ابر گاو دومتری در استرالیا که مشتری ندارد!/عکسیک ابَر گاو ۲ متری با ۱۴۰۰ کیلوگرم وزن در استرالیا، به علت جسه‌ی بزرگش، خریداری ندارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، قد یک ابرگاو در استرالیا به حدود دو متر و وزنش به ۱۴۰۰ کیلوگرم رسیده و همین موضوع باعث شده این گاو هیچ خریداری نداشته باشد؛ چرا که همه می‌گویند برای بردن و یا رسیدگی به او امکانات لازم را ندارند. نام این گاو سیاه و سفید نیکرز است و گمان می‌رود در استرالیا که یکی از قطب‌های اصلی دامداری جهان است، بزرگترین گاو زنده باشد. قد نیکرز ۱۹۴ سانتیمتر و وزن او ۱۴۰۰ کیلوگرم است و همان طور که در عکس زیر دیده می‌شود به طرز مشهودی از گاوهای مزرعه محل سکونتش بزرگتر است.

 

اخبار,اخبارگوناگون,گاو دومتری در استرالیا

 

اخبار,اخبارگوناگون,گاو دومتری در استرالیا


نیکرز که هفت سال دارد، تا همین اواخر برای حراجی به بازار محلی برده می‌شد اما کم‌کم مالکش، جف پیرسون، متوجه شد که هیچ کس قادر به خرید او نیست، زیرا ابزار و امکانات مناسب هیکل او را کسی ندارد. به گفته پیرسون، نیکرز که از نژاد هلشتاین است، به طرز چشم‌گیری درشت‌تر از گاوهای هم‌نژاد خود است.

تاکنون بزرگترین گاوی که نامش در کتاب رکودها ثبت شده، در ایتالیا و در سال ۲۰۱۰ بوده که قدش ۲ متر و یک سانتیمتر اندازه‌گیری شده است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------