شغل عجیب در ژاپن؛ پیاده روی با دختران دبیرستانی؟!اخبار,اخبار گوناگون,شغل پیاده روی با دختران در ژاپن
'پیاده روی با یک دختر دبیرستانی' در ژاپن؛ عنوانی که به نظر از تفریح و سرگرمی سخن می‌گوید، اما پشت آن کسب و کاری ممنوع و خشن، نهفته است

به گزارش رویداد۲۴، کمی از غروب آفتاب گذشته و محله 'آکی هابارا Akihabara ' غلغله است. اینجا مرکز فروش وسایل الکترونیکی و کامپیوتر در شهر توکیو است و در سراسر دنیا به خاطر ابزارک‌های نویی که عرضه می‌کند شهرت دارد. چراغ‌های نئون چشمک‌زنان و فروشنده‌ها با صدای بلند رهگذران را دعوت به خرید اجناس می‌کنند. مردم در اطراف ایستگاه مترو مدام در حال آمد و رفت‌اند.

 

در آکی‌هابارا به موازات خیابان اصلی خرید، کوچه‌ای باریک به نام تسوکومو دوری وجود دارد. در این کوچه هم می‌توان انواع وسایل الکترونیکی را یافت. اما حدود ده سال است که در این کوچه چیز دیگری را نیز می‌توان خرید.

 

دخترانی جوان به فاصله چند متری از هم ایستاده‌اند و برگه‌هایی تبلیغی میان مردان مسن رهگذر پخش می‌کنند. از مردان دعوت می‌شود سری به 'کافه' پشت خانه بزنند. بعضی از دختران اونیفورم‌های مدرسه با دامن‌هایی بسیار کوتاه بر تن دارند. همه چیز به نظر عادی و بی‌ضرر جلوه می‌کند.

 

اما این دختران سرویس کاملا خاصی را برای 'کافه' عرضه می‌کنند که روی منوی رسمی نوشته نشده؛ و آن عبارت است از 'پیاده‌روی با یک دختر دبیرستانی'.

 

مرد‌ها برای پیاده‌روی نیم‌ساعته با یک دختر در لباس مدرسه حدود پنج هزار ین می‌پردازند که معادل تقریبا ۳۷ یورو است. نیمی از این پول به 'کافه' می‌رسد.

 

داشتن روابط جنسی با کودکان در ژاپن هم غیرقانونی است و برای فرد مجرم می‌تواند محکومیتی تا ۵ سال حبس یا جریمه نقدی کلانی را در پی داشته باشد.

 

عرضه‌کنندگان 'پیاده‌روی با یک دختر دبیرستانی' خود را پشت ظاهر 'کافه'، 'سالن ماساژ' یا 'استودیوی عکاسی' پنهان می‌کنند.

 

در ژاپن 'پیاده‌روی با یک دختر دبیرستانی' را یک نوع مد یا یک شکل سرگرمی می‌دانند. جامعه آن را این طوری می‌بیند که دختری که در این عرصه کار می‌کند، بد است. پدر و مادرش بی‌عرضه هستند، اما کسی که دختر را می‌خرد، تقصیری ندارد.

 

از این رو کسی نیست به این دختران کمک کند. دیر یا زود بسیاری از این دختران متوجه می‌شوند که تن به چه خطری داده‌اند.

 

بیشتر دختر‌ها برای مرد‌ها مثل طعمه‌ای راحت می‌مانند. بعضی از آن‌ها به لحاظ روحی صدمه دیده‌اند، برخی دیگر اعتماد به نفس بسیار پایینی دارند، بعضی‌ها هم خودشان را زخمی می‌کنند یا سعی می‌کنند خودشان را بکشند.

 

هرچند که کسی اجازه ارتباط جنسی با این دختران را ندارد، اما به مرور زمان بر شمار نوجوانانی که در دام صنعت سکس می‌افتند، مدام افزوده می‌شود. سن برخی از این نوجوانان حتی ۱۴ سال هم نیست. تنها در توکیو چند هزار دختر به این دام افتاده‌اند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی