شکست چاقی با اراده پولادین (+عکس)اخبار,اخبار گوناگون,افراد چاق

بسیاری از افراد چاق در آرزوی کاهش وزن هستند اما اراده کافی برای انجام آن را ندارند.

به گزارش ایسنا از لایف رو، روند افزایش چاقی در جهان نگران کننده است که عامل اصلی آن زندگی بی تحرک و افزایش استفاده از غذاهای آماده (فست فود) است.

 

با این حال عده‌ای هستند که به جای جمله همیشگی «از شنبه رژیم غذایی را آغاز می‌کنم» تصمیم گرفته‌اند با کوششی وصف نشدنی بر بیماری چاقی که عامل اصلی بسیاری از بیماری‌هاست، غلبه کنند و به وزن ایده‌ال برسند.

 

افرادی که تصاویر آنان در این گزارش منتشر شده، دارای وزنی بیش از ۲۵۰ کیلوگرم هستند که با اصلاح رژیم غذایی و ورزش به وزن‌های ایده‌ال رسیده‌اند.

 

"کریستینا فیلیپس" وزن خود را از ۳۲۰ کیلوگرم به ۸۳ کیلوگرم کاهش داد. "دونالد شلتون" ۳۰۶ کیلوگرم وزن داشت و به ۱۳۳ کیلوگرم رسید. "آمبر راشدی" از سیصد کیلو گرم به ۱۰۷ کیلوگرم رسید. "چاک تیورنر" وزنش را از  ۳۱۴ کیلوگرم به ۱۹۶ کیلوگرم تقلیل داد. "پائولا جونز" توانست از ۲۴۱ کیلوگرم به ۱۲۲ کیلوگرم برسد." بتی جو" از وزن ۲۹۶ کیلوگرم به ۹۰ کیلوگرم رسید. همچنین " نیکی وبستر" وزن خود را از ۲۹۴ کیلوگرم به ۱۰۷ کیلوگرم کاهش داد.

 

تمامی کسانی که وزن خود را در برنامه‌ای مشخص کاهش می‌دهند اذعان دارند که زندگی جدیدی را آغاز کرده‌اند، از حالت افسردگی قبلی و بی‌انگیزه بودن در اجتماع رها شده و از بودن در جمع دوستان خود لذت می‌برند.

 

کارشناسان بهداشتی بر این عقیده‌اند که تمامی افراد چاق در هر سنی می‌توانند تصمیم به کاهش وزن و رسیدن به اندامی ایده ال بگیرند به شرطی که دارای اراده پولادین باشند و در این راه ناامید نشوند.

اخبار,اخبار گوناگون,افراد چاق

اخبار,اخبار گوناگون,افراد چاق

اخبار,اخبار گوناگون,افراد چاق

اخبار,اخبار گوناگون,افراد چاق

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------