تاج گل ترحیم در فرهنگ ایرانتاج گل ترحیم,تاج گل برای تسلیت

تاج گل ترحیم

 

تاج گل ترحیم در فرهنگ ایران جایگاه ویژه ای برای ابراز همدردی با خانواده های عزادار دارد و گل های به کار رفته در آن با سایر دسته گل ها کاملا متفاوت می باشد. در اغلب این تاج ها گل های گلایل همیشه به چشم میخورند و در کنار آن از سایر گل های با رنگ روشن و سفید نیز استفاده میشود که نشان دهنده آرامش و پاکی هستند.

 

کافه گل؛ ارائه دهنده انواع تاج گل در ادامه به هر آنچه که لازم است درباره تاج های مورد استفاده برای مجالس ترحیم و عزاداری بدانید از قبیل نوع گل ها و قیمت آنها اشاره خواهد داشت.

 

چه تاج گل ترحیمی بخریم

در خرید تاج گل برای مراسم عزا و ترحیم لازم است شناخت کافی از انواع آنها داشته و با ویژگی ها و تفاوت های موجود در هر یک آشنایی کافی داشته باشید.

این تاج ها را می توان بر اساس گل های به کار رفته در آنها و همچنین تعداد طبقات و شکل ظاهریشان به گروه های مختلفی تقسیم بندی نمود. از جمله تاج گل های مراسم عزاداری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

تاج گل گلایل و آنتوریوم

این گروه از تاج گل ها همان طور که از نامشان مشخص است، با گل های گلایل و آنتوریوم تزئین شده اند. نحوه چیدمان آنها به گونه ایست که به صورت دایره ای و در وسط تاج از گل های آنتوریوم استفاده شده و گل های گلایل با ساقه های بلند در اطراف قرار میگیرند.

در اغلب مواقع بهتر است از آنتوریوم های سفید و زرد رنگ برای این مجالس استفاده شود، البته رنگ قرمز آن نیز در این تاج ها کاربرد زیادی دارد. لازم به ذکر است که این ترکیب گل برای تاج گل ترحیم لوکس کاربرد داشته و از نظر قیمت نیز کمی گران تر از بقیه تاج ها می باشد.

ترکیب دیگری که می توان برای تاج گل ترحیم در نظر گرفت، استفاده از گلایل های ساقه بلند در کنار گل لیلیوم می باشد. لیلیوم دارای تنوع رنگ بالایی بوده و استفاده از نوع زرد رنگ آن برای مراسم عزاداری و ابراز همدردی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

تاج گل ترحیم,تاج گل برای تسلیت

تاج گل برای تسلیت

 

تاج گل برای تسلیت چیست؟

گل در فرهنگ مردم کشورهای مختلف کاربردهای زیادی دارد و در تمام دنیا از آنها برای ابراز احساسات استفاده می کنند. به طوریکه از گل نه تنها در مراسم شادی می توان استفاده نمود، بلکه در مراسم عزاداری و به منظور ابراز همدردی با عزیزان و بازماندگان متوفی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برخلاف مراسم های شادی، از دسته گل برای مجالس ترحیم استفاده نشده و بهترین انتخاب تاج گل برای تسلیت می باشد. در این روش ارائه گل از پایه های چوبی یا فلزی استفاده میشود که در اندازه های مختلفی موجود بوده و گل های اصلی در مرکز قرار گرفته و اطراف تاج با گل های ساقه بلند از قبیل گلایل تزئین میشود.

 

تاج گل ختم ارزان از کجا بخریم؟

خرید تاج گل ختم به چند دلیل اهمیت بسیار زیادی دارد و برای انتخاب بهترین و مناسب ترین گل های به کار رفته در آن لازم است نکات متعددی را مد نظر داشت. با توجه به معنا و مفهومی که هر گل دارد و همچنین تفاوت در قیمت آنها، لذا لازم است تاج گل برای ختم را از مراکزی بخریم که شناخت کافی در این زمینه داشته باشند و در ارائه خدمات چند نکته مهم را مد نظر قرار دهند.

 

کافه گل تاج؛ ارائه دهنده انواع تاج گل در تهران در ادامه به مهم ترین ویژگی هایی که مراکز فروش گل برای مراسم ختم با قیمت ارزان داشته باشند را معرفی خواهد نمود.

 

تاج گل ترحیم,تاج گل برای تسلیت

خرید تاج گل ترحیم

 

تنوع بالا در تاج گل ختم

با توجه به تفاوت هایی که در قیمت و همچنین شکل ظاهری و نوع گل و ماندگاری آنها وجود دارد، لذا به عنوان اولین گام در خرید تاج گل برای مراسم عزاداری برای عرض تسلیت لازم است مراکزی را انتخاب کنید که تنوع بالایی در محصولات خود داشته باشند. تاج گل ختم تنوع بالایی دارد و می توان آنها را در انواع تاج های یک طبقه، دو طبقه و سه طبقه سفارش داد که نه تنها از نظر اندازه و بعاد با هم متفاوت هستند، بلکه نحوه چیدمان گل ها و همچنین قیمت نیز با هم فرق دارند.

 

پایه های به کار رفته برای تاج گل ختم فلزی و چوبی می باشد که متناسب با تعداد گل ها و وزن آنها لازم است استندهایی با مقاومت بالا برای چیدمان گل ها ارائه شود. لذا پیشنهاد می کنیم در زمان سفارش تاج گل ختم  تاج گل برای تسلیت به این مساله توجه داشته باشید و از فروشنده بخواهید پایه های مناسب و معتبر را برایتان ارائه دهد.

 

علاوه بر نوع استندها، لازم است فروشگاه هایی را انتخاب کنید که گل های متنوعی را برایتان ارائه دهند. گل های به کار رفته برای مراسم عزاداری اغلب گلایل، داوودی، رز، لیلیوم و آنتوریوم می باشند و رنگ های آنها نیز به سفید و زرد تمایل دارند. با توجه به سلیقه مشتری و همچنین در نظر گرفتن محدودیت ها در انتخاب نوع و رنگ گل، فروشنده باید بتواند راهنمایی های لازم را ارائه دهد تا تاج گه نه تنها از نظر زیبای ظاهری جلوه خوبی داشته باشد، بلکه معنا و مفهوم نهفته در آن نیز با شرایط مراسم ختم سازگار باشد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------