مهاجرت آسان به استرالیا با وکلای حرفه‌ای مهاجرت به استرالیامهاجرت به استرالیا,مهاجرت به استرالیا با وکیل

وکیل رسمی مهاجرت استرالیا

 

مهاجرت یک فرآیند پیچیده است که نیاز به تسلط بر قوانین و مقررات متخلف دارد که دائما در حال تغییر و توسعه هستند. اما برای شروع فرایند اخذ ویزا باید از کجا شروع کنیم؟ بهتر است از مشورت با یک وکیل رسمی مهاجرت استرالیا شروع کنید. در اینجا سعی داریم راجع به حوزه‌ی فعالیت این وکلا مطالبی را ارائه دهیم.

 

چرا برای مهاجرت به استرالیا به وکیل مهاجرتی احتیاج داریم؟

استرالیا یکی از کشورهای مهاجرپذیر و پرطرفدار است که مقصد بسیاری از محصلان، متخصصان، سرمایه‌گذاران و حتی پناهندگان است. برای ورود به این کشور، اولین اقدام اخذ ویزا است که انواع مختلفی از جمله ویزای تحصیلی، شغلی، سرمایه‌گذاری، فامیلی و پناهندگی وجود دارد که هرکدام خود شامل چندویزای دیگر می‌شود و همچنین از لحاظ طول مدتی که می‌توانید با این ویزاها در استرالیا بمانید، ویزاها به دو‌دسته‌ی موقت و دائم تقسیم می‌شوند. نتیجتا اخذ ویزا بسیار پیچیده و دشوار است و نیاز به وجود متخصصانی دارد که در این حوزه مشورت دهند و حتی کارهای اجرایی را انجام دهند. وکلای مهاجرتی کسانی هستند که در این زمینه کمک می‌کنند.

 

چطور می‌توان به وکلای مهاجرتی اعتماد کرد؟

تب و تاب مهاجرت در ایران بسیار داغ است و همین مورد باعث شده افرادی سودجو به اسم وکیل و مشاور مهاجرت اقدام به کلاهبرداری کنند. بنابراین باید روشی باشد تا از آن طریق بتوان استعلام وکیل‌های خبره و متخصص را گرفت. برای این منظور، اولین اقدامی که باید انجام دهید این است که ببینید آیا شماره‌ی وکیل در سایت MARA ثبت شده است یا خیر. این سازمان زیر نظر دولت استرالیا و اداره‌ی مهاجرت فعالیت می‌کند و اسامی وکلای رسمی و مورد اعتماد در سایت آن حتما ثبت می‌شود.

 

همچنین وکلایی که زیر نظر این سازمان هستند، هرچند وقت یکبار دوره‌هایی را می‌گذارند و با تغییرات قوانین مهاجرتی آشنا می‌شوند. راهکارهای مختلفی برای فرایند شروع بکار مهاجرت به استرالیا وجود دارد که میتوانید از برای شروع از وبسایت سلکت ویزا (selectvisa.com) دیدن کنید. وکلای رسمی مهاجرت به استرالیا میتوانند در تسریع این فرایند به شما کمک کنند. 

 

آیا مراجعه به وکیل مهاجرتی امری ضروری است؟

شما می‌توانید خودتان فرآیند اخذ ویزا و مهاجرت را طی کنید. اما از آنجایی که مهاجرت پروسه‌ای هزینه‌بر و ریسکی است، بهتر است در این مسیر متخصصانی که کاملا بر قوانین و چک لیست آفیسر‌های ویزا مسلط هستند، شما را کمک کنند تا با ریسک کمتری مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید. بنابراین مراجعه به وکیل مهاجرتی ضروری نیست اما شانس شما را برای اخذ ویزا و اقامت بالا می‌برد.

 

پروسه‌ی مهاجرت با وکیل به چه صورتی است؟

بعد از انتخاب و استعلام وکیل، طی جلسات مشاوره، شرایط و اهداف شما بررسی می‌شود و سپس وکیل اعلام می‌کند که آیا شانسی وجود دارد و یا اینکه باید از روش دیگری اقدام کرد. وقتی شرایط مساعد شد، وکیل به شما می‌گوید که چه مدارکی احتیاج دارید و چگونه باید آن را جمع‌آوری کنید. در انتها، وکیل تمام مدارک لازم را از طریق پرتالی که در اختیار دارد، برای اداره‌ی مهاجرت استرالیا می‌فرستد. 

 

 چقدر است؟

نمی‌توان هزینه‌ی ثابتی را برای وکیل گرفتن تخمین زد، زیرا دستمزد و میزان خدمات وکلا با یکدیگر متفاوت است. برخی از وکیل‌های مهاجرتی مشاوره‌ی اولیه را به صورت رایگان انجام می‌دهند، اما عده‌ای از ابتدا به ازای جلسات مشاوره به صورت جداگانه هزینه دریافت می‌کنند. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی