راز جعبه گرانقیمت فکر که روی سر گذاشته می شود!این جعبه ها که 650 دلار قیمت دارد، از مقوا ساخته شده اند و به شما کمک می کنند تا فکر کنید. همه آنچه باید انجام دهید این است که روی صندلی مخصوص بنشینید و جعبه را روی سرتان قرار دهید و هدفون هایی را بر گوشتان بگذارید تا شما را از همه پیرامونتان جدا کرده و مجال فکر کردن برای شما فراهم کند.

 

اخبار,اخبارگوناگون, جعبه گرانقیمت فکر


راز جعبه گرانقیمت فکر که روی سر گذاشته می شود چیست؟اختصاصی «تابناک باتو» ـ ایده دفترهایِ کاری باز که از محبوبیت زیادی این روزها برخوردار است، منجر شده تا افرادی که در آن هستند، اغلب از آشفتگی و پریشانی ذهنی در هنگام کار رنج ببرند.

پیدا کردن فضا برای تمرکز کردن کار سختی به نظر می رسد؛ اما جعبه های جدید فکر، به شما کمک می کنند تا هر جا که هستید، بتوانید متمرکز شده و از آن بهره ببرید.

 

اخبار,اخبارگوناگون, جعبه گرانقیمت فکر


این جعبه ها که 650 دلار قیمت دارد، از مقوا ساخته شده اند و به شما کمک می کنند تا فکر کنید. همه آنچه باید انجام دهید این است که روی صندلی مخصوص بنشینید و جعبه را روی سرتان قرار دهید و هدفون هایی را بر گوشتان بگذارید تا شما را از همه پیرامونتان جدا کرده و مجال فکر کردن برای شما فراهم کند.

فروشگاه The Form Emporium جعبه های فکر را به قیمت 650 دلار به فروش می رساند. ساخت جعبه ها در انگلستان انجام می شود و این جعبه ها به همراه صندلی ساخته شده از چوب راش به فروش می رسند.

 

اخبار,اخبارگوناگون, جعبه گرانقیمت فکر


این محصول عجیب ماه گذشته از طریق توئیتر به نمایش گذاشته شد و جنجال زیادی بین کاربران به پا کرد؛ برخی از ایده و قیمت تعجب و برخی آن را خنده دار توصیف کردند.

 

 تابناک باتو

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------