اولین مدل هندزفری ساخته شده در دنیا /عکساخبار,اخبارگوناگون, اولین مدل هندزفری ساخته شده در دنیا

تصویر نخستین هندزفری تولید بشر در سال‌ها پیش را در این خبر مشاهده کنید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، رشد تکنولوژی با سرعتی که در پیش دارد، بسیاری از وسایلی را که در سال‌های نه چندان دور به طور عجیبی مورد استقبال بشر در جوامع مختلف بوده است را از دور مصرف خارج کرده و بلا استفاده می‌کند.

ابزاری که بدون هیچ تردیدی باید گفت که فرد مخترع و تولید کننده برای تهیه و تولید آن زحمت  فراوانی را متحمل شده است و شاید کمترین دستمزد در قبال اختراع خود را نیز دریافت نکرده باشد.

ابزار و وسایل الکترونیکی دیجیتال و اقلامی که به واسطه تولید آن‌ها  تولید می‌شود و به طور معمول مورد استفاده اغلب افرادی است که در دنیای پیشرفت علم و تکنولوژی امروز زندگی می‌کنند.

تلفن همراه و هندزفری از جمله اقلامی هستند که تولید و فروش آن‌ها وابستگی زیادی به هم دارد و در حال حاضر، حتی ساده‌ترین گوشی تلفن همراه که در سطح بازار به مشتریان عرضه می‌شود، به همراه هندزفری است که در جعبه آن وجود دارد و این موضوع سایر گوشی‌های تلفن همراه که تولید شرکت‌های مختلف هستند را نیز در بر می‌گیرد.

تصویر بالا اولین مدلهای هندزفری ساخته شده در دنیا را نشان می دهد که ظاهری بسیار بزرگ  و البته سنگین دارد و آنطور که در تاریخچه آن به ثبت رسیده است،  بیش از 2 کیلوگرم وزن داشته است.

 

اخبار,اخبارگوناگون, اولین مدل هندزفری ساخته شده در دنیا

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------