فروش دوربین مدار بستهامروزه دوربین های مدار بسته در حجم وسیعی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

به وسیله دوربین ها مدار بسته می توان تمامی حرکات و رفتارهای افراد مختلف را در مکان های گوناگون زیر نظر داشت، بنابراین به وسیله این ابزار افراد قادر هستند فضای امنیتی بیشتری را برای مکانهای خود فراهم کنند. در هنگام فروش دوربین مدار بسته مطمئناً فروشندگان باید به خریداران نکات مهم در این خصوص را بازگو کنند زیرا خریداران از تکنولوژی ها و برندهای موجود این محصول اطلاعات خاصی در اختیار ندارند.

 

خریدار باید در خصوص انتخاب محصول مورد نظر خود آنقدر اطلاعات داشته باشد که در هنگام فروش دوربین مداربسته وقتی فروشنده محصولی را به آنها ارائه کرد بتوانند تشخیص دهند که آیا بالاترین تناسب ممکن را با نوع مصرفشان دارد یا خیر.

 

نکاتی که باید خریدار به آنها توجه کند عبارت است از:

- زمان استفاده از دوربین(روز یا شب و یا هر دو)

- سایز تصویر

- میزان فاصله دوربین از سوژه

- اندازه سوژه(کالا، فرد یا افراد)

- مکان مورد نظر برای نصب دوربین

- تعداد دوربین مورد نیاز

- نوع سیستم کابل کشی

- کوالیتی تصاویر مورد نیاز کاربر(برای شناسایی جزئیات سوژه).

- مکان مورد نظر برای نصب دوربین مداربسته

 

یکی از نکات مهم در انتخاب دوربین مدار بسته مکانی می باشد که دوربین قرار است در آنجا نصب شود پس به این نکته حتما توجه کنید.

 

نکته حائز اهمیت دیگر در خصوص فروش دوربین مدار بسته تفاوت برندهای مختلف، توانایی عملکرد آنها و قیمت دوربین مدار بسته می باشد. تمامی این عوامل به مکانی که دوربین قرار است کار خود را آغاز کند بستگی دارد. مثلاً برخی از دوربین ها نمی توانند در شرایط های خاص اقلیمی به کار خود ادامه دهند، اما دسته از دوربین ها می توانند به صورت دائم مثلاً در معرض تابش مستقیم نور خورشید و یا باران و برف قرار بگیرند و کوچکترین مشکلی برای عملکرد آنها پیش نیاید. بنابراین مجدداً این نکته را تذکر می دهیم که محل نصب دوربین، در انتخاب برند دوربین و هزینه شما بسیار مهم می‌باشد.

 

فروش دوربین مدار بسته,دوربین مدار بسته

فروش دوربین مدار بسته

 

بهترین عوامل برای فروش دوربین مدار بسته:

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب دوربین ها فاصله کانونی لنز دوربین می باشد که ارتباط بسیار مستقیمی با میدان دید دوربین دارد. در این خصوص هر چقدر فاصله کانونی کم باشد وسعت میدان دید بیشتر خواهد شد و بالعکس.

 

پس نتیجه میگیریم که اگر مایل هستید عمق دید بیشتری داشته باشید این فاصله کانونی باید کمتر باشد و به راحتی می توانید سوژه هایی که در فواصل دور قرار دارند را مشاهده کنید. البته لازم به ذکر است که موارد ذکر شده برای موقعیت هایی می باشد که تسلط به فضاهای دوردست مهم باشد.

 

بنابراین اگر مایلید فاصله های دور را مشاهده کنید باید دوربین انتخابی شما فاصله کانونی کوتاه تری داشته باشد، توجه داشته باشید که اگر فاصله کانونی کوتاه تری داشته باشید قدرت زوم و کمتری هم خواهید داشت.

 

در هنگام فروش دوربین مدار بسته دقت کنید که این محصولات برمبنای ساختار ظاهری، مکان، موقعیت‌ های استفاده شده، فرم جابجایی تصاویر، ویژگی های عملکردی منحصر به فرد و غیره به گروه های متفاوتی تقسیم می شوند. در ادامه این مقاله به این مسائل می پردازیم تا در هنگام فروش دوربین مدار بسته بتوانید در انتخاب دخالت کنید.

 

فروش دوربین مدار بسته,دوربین مدار بسته,انواع دوربین مدار بسته

فروش دوربین مدار بسته

 

مدل های مختلف دوربین مدار بسته و ویژگی های آن ها:

مدل های گوناگون دوربین های مدار بسته به لحاظ نحوه جابجایی تصاویر عبارت است از:

- تحت شبکه محلی یا آی پی

- مدل ahd

- مدل hdcvi داهوا

- مدل hdtvi هایک ویژن توربو اچ دی

- مدل آنالوگ

- مدل وایرلس یا بدون سیم.

 

در ادامه تمامی این مدلها را توضیح می دهیم پس با ما همراه باشید.

 

فروش دوربین مدار بسته تحت شبکه محلی یا آی پی

مطمئناً اگر بخواهیم دوربین های آنالوگ را با آی پی مقایسه کنیم آی پی کیفیت بسیار بیشتری دارد و به درجه ای رسیده است که برای تعیین وضوح آن از مبنای پیکسل بهره گیری می کنند. دسته‌ای از دوربین های آی پی هستند که به سادگی می توانند تا ۲۰ مگاپیکسل کیفیت را ارائه کنند. تمامی این کیفیت ها را مدیون کابل cat6 و cat5 است، این دوربین ها برای افرادی که محدودیت سیم کشی در فضای خود را ندارند بسیار مناسب است.

 

فروش دوربین مدار بسته مدل Ahd

این دوربین می تواند با کیفیت ۷۲۰ پیکسل ثبت تصویر کند، توجه داشته باشید که این مقدار در مقایسه با بهترین نوع دوربین آنالوگ یک سوم بیشتر است. البته توانایی این دوربین تا ۱۰۸۰ و ۲ مگاپیکسل نیز میرسد.

 

فروش دوربین مدار بسته مدل Hdcvi داهوا

این دوربین جدیدترین مدل دوربین های مدار بسته است و قادر است با سیم کشی های قبلی دوربین که آنالوگ بوده اند به راحتی هم فاز شود و نیاز به سیم کشی مجدد نیست.

توجه داشته باشید که در این دوربین اطلاعات تصویری و صوتی هر دو توسط یک کابل انتقال پیدا می کنند.

 

فروش دوربین مدار بسته مدل Hdtvi هایک ویژن توربو اچ دی

قابلیت وضوح تصاویر در این دوربین ها برابر p720 و p1080 می باشد و می تواند به راحتی از طریق کابل کابل rg59 جابجایی تصاویر را تا ماکزیموم ۵۰۰ متر انجام دهد.

 

فروش دوربین مدار بسته,دوربین مدار بسته,خرید دوربین مدار بسته

فروش دوربین مدار بسته

 

فروش دوربین مدار بسته آنالوگ:

کیفیت تصویر مطمئناً در این نوع دوربین سطحی ابتدایی دارد و در واقع از اولین دوربین های ساخته شده می باشد. توجه کنید که این دوربین امروزه تقریبا منسوخ شده است زیرا دوربین‌ هایی با حجمی بسیار بزرگ و کیفیتی بسیار پایین می باشند.

 

فروش دوربین های مدار بسته – مدل های مختلف دوربین بر مبنای فُرم بدنه

یکی از تفاوت های اصلی دوربین ها با یکدیگر فرم بدنه آنها می باشد، این فرم ها عبارت است از:

- فرم بدنه دام

- فرم بدنه اسپید دام

- فرم بدنی چشم ماهی

- فرم بدنه باکس

- فرم بدنه پانوراما

- فرم بدنه بیسیم

- فرم بدنه پین هول

- فرم بدنه مکعبی.

 

مطمئناً فرم بدنه با در نظر گرفتن شرایط خریدار و مکانی که دوربین نصب می شود تعیین می گردد، بنابراین فضاهای خارجی و داخلی، قدرت دید، وسعت میدان دید و پارامتر های دیگر باعث انتخاب آنها می شود.

 

بنابراین توجه داشته باشید که در هنگام فروش دوربین مدار بسته به فروشنده این مطالب را متذکر شوید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی