تنظیم روشنایی، کنترل شارژ باتری و غیره کاربرد دارد. البته در این مجموعه چراغ ترمز در نظر گرفته نشده است. شارژ باتری این محصول در عرض 30 دقیقه انجام شده و برای 5 روز استفاده کاربرد دارد. قیمت این محصول 98 دلار است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------