زندانی با امکاناتی عجیب و باور نکردنی (+تصاویر)به گزارش باشگاه خبرنگاران، با شنیدن کلمه زندان، ناخودآگاه میله‌های آهنی در ذهن تداعی می‌شود که نمیتوان از آن خارج شد و مجرم محکوم است تا به دور از اجتماع مابقی زندگی خود را تنها بگذراند.

 

این تصویر گویا در همه زندان‌ها صدق نمی‌کند و زندانی وجود دارد که همانند یک شهر، میزبان مجرمانی است که به آنها امکان زندگی بدون حصر را می‌دهد.این زندان اجازه می‌دهد که مجرمان در کنار خانواده خود زندگی و کار کنند و اجاره بهای سلول خود را بپردازند.

 

این زندان سن پدرو San Pedro نام دارد که مجرمان می‌توانند آزادانه هرکاری که دلشان می‌خواهد انجام دهند و شب نیز به سلول و کنار خانواده‌هایشان بروند.

 

این زندان در ابتدا برای 250 زندانی طراحی شده بود اما اکنون حدود 1300 تا 1500 زندانی به همراه خانواده‌هایشان در آنجا ساکن هستند. هیچ مأمور و پلیسی در این زندان وجود ندارد و زندانیان با رأی گیری مسئولین زندان را ازمیان خود انتخاب می‌کنند و اداره این مکان براساس قوانین وضع شده خود زندانیان است.

 

در ادامه تصاویری از این زندان عجیب را به مشاهده می‌کنید.

اخبار,اخبار گوناگون,زندان

اخبار,اخبار گوناگون,زندان

اخبار,اخبار گوناگون,زندان

اخبار,اخبار گوناگون,زندان

اخبار,اخبار گوناگون,زندان

اخبار,اخبار گوناگون,زندان

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------