خانواده‌ آمریکایی ۴ روز طعم میلیاردر شدن را چشیدمیلیاردر شدن خانواده آمریکایی،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
یک خانواده آمریکایی به مدت چهار روز با بیش از ۵۰ میلیارد دلار در حساب بانکی‌شان، در فهرست ثروتمندترین مردم آمریکا جای گرفتند.

به گزارش اعتمادآنلاین، «دارین جیمز» از اهالی لوئیزیانا به روزنامه ایندیپندنت گفت همسرش یک روز صبح مطلع شد به حساب پس‌اندازش در یکی از بانک‌های این ایالت ۵۰ میلیارد دلار واریز شده است.

 

جیمز بازگو کرد: وقتی از این اتفاق مطلع شدم از خودم پرسیدم، این پول از کجا آمده است. به اولین چیزی که فکر کردم این بود که خدایا چه کسی درِ خانه ما را خواهد زد تا بگوید این پول متعلق به من است؟ به هر حال ما هیچ آشنایی نداریم که بتواند چنین هدیه‌ای به‌مان بدهد.

 

او ادامه داد: تنها چیزی که به ذهن ما می‌رسید این بود که شاید یکی از عموهایم که ثروت زیادی دارد این پول را به ما داده باشد، البته به سرعت متوجه شدیم که این اتفاق صرفاً یک اشتباه رایانه‌ای بانکی بوده.

 

او که کارمند سابق اداره سلامت عمومی لوئیزیاناست خوب می‌دانسته که این پول متعلق به آنها نبوده و به زودی باید آن را پس بدهند، با این حال برای مدتی نام آنها در فهرست ثروتمندترین افراد کره زمین قرار گرفت.

 

سخنگوی بانک هم تاکید کرد: این اشتباه به دلیل اختلال فنی در سامانه‌های آن روز یعنی ۱۲ ژوئن پیش آمده بود و ۱۵ ژوئن هم تصحیح شد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------