بهترین طرح کارت ویزیت چه ویژگی هایی دارد؟بهترین طرح کارت ویزیت,ویژگی های بهترین طرح کارت ویزیت,ویژگی کارت ویزیت تاثیرگذار

ویژگی های بهترین طرج کارت ویزیت

 

یکی از رایج‌ترین ابزار تبلیغاتی در حال حاضر کارت ویزیت است. اما مهم این است که کارت ویزیتی را طراحی کرده و برای سازمان خود استفاده کنید که تاثیر گذار باشد و ویژگی‌های جذب مخاطب را داشته باشد. در این مطلب در مورد این که یک کارت ویزیت چه ویژگی‌های باید داشته باشد تا مخاطب را جذب کند می‌پردازیم.

 

ویژگی کارت ویزیت تاثیرگذار

در هنگام طراحی و چاپ کارد ویزیت مهم نیست از انواع کارت ویزیت کدام یک را انتخاب کنید. مهم این است که کارت ویزیتی را طراحی کنید که ویژگی‌های بهترین طرح کارت ویزیت را داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با این ویژگی‌ها آشنا شوید.

 

ویژگی اول: خطوط

استفاده از خطوط و منحنی‌ها در جذاب شدن کارت ویزیت بسیار موثر است. در طراحی کارت ویزیت از خطوط صاف و منحنی به درست‌ترین شکل ممکن استفاده کنید تا بتوانید از نظر بصری مخاطب را جذب کنید و به نکات روانشناسی خطوط نیز توجه داشته باشید. می‌توانید گوشه‌های کارت را برش داده و گرد بر کنید و موارد از این دست که جذابیت کارت شما را بیشتر می‌کند.

 

ویژگی دوم: ترکیب رنگ و کنتراست

یکی از بخش‌های تاثیر گذار در جذب مخاطب در زمینه کارت ویزیت و دیگر محصولات چاپی کنتراست رنگ است. در کنار استفاده از رنگ‌های سازمانی از رنگ‌های که دارای کنتراست با رنگ سازمانی هستند استفاده کنید. این امر موجب می‌شود که مخاطب در نگاه اول جذب کارت ویزیت شما شود.

 

کارت ویزیت در خور کسب و کار ,طراحی کارت ویزیت در خور کسب و کار,ویژگی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت برای کسب و کار

 

ویژگی سوم: معرفی کسب و کار

در کارت ویزیت خود با جملات کوتاه اما مشخص و واضح خدمات و کسب و کار خود را معرفی کنید. یک شعار برای خود داشته باشید و بر روی کارت ویزیت بنویسید. همچنین اطلاعات ضروری مانند شماره تماس و دیگر مسیرهای ارتباطی را نیز درج کنید.

 

ویژگی چهارم: خارج شدن از استاندارها

لازم نیست همیشه پیرو استاندارها باشید و شکل کارت ویزیت خود را به شکل‌های استاندارد طراحی کنید. می‌توانید در طراحی کارت ویزیت خلاقیت و نوآوری را جایگزین استانداردها کنید. این امر موجب می‌شود کارت ویزیت شما همیشه در ذهن  مخاطب باقی بماند. او را به سمت شما بکشاند و یا حتی آن را نزد خود برای مدت طولانی نگه دارد.

 

ویژگی پنجم: جنس کارت ویزیت

جنس کارت ویزیت خود را قبل از چاپ مشخص کنید تا بتوانید رنگ‌های درستی را برای طرح خود انتخاب کنید. کارت ویزیت را در جنس‌های مختلفی می‌توان چاپ کرد. از جنس‌های مورد استفاده در کارت ویزیت می‌توان به کارت ویزیت شیشه‌ای یا برفکی، کارت ویزیت با جنس کتان، کرافت و... اشاره کرد. این امر بسیار در جذابیت کارت ویزیت شما تاثیر گذار است. برای مثال از آنجا که کاغذ کتان یا کرافت رنگ را به خود جذب می‌کنند، استفاده از رنگ تیره باعث می‌شود که کارت ویزیت شما از نظر بصری جلوه نداشته باشد.

 

ویژگی های بهترین طرح کارت ویزیت,ویژگی کارت ویزیت تاثیرگذار,کارت ویزیت عالی

طراحی انواع کارت ویزیت

 

ویژگی ششم: جلوگیری از بهم ریختگی

طرح کارت ویزیت خود را با دقت و نظم زیاد طراحی کنید تا از بهم ریختگی کار جلوگیری شود. بهم ریختگی و از هم گسستگی کار موجب می‌شود تا مخاطب نتواند آن چیزی را که مد نظر شما است را درک کند و کارت ویزیت شما بی اثر خواهد بود. 

 

جمع بندی

آنچه که در این مطلب به آن اشاره کردیم در مورد ویژگی‌های یک کارت ویزیت موثر است. برای این که کارت ویزیت شما بتواند در مخاطب شما تاثیر بگذارد بهتر است این اصول را در نظر بگیرد و در تمام مراحل کار آن را اجرا کنید. اما اگر به دنبال یک کارت ویزیت عالی برای کسب و کار خود هستید، بهتر است به متخصصین این امر مراجعه کنید تا یک کارت ویزیت در خور کسب و کار شما را طراحی کنند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022