مادربزرگ ۱۰۰ساله در رشته وزنه‌برداری رکوردشکنی کرد/ عکسرکوردزنی یک پیرزن در وزنه برداری،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
یک مادربزرگ آمریکایی توانست در سن ۹۸سالگی با شکستن رکورد وزنه‌برداری نام خود را در کتاب‌ گینس به ثبت برساند.

به گزارش اعتمادآنلاین، روزنامه دیلی‌استار با انتشار این خبر نوشت، «ادیت مورای» موفق شد در سال ۲۰۱۹ در حالی که ۹۸ سال و ۹۴ روزه بود با رکوردشکنی نام خود را در کتاب رکوردهای جهانی ثبت کند.

 

این زن اهل فلوریدا با ادامه تمرین‌های ورزشی خود در صدسالگی هم با برداشتن وزنه ۶۸ کیلوگرم بار دیگر آمادگی خود را به رخ دیگران کشید.

 

این مادربزرگ که سابقه ورزش در دوران جوانی را هم دارد تنها ۹ سال است که به ورزش وزنه‌برداری روی آورده و بازگو می‌کند به تشویق یکی از دوستانش که با هم در سالن آمادگی جسمانی تمرین می‌کردند به این ورزش علاقه‌مند شده است.

 

او در این باره می‌گوید: به محض ورود به سالن وزنه‌برداری با زنانی مواجه شدم که عرق می‌ریختند و وزنه می‌زدند، من هم تصمیم گرفتم که با آنها این ورزش را انجام دهم.

 

دوست این مادربزرگ هم تعریف می‌کند: «ادیت» این چالش را پذیرفت، خوب می‌دانم که کار دشواری انجام داده است چون اگر کار آسانی بود او به سرعت خسته می‌شد و آن را کنار می‌گذاشت.

 

او آن‌قدر شیفته این ورزش شد که در مسابقات هم شرکت کرد تا اینکه پزشکان همزمان با شیوع ویروس کرونا به او توصیه کردند فعلاً از ادامه این ورزش اجتناب کند، اما ادیت بعد از مدتی دوباره به تمرین‌ها بازگشته و اکنون خود را برای مسابقاتی که اواخر سال جاری میلادی برگزار می‌شود آماده می‌کند.

 

رکوردزنی یک پیرزن در وزنه برداری،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
رکوردزنی یک پیرزن در وزنه برداری،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگونمطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------