کانگروی بدنساز در ۱۲ سالگی مرد!اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کانگروی بدنساز

راجر، کانگورویی که به دلیل هیکل بزرگ و عضلات حجیمش شهرت جهانی داشت در ۱۲ سالگی مرد..

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، راجر، کانگورویی بود که به دلیل هیکل بزرگ و عضلات حجیمش شهرت جهانی داشت و حالا در ۱۲ سالگی مرد. این کانگورو زمانی که کوچک بود مادرش را در تصادف از دست داد و در مرکز حفاظت‌شده آلیس اسپرینگز استرالیا بزرگ شد. راجر رشدی قابل توجه داشت و قدش به دو متر و وزنش به ۸۹ کیلوگرم رسید. مرکز حفاظت‌شده‌ای که راجر در آن زندگی می‌کرد، دلیل مرگ این کانگورو را کهولت سن اعلام کرد و گفت این "پسر زیبا" را از دست داده است.

کریس بارنز گفت: "وقتی او را نجات دادم، بچه بود. او را از داخل کیسه مادرش پس از تصادف در اتوبان، نجات دادم. "آقای بارنز این مرکز حفاظت شده را برای بزرگ کردن او راه انداخت. راجر خیلی زود تبدیل به نر غالب شد و ۱۲ شریک زندگی پیدا کرد. در حال حاضر بیش از ۵۰ کانگورو در این مرکز زندگی می‌کنند. راجر سال ۲۰۱۵ شهرت جهانی پیدا کرد، زمانی که ویدئویی منتشر شد که در آن او یک سطل فلزی را با عضلات قدرتمندش له می‌کرد.

راجر در اواخر عمر به آرتریت (التهاب و تورم مفاصل) مبتلا شد و دید چشمانش ضعیف شده بود.کانگوروها حداکثر ۱۴ سال زندگی می‌کنند اما در طبیعت خیلی کم پیش می‌آید که به این سن برسند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------