مردی که برای کمک به بی‌خانمان‌ها سفر می‌کند (+تصاویر)تسای یانسو جوان چینی اکنون ۳ سال است با هدف کمک به بی خانمان سفر می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، داستان سفر تسای یانسو جوان 33 ساله اهل گوانجوی چین با دیدن یک بی خانمان در خیابان آغاز شد. او با دیدن بی خانمانی به یاد برادرش افتاد که از بیماری صرع رنج می برد و یک روز خانه را ترک کرد و به دلیل شرایطش نتوانست به خانه بازگردد بعد از مدتها خانواده تسای ،فرزندشان را در شرایطی که با مرگ دست و پنجه نرم می کرد پیدا کردند که بعد از چند روز درگذشت.

از آن به بعد تسای تصمیم گرفت تا به همه بی خانمان کمک کند و آنها را به خانواده هایشان بازگرداند. او یک خودروی ون خرید و تمام مایحتاج یک سفر طولانی را جمع آوری کرد. تسای دنبال بی خانمان می گردد و با انها دوست می شود و حتی نیازهای سطحی آنها برای مثال اصلاح موی سر و پوشاک را برطرف می کند. اما همه بی خانمان ها به او اعتماد نمی کنند و حاضر به بازگشت نمی شوند ولی تسای موفق شده در مدت این سه سال 50 نفر را به خانه هایشان بازگرداند.

او می گوید سفرش زمانی به پایان خواهد رسید که دیگر با یک فرد بی خانمان در خیابان برخورد نکند. به هر حال هدف این جوان چینی قابل تحسین است.

 

اخبار,اخبارگوناگون, کمک به بی‌خانمان‌ها

 

اخبار,اخبارگوناگون, کمک به بی‌خانمان‌ها

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------