مجسمه‌هایی که گویای زندگی تلخ و مدرن امروز هستند. (+تصاویر)مجسمه‌ساز انگلیسی با ساخت مجسمه‌هایی، وابستگی بیش از حد افراد به موبایل را به نمایش گذاشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وابستگی بیش از حد به موبایل یکی از دغدغه‌های دنیای امروز است که متاسفانه رو به افزایش است و این موضوع را به راحتی در اماکن عمومی، مهمانی‌ها و یا حتی محل کار می‌توانید مشاهده کنید. این اعتیاد گریبان‌گیر همه شده و به راحتی قابل ترک نیست.

گالی می‌لوکس هنرمند انگلیسی با شرکت در جشنواره زمستانی سالانه آمستردام هلند، این معضل بزرگ که جهانی شده را به نمایش گذاشت. او شروع به ساخت مجسمه‌هایی کرد که گویای اعتیاد این روزهای جوان‌ها و حتی بزرگسالان به موبایل است. در نگاه اول از زیبایی مجسمه‌ها لذت می برید اما با کمی دقت تاسف و نگرانی زیادی از جامعه مدرن نشان خواهید داد.

امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای با والدین و اقوام و دوستانشان، با تلفن همراه خود وقت بگذرانند. این همان چیزی است که طراحی مجسمه‌ها نشان می دهد، یعنی انسان هایی که همچون مجسمه روی نیمکت محو نور موبایل شده‌اند و نه کلامی با بغل‌دستی خود حرف می زنند و نه لبخندی بر لب دارند.

مجسمه‌ساز امیدوار است مردم با دیدن این مجسمه‌ها کمی در مورد رویه زندگی خود فکر کنند و آن را تغییر دهند.

 

اخبار,اخبار گوناگون,مجسمه

 

اخبار,اخبار گوناگون,مجسمه

 

اخبار,اخبار گوناگون,مجسمه

 

اخبار,اخبار گوناگون,مجسمه

 

اخبار,اخبار گوناگون,مجسمه

 

اخبار,اخبار گوناگون,مجسمه

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------