بالشتی که شما را بغل می‌کند/ عکساخبار,اخبار گوناگون

دست‌های بالشتی اختراعی است که با در آغوش گرفتن شما خوابی آسوده را برایتان فراهم می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در زندگی پراسترس و پرمشغله امروزی افراد مختلف یک جامعه تنها به دنبال آرامش و خوابی آسوده هستند و با توجه به زمان زیادی که هر روز در ترافیک سنگین خیابان‌ها می‌گذرانند، اختراع جدیدی که به تازگی به بازار آمده، بسیار مفید است.

 

بالشت دستی اختراعی جالب جهت استراحتی آسوده در خودرو است. حتماً تاکنون تجربه خستگی و خواب در خودرو را داشته‌اید و می‌دانید که تنها دقایقی کوتاه استراحت کردن چگونه می‌تواند انرژی از دست رفته بعد از یک روز طولانی کاری را جبران کند. لذا مخترعان به تازگی بالشتی را اختراع کرده‌اند که با بغل کردن سر و گردن افراد به راحتی شرایط خواب را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

 

این بالشت با داشتن دو دست تقریباً بزرگ که دارای انعطاف زیادی است از افتادن و جابه‌جا شدن سر شما در ضمن حرکت خودرو جلوگیری می‌کند. یکی از معضلات بسیار جدی در هنگام خواب در خودرو، عدم کنترل بر روی سر و گردن است. در واقع با هر تکان خودرو سر و گردن افراد به سمتی کشیده می‌شود و در نهایت بعد از دقایقی باعث درد در ناحیه گردن می‌گردد. مخترعان برای جلوگیری از آسیبب به گردن این بالشت را اختراع کردند که با توجه به کارایی آن، وسیله‌ای بسیار عالی به نظر می‌رسد.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------