کفسابی ساختمان و نحوه پیدا کردن شرکت معتبر برای این خدماتکفسابی ساختمان,سنگسابی

کفسابی حاجی زاده

 

کفسابی به مجموعه عملیات ساییدن و برداشتن لایه‌ای از روی سنگ‌های بنای کف ساختمان گفته می‌شود. هدف اصلی از انجام این کار، زیبا و پاکیزه کردن سنگ‌ها و برداشتن جرم و میکروب از روی آن است. با گذشت زمان و رفت و آمدهای متوالی، سنگ‌های کف دچار خط و خراش شده و جلوه و درخشش اولیه را از دست می‌دهند، اما خوشبختانه راه‌های عملی برای رفع این مشکل وجود دارد که در این نوشتار به آنها خواهیم پرداخت.

 

در این مطلب:

• با کفسابی و نحوه اجرای آن آشنا می‌شویم.

• با شما از مزایای اجرای سنگسابی در زیبا و مجلل کردن محیط گفتگو می‌کنیم.

• شما را با مرجعی مطمئن برای انجام این کار آشنا می‌کنیم.

 

با ما تا انتها این متن همراه باشید و اطلاعات مفیدی در مورد این مجموعه خدمات دریافت کنید.

 

چرا کفسابی؟ چرا سنگسابی؟

لذت سکونت در بنایی با نما و ظاهر شیک و لاکچری را کمتر کسی انکار می‌کند. هم‌چنین پاکیزگی محیط و درخشندگی کف و دیوارهای یک بنا هم برای اغلب ما دلچسب و لذت‌بخش است. بسیاری از مردم برای بهره‌مند شدن از چنین محیطی، حاضر به پرداخت هزینه‌های زیادی هستند که اغلب در قالب سنگ کاری و تعویض نمای فرسوده بنا هزینه می‌شود.

 

با این وجود به دلایل مختلف، شاهد بناهایی هستیم که با وجود زمانی نه‌چندان طولانی از احداث آنها، جلوه و زیبایی اولیه را از دست داده و به ساختمان‌های کهنه و قدیمی شباهت دارند.

 

دلیل این موضوع از گرد و غباز و ذرات دوده معلق در هوا تا فرسایش سنگ‌های بنا متغیر است، اما آنچه در این میان ثابت و همیشگی است، حس کسالت و دلمردگی است که از دیدن چنین محیطی به انسان دست می‌دهد.

 

چاره چیست؟

بدون شک تعویض سنگ‌های کف ساختمان در دوره‌های زمانی کوتاه نه آسان است و نه مقرون به‌صرفه! خوشبختانه راه‌های آسان و به مراتب ارزانتری نیز برای این کار وجود دارد که در ادامه مطلب به آنها خواهیم پرداخت.

 

ما با کفسابی به جنگ نماهای دلگیر می‌رویم!

غیر از مشکلات بهداشتی که در اثر نشست جرم و میکروب روی سنگ پیش می‌آید، بحث جلوه  نمای بنا نیز باید جدی گرفته شود. سنگ‌های ساختمانی در اثر عواملی مانند سایش و ضربه، با گذشت مدتی دچار شکستگی‌ها و خراش‌های ریز و درشتی می‌شوند. این شیارها بزودی با مواد زاید، رنگ و چربی‌های آلوده پر شده و شکل اولیه آنها خیلی زود زیر لایه‌های مختلف این مواد به فراموشی سپرده می‌شود.

 

اغلب این مواد با سنگ‌ها پیوند محکمی داشته و حتی با گذشت زمان با آن ترکیب شده و باعث سایش و خوردگی آنها می‌شوند. این مواد زائد همیشه با آب و حتی شوینده‌های معمولی قابل پاکسازی نیستند. در صورت انجام ندادن عملی جدی برای حذف این آلودگی‌ها، با گذشت مدتی آنها به بخشی جدایی‌ناپذیر از بنا تبدیل می‌شوند.

 

وجود سطوح ساییده و مات، کل بنا را از درخشش و انعکاس نور محروم کرده و خیلی زود آن را تبدیل به فضایی دلگیر و کسالت‌بار مي‌کند.

 

اما لازم نیست نگران باشید! عملیات کفسابی و سنگ‌سابی می‌تواند این مشکل را بطورکلی حل کند. آن هم با صرف هزینه بسیار کمتر و بدون آنکه دردسرهای ساخت و ساز را به همراه داشته باشد. همه اینها به‌شرط آن اتفاق می‌افتد که کار خود را به شرکتی معتبر بسپارید.

 

چگونه یک شرکت خدماتی خوب و معتبر پیدا کنیم؟

سنگ‌های ساختمانی از بخش‌های مهم هر بنا هستند و روزبه‌روز بر هم قیمت آنها افزوده می‌شود. بنابراین برای انجام خدمات مربوط به آنها نمی‌توان به مراکز نامعتبر و بی نام و نشان اعتماد کرد.

 

استفاده از تجهیزات فرسوده و قدیمی یا کاربرد شوینده‌های غیرمجاز یا نامناسب می‌تواند به تخریب سنگ‌ها منجر شده و کار و هزینه‌های مضاعفی به شما تحمیل کند.

 

با شرکت حاجی زاده و خدمات آن بیشتر آشنا شویم

کفسابی حاجی زاده با استفاده از تجهیزات کامل و کادر کارآزموده همه‌گونه خدمات نماشویی و کفشویی، پیچ و رولپلاک و نانوساب را در اسرع وقت و با مناسب‌ترین قیمت جهت مشتریان به اجرا مي‌گذارد.

 

دسترسی آسان به شعب این شرکت در تهران و سراسر کشور برای هم‌میهنان براحتی از طریق اینترنت و تلفن امکان‌پذیر است.

 

خط مشی این مجموعه، سرعت و کیفیت در خدمات و ارائه تازه‌ترین فناوری‌های کفسابی در محل است. وجود شیفت‌های کاری متنوع در ساعات مختلف شبانه‌روز و حتی ایام تعطیل رسمی در برنامه کاری این مجموعه قرار گرفته تا همه بتوانند در ساعات مناسب این خدمات را دریافت کنند.

 

۷ زمان مناسب برای کفسابی ساختمان!

موارد گوناگون و موقعیت‌های مختلفی برای سابزنی سنگ وجود دارد. در این بخش به شکل لیست‌وار به معرفی این موارد می‌پردازیم:

 

• وجود خط و خش‌های منجر به تیرگی و ماتی سنگ‌ها: خش و خراش‌ها حتی در مقیاس میکروسکوپی بمرور زمان سنگ‌های بنای ساختمان شما را در بخش‌های مختلف حیاط، پارکینگ و پله‌ها و نیز داخل بنا در سالن و نشیمن دستخوش تیرگی کرده و برق و جلا را از آنها می‌گیرد. انجام عملیات سنگسابی آنها را مجددا براق و درخشان کرده و جلوه زیبا و انعکاس نور را به آنها بازمی‌گرداند.

 

• ناصافی و تراز نبودن سنگ‌ها پس از عملیات ساختمانی: گاهی پس از پایان عملیات ساختمانی متوجه ناصافی در سنگ‌های بکار رفته می‌شویم. این مشکل اغلب در بخش کف ساختمان پیش می‌آید و باعث دشوار و خطرناک کردن پیاده‌روی در این بخش‌ و افزایش خطر سقوط می‌گردد. سابزنی با سنگ می‌تواند این مشکل را از میان برداشته و نمای زیبا و راحتی حرکت را به فضای شما بازگرداند.

 

• وجود ضایعات ساختمانی نظیر گچ، سیمان و چسب بنا روی سنگ‌ها: در پایان عملیات ساخت‌وساز و با وجود پاکسازی محیط گاهی مواد چسبنده و ضایعات کار به سنگ‌های تازه نصب شده چسبیده و جلوه زیبا و تازه آن را مخدوش می‌کنند

 

• شکستگی‌ در بخش‌های مختلف بویژه گوشه‌های سنگ: شکستن و ترک برداشتن سنگ‌ها حتی در اندازه‌های کوچک شکل و جلوه آنها و محیط سنگفرش را عوض می‌کند. برخی ساختمان‌ها با وجود تازگی بنا به دلایلی از قبیل سر و گرم شدن و کیفیت پایین سنگ‌ها دچار این مشکل می‌شوند. برای حل آن روش سابزنی کاملا مناسب بوده و جلوه اولیه را به سطوح بازمی‌گرداند.

 

• تغییر رنگ سنگ‌ها در اثر آلودگی هوا و تثبیت آن: جایگزین شدن دوده و ترکیبات آلوده‌کننده هوا از عوامل تغییر رنگ سنگهاست که با کفسابی براحتی از بین می‌رود.

 

• فرسودگی جزئی سنگ و تاثیر آن در ایجاد نمای کهنه: فرسودگی سنگ به هر دلیل مخارج شما را بابت زیباسازی نما و کف در ساختمان هدر داده و جلوه بنای شما را به ساختمانی قدیمی و فرسوده شبیه می‌کند. برای رفع این مشکل، از شرکت خدمات سابزنی معتبر کمک گرفته و با ساییدن سنگ‌ها تازگی را به آنها بازگردانید.

 

• وجود لکه‌های ثابت که با شستن پاک نمی‌شوند: ایجاد لکه‌های ثابت که با ریختن مواد گوناگون روی سنگ‌ها پدید می‌آیند گاهی اجتناب‌ناپذیر بنظر می‌رسد. شوینده‌های معمولی قادر به رفع این مشکل نبوده و انواع قوی به سنگ‌ها آسیب می‌رسانند. در این موارد بهتر است از سنگساب استفاده کنیم.

 

کلام آخر

در انتهای این متن بار دیگر بر لزوم انتخاب مراکز معتبر و شناخته شده جهت انجام این خدمات تاکید می‌کنیم. مواردی که هم تجربه کافی و هم کادر کارآزموده و مجربی برای انجام خدمات ساختمانی داشته و هم با مواد و شیوه کاربرد تجهیزات ویژه این کار آشنایی لازم را دارا باشند.

 

کفسابی حاجی زاده برای انجام همه‌گونه خدمات سابزنی و سنگسابی در خدمت هموطنان عزیز مي‌باشد. برای دستیابی به اطلاعات تماس این شرکت، به وبسایت کفسابی حاجی زاده به آدرس https://kafsabihajizade.com مراجعه کنید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------