اسباب بازی ها بهترین راه برای آموزش به کودکان پیش دبستانیاسباب بازی,خرید اسباب بازی

خرید اسباب بازی

 

اسباب بازی های وسیله ای بسیار موثر برای رشد کودکان هستند به دلیل اینکه آنها وقت بسیار زیادی را صرف بازی و صحبت با  اسباب بازی ها و عروسک هایشان می کنند. پدر ومادرها همیشه دغدغه این را دارند که چگونه و از طریق چه اسباب بازی هایی می توانند به کودکان خود آموزش دهند با ما در فروشگاه اینترنتی دنیای اسباب بازی همراه باشید تا در این زمینه به شما کمک کنیم.

 

اسباب بازی ها مناسب برای سواد آموزی  

یکی از بهترین راه ها برای افزایش دامنه لغات کودک هنگام بازی کردن است. وقتی با کودک هنگام بازی کردن صحبت می کنید کاملا به حرف های شما گوش می دهد و از شما یاد می گیرد. مثلا تصور کنید که هنگام بازی با اسباب بازی توی استوری شما به کودک کلمه مهربان، خشن، صاف و ... را آموزش دهید. مثلا برای شخصیت وودی در توی استوری بگویید بسیار مهربان است. حالا میخواهید حروف را به آنها آمورش دهید مثلا کار سه برگه بردارید روی یکی از آنها (ک) و روی دیگری (ا) و سپس (ر)  را قرار دهید و از کنار هم قرار دادن آنها از او  بپرسید که آن کلمه چیست. 

 

آموزش ریاضی به کودکان 

وقتی کودکان اسباب بازی ها را سرهم می کنند ومی سازند به آنها درافزایش مهارت حل مسئله کمک می کند. به طور مثال استفاده از مکعب و یا لگو بسیار می تواند تاثیرگذار باشد. هنگامی که کودک با لگو می خواهید یک ساختمان  بسازد و شما میتواند همراه با او شروع به شمارش لگو ها کنید تا بداند چه تعداد لگویی را روی هم قرار داده است و از این طریق با اعداد آشنا می شود.

 

آموزش فناوری به کودکان

بهترین راه برای آموزش فناوری به کودک استفاده از ماشین ها است به خصوص ماشین هایی که چرخ ها و قطعات آنها جدا می شود و قابل حرکت هستند که شما از این طریق می توانید بین رابطه اسباب بازی و محیط اطراف خود ارتباط برقرار کند. برای خرید و مشاهده قیمت ماشین های اسپرت اسباب بازی و انواع مدل ها می توانید به سایت ما یعنی دنیای اسباب بازی مراجعه کنید. 

 

آموزش مطالعات اجتماعی به کودکان

 

اسباب بازی,خرید انواع اسباب بازی

خرید انواع اسباب بازی

 

یکی از قشنگ ترین مسائلی که کودکان یاد می گیرند همکاری است. یاد میگیرند تا با همکاری بتوانند مسائل را حل کنند. به طور مثال کودکان باهم بازی می کنند و آن بازی شرایط خاص خود را دارد باید نوبت را رعایت کنند، با هم شریک شوند .شما هم می توانید آنها را در این زمینه تشویق کنید.

 

آموزش هنر به کودکان

استفاده از لوازمی برای نقاشی و یا استفاده از خمیر اسلایم برای کودک بسیار جذاب هستند به دلیل اینکه کودک میتواند تخیلات خود را به تصویر بکشد و یا از طریق اسباب بازی هایی برای موسیقی میتواند به یادگیری موسیقی بپردازد که در رشد خلاقیتکودکان بسیار موثر هستند.

 

فروشگاهی برای خرید انواع اسباب بازی ها

فروشگاه اینترنتی دنیای اسباب بازی عرضه کننده بهترین و جدیدترین اسباب بازی های روز دنیا است. اسباب بازی های بسیار خاص مانند اکشن فیگورها، عروسک پولیشی، اسباب بازی ساختنی و... در این فروشگاه وجود دارد که برای  بررسی جزئیات اکشن فیگور توی ورلد و سایر اسباب بازی ها فقط کافی است به سایت مراجعه و در لیست محصولات، محصول مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------