ترندهای آرایشی 2021ترندهای آرایشی 2021,ترندهای 2021 در مورد رژ لب

ترندهای آرایشی 2021

 

ترندهای هر سال از اتفاقات آن سال و نیازهای روز مردم دنیا گرفته می‌شوند و ترندهای آرایشی 2021 هم از این قضیه جا نمی‌مانند. بعد از گذراندن یک سال سخت که با پاندمی همراه بود، ترندهای آرایشی امسال آسان گرفتن را مد نظر خود قرار داده‌اند و روی رنگ‌های انرژی بخش طبیعت تاکید دارند. در این مقاله 10 ترند جذاب و برتر آرایشی 2021 را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانید بسته به سلیقه یا نیازتان سراغ آن‌ها بروید.

 

1. لکه‌های رژ لب

یکی از ترندهای امسال در مورد رژ لب این است که به جای کشیدن رژ روی تمام سطح لب، کمی از آن را روی لب‌ها گذاشته و با سر انگشت تمیز روی تمام سطح لب پخش کنید. برای این کار هم می‌توانید از رژ لب استفاده کنید و هم از تینت لب. تینت لب بافتی کرم مانند دارد که در نتیجه پخش آن راحت‌تر است. این ترند، رنگی محو و طبیعی به لب‌های شما خواهد داد که باعث ایجاد زیبایی بیشتر می‌شود. یکی از دلایلی که استفاده از لکه‌های رنگ روی لب و پخش کردن آن به جای کشیدن رژ لب مد شده، استفاده از ماسک است. با این روش دیگر رژ لب روی ماسک پس نخواهد داد.

 

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید این سبک را اجرا کنید، سبک آرایش لب کره‌ای است. برای این سبک، ابتدا یک پرایمر لب روی لب‌هایتان بزنید. سپس مقدار بیشتر رژ را وسط لب‌ها قرار دهید و آن را به صورت محو به سمت بیرونی لب‌ها پخش کنید. سعی کنید آخرین قسمت بخش بیرونی لب بدون رنگ باقی بماند.

 

2. خط چشم‌های گرافیکی

اگر نگاهی به ترندهای آرایش چشم 2021 بیاندازید، خیلی زود متوجه خط چشم‌های گرافیکی خواهید شد. این خط چشم‎ها معمولا در خطوطی پررنگ و ضخیم و با فاصله از پشت پلک یا چسبیده به آن کشیده می‌شوند؛ برای مثال ممکن است خط چشم را دقیقا روی بن مژه‌ها بکشید و گوشه‌های آن را به شکل مثلث پهن درآورید یا اینکه می‌توانید آن را بالاتر ببرید و برای مثال زیر ابرو و روی خطی که پلک را از استخوان جدا می‌کند، بکشید.

 

برای داشتن این خط چشم ابتدا با استفاده از کانسیلر قسمت‌های تیره زیر ابرو و زیر چشم را بپوشانید. سپس پرایمر سایه بزنید و و آرایش چشم‌تان را به ساده‌ترین شکل ممکن انجام دهید؛ چون خط چشم گرافیکی به اندازه کافی آرایش شما را متفاوت خواهد کرد. سپس با استفاده از رنگ دلخواه و سبک مورد نظرتان طرحی را که دوست دارید بکشید. داشتن گوشه‌های تیز یا انحناهای پهن جزو مواردی است که می‌توانید آن را مد نظر داشته باشید.

 

ترندهای آرایشی 2021,ترندهای 2021 در مورد رژ لب

ترندهای آرایش چشم 2021

 

3. استفاده از رنگ‌های سبز، آبی و بنفش در آرایش چشم

یکی از رنگ‌های اصلی امسال در آرایش، سبز خواهد بود. رنگ سبز در ترند آرایش 2021 به این دلیل انتخاب شده است که بتواند در سالی که همچنان شعار «در خانه بمانید» وجود دارد، کمی از اصلی‌ترین رنگ طبیعت استفاده کرد و حال و هوای آن را حتی به میکاپ انتقال داد. در این روش می‌توانید از سایه پودری یا مدادی سبز در تناژ تیره استفاده کنید.

 

رنگ‌های دیگری که برای کشیدن خط چشم و سایه مد نظر میکاپ آرتیست‌ها قرار دارد، رنگ‌های آبی و بنفش هستند. دقت داشته باشید که قرار است آرایش چشم در سال جدید میلادی بسیار قوی و پر رنگ باشد؛ بنابراین بهتر است هر چه زودتر بهترین سبک آرایش قوی چشم‌هایتان را پیدا کنید.

 

توجه کنید که در این سبک آرایشی برای ماندگاری بهتر سایه یا مداد چشم حتما باید از پرایمر صورت، از پرایمر سایه نیز کمک بگیرید. این سبک آرایشی هم به پاندمی بی‌ربط نیست و از آنجایی که تنها چشم و ابرو از زیر صورت ماسک زده پیدا می‌شود، روی آرایش چشم و استفاده از رنگ‌های Bold و پر قدرت تاکید کرده است.

 

4. آرایش مونوکروم

آرایش مونوکروم در سال 2021 به یکی از ترندهای اصلی تبدیل شده است. در این سبک آرایشی لازم است بین عناصر آرایش تنها از یک رنگ استفاده شود.

 

برای اینکه بتوانید این سبک را در آرایش‌تان داشته باشید؛ لازم است که ابتدا پوست صورت را یکدست کنید. این کار را در قدم اول با استفاده از پرایمر انجام دهید. بهتر است پرایمر رطوبت رسان باشد. بعد از اینکه چند دقیقه از زدن پرایمر گذشت، دست به کار زدن کرم پودر و کانسیلر شوید و بگذارید چند دقیقه‌ای بمانند تا خوب به خورد پوست بروند. حالا نوبت به قدم اصلی می‌رسد؛ استفاده از لوازم آرایش تک رنگ. یعنی اگر قرار است هم سایه بزنید و هم رژ لب، هر دوی این موارد باید یک رنگ باشند تا ترند آرایش مونوکروم روی شما جواب دهد.

 

5. ریمل آبی

امسال به ویژه در بهار و تابستان دنیای آرایش شاهد ظهور مژه‌های آبی خواهد بود. در این ترند لازم است که در کنار ریمل معمولی مشکی خودتان یک ریمل دیگر به رنگ آبی هم داشته باشید و هر بار که قرار است آرایشی خنک و متفاوت ارائه دهید، از این رنگ کمک بگیرید. این رنگ ریمل را می‌توانید با خط چشم گرافیکی یا انواع رنگ‌هایی که پیش‌تر درباره آرایش چشم معرفی کردیم، به کار ببرید.

 

6. استفاده از هایلایتر

هیچ کدام از لوازم آرایش شما به اندازه هایلایتر باعث انعکاس نور و جذابیت ناشی از آن نخواهد شد و امسال قرار است بیشتر از هروقت دیگری برق بزنید! استفاده از هایلایتر معمولا برای حجم و فرم دادن به صورت رایج است و زمانی که با پودر یا استیک کانتور همراه شود، نتیجه‌ای ایده‌آل خواهد داشت. بنابراین لازم است که امسال حتما یک هایلایتر جذاب برای خودتان تهیه کنید.

 

محل استفاده از هایلایتر بستگی به فرم صورت شما دارد؛ اما معمولا از آن زیر یا روی خط گونه و بعد از زدن پرایمر صورت و کرم پودر استفاده می‌شود. اگر می‌خواهید این ترند را به اوج خود برسانید از مقداری سایه روشن و هم‌طیف هایلایتر خود در گوشه داخلی چشم‌ها نیز استفاده کنید. از آنجایی که سایه‌های براق معمولا دوام کمتری دارند، استفاده از پرایمر را به هیچ وجه فراموش نکنید تا باعث پخش شدن سایه براق شما نشود.

 

7. پوست دلفینی

این ترند آرایشی بر خلاف اسم عجیب خود، بسیار ساده است. با اجرای این ترند قرار است درست مثل دلفینی که از آب بیرون می‌آید، پوستی مرطوب و تازه داشته باشید.

برای پیاده کردن این ترند ابتدا باید با استفاده از یک پرایمر آبرسان قوی، پوست را آبرسانی و آماده کنید. اگر پوست خودتان بدون استفاده از لوازم آرایش خوب به نظر می‌رسد، بعد از این مرحله کرم ضد آفتاب بزنید و مستقیم سراغ هایلایتر و رژگونه بروید؛ اما اگر پوستتان به یکدست شدن نیاز دارد، به جای استفاده از کرم پودر، سراغ ب ب کرم بروید که سبک‌تر است و جلوه‌ای طبیعی‌تر به صورت شما خواهد داد. بعد از این مرحله با توجه به فرم صورتتان از هایلایتر و رژگونه استفاده کنید.

 

دقت داشته باشید که برای رسیدن به این ترند، آرایش چشم‌ها در کمترین حد ممکن خواهد بود و رژ لب شما باید رنگ Nude یا هم‌رنگ لب خودتان داشته باشد. در نهایت این طور به نظر می‌رسد که پوستی بسیار سالم و درخشان دارید و روی گونه‌هایتان هم کمی گل انداخته است.

 

8. چشم‌هایی با سایه‌های براق

وقتی از سایه‌های براق صحبت می‌کنیم، منظورمان سایه‌های متالیک نیست؛ بلکه دقیقا تمام چیزهایی را که باعث برق زدن می‌شوند، چه کریستال چسبان شبیه قطرات اشک باشد و چه سایه‌ای با بافت اکیلی را نشانه گرفته‌ایم.

 

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، امسال تاکید هنرمندان دنیای آرایش بیشتر از هروقت دیگری روی چشم‌هاست؛ چون با وجود ماسک، چشم‌ها بیشتر از همیشه دیده می‌شوند. بنابراین طبیعی است این هنرمندان کاری کنند که چشم‌ها خیره کننده باشند و برای این جذابیت چه چیزی بهتر از عناصر منعکس کننده نور؟ پس اگر از قبل سایه اکلیلی دارید، وقتش است که آن را از کشوی میز آرایش‌تان بیرون بیاورید و دم دست بگذارید و آن را با یک آرایش ملایم پوست، مثل استفاده از ب ب کرم به جای کرم پودر و یک کانسیلر سبک یکدست کننده همراه کنید.

 

ترندهای آرایشی 2021,ترندهای 2021 در مورد رژ لب

ترندهای آرایشی

 

9. ابروهای رو به بالا و پهن

ترندهای امسال روی راحتی تاکید بیشتری دارند و وقتی نمی‌توان به آرایشگاه رفت، چه چیزی بهتر از ترند ابروی پهن می‌تواند برای ابروها مناسب باشد؟

برای این ترند لازم نیست کاری انجام دهید. می‌توانید خودتان کمی روی ابروهایتان را کوتاه کنید و موهای پراکنده زیر خط ابرو را بردارید. بعد از این کار باید سراغ سایه ابرو یا مداد هاشورتان بروید و ابروها را به شکلی پهن و جذاب آرایش کنید. در آخرین مرحله هم از ژل ابرو برای لیفت یا کشیدن ابروها به سمت بالا کمک بگیرید.

 

اگر ابروهایتان بدون استفاده از لوازم آرایشی هم پر است، می‌توانید از صابون لیفت ابرو استفاده کنید تا به آن‌ها فرمی رو به بالا و جذاب بدهد. برای اینکه تاکید بیشتری روی آرایش ابروهایتان داشته باشید، می‌توانید بعد از آرایش صورت و زدن کرم پودر و کانسیلر، مقداری از کانسیلرتان را زیر خط ابروها بزنید.

 

10. رژ لب هلویی

اگر به دنبال ترند رنگ رژ لب 2021 هستید و می‌خواهید یک رژ لب ترندی برای خودتان بخرید، چشم‌تان به دنبال رنگ هلویی باشد. این رنگ به ویژه در بهار و تابستان امسال جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت. هلویی رنگی است که نه مثل رنگ‌های Nude به چشم نیاید و نه خیلی جلب توجه می‌کند. این رنگ حد وسط این دو مورد را نگه می‌دارد و از آنجایی که ترکیبی از صورتی، نارنجی و زرد است، جلوه خاصی به پوست‌های سفید و گندمی خواهد داد. هلویی همچنین رنگی بسیار پر انرژی، لطیف و شاد است که استفاده از آن روی روحیه شما هم تاثیر مثبتی خواهد داشت. با این رژ لب می‌توانید تاکید بیشتری روی آرایش چشم‌ها داشته باشید و کمترین آرایش ممکن را برای پوست صورت به کار بگیرید. بنابراین داشتن یک پرایمر و کانسیلر سبک هم برایتان کافی خواهد بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------