اجرای حرفه ای پارتیشن شیشه ای فریم لس در 24ساعتپارتیشن شیشه ای,پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای

 

یکی از مهمترین اسباب برای دکوراسیون داخلی امروزی، پارتیشن شیشه ای فریم لس نام دارد. این نوع از پارتیشن به تفکیک فضا کمک کرده و به صورت همزمان می تواند به مفیدتر شدن فضای داخلی نیز کمک ویژه ای بکند. 

 

مخصوصا در فضاهای بزرگ و کم کاربرد این نوع از پارتیشن ها بیشتر کاربردی هستند. برای مثال در معماری های نقشه باز از این نوع پارتیشن ها به وفور دیده می شود. در این رپورتاژ آگهی از پارتیشن شیشه ای فریم لس بیشتر برای شما خواهیم گفت.  

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس یعنی پارتیشن شیشه ای بدون فریم، البته این پارتیشن ها بدون فریم نبوده و از فریم های نازکی بهره می برند. در ساخت این پارتیشن ها، پروفیل‌ها از آلومینیوم یا فلزهای دیگر که استحکام خوبی دارند ساخته می‌شوند. این پروفیل ها در نقش نگهدارنده ی شیشه سکوریت 10 میل عمل کرده و از شیشه به خوبی نگهداری میکنند.

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس نوعی دیوار غیر باربر است که به تفکیک فضا می پردازد. لازم است در همین ابتدا در ارتباط با انواع دیوار برای شما توضیحی ارائه دهیم تا بیشتر متوجه تاثیرات پارتیشن شیشه ای فریم لس بشوید.

 

در علم معماری، دیوارها یا باربر خطاب میشوند و یا غیر باربر هستند. دیوارهای باربر وظیفه دارند تا وزن سازه را به زمین انتقال دهند، این دیوارها معمولا جنس بتن و آجر دارند. و اما دیوارهای غیر باربر، دیوارهایی هستند که وظیفه ی اصلی آنها تفکیک فضا و ایجاد فضای مفید است. پارتیشن شیشه ای فریم لس از جنس دیوارهای غیر باربر می باشد. 

 

شاید شما هم به ذهنتان رسیده باشد تا معماری نقشه باز، دفتر اداری تان را بهبود ببخشید. برای این کار احتیاج به پارتیشن دارید. پارتیشن اداری محیط شما را به شکل به صرفه ای بهبود بخشیده و سبب میشود تا حداکثر استفاده را از محیط ببرید. در یک دسته بندی کلی پارتیشن شیشه ای اداری شامل پارتیشن شیشه ای شفاف، پارتیشن شیشه ای مات، پارتیشن دو جداره و پارتیشن تک جداره میشود.

 

مزایای پارتیشن شیشه ای فریم لس

یکی از مزیت های پارتیشن شیشه ای اینست که علاوه بر شیک بودن قیمت به صرفه ای داشته و اجرای آن نسبت به دیوارهایی که از جنس سنگ یا آجر هستند ارزان تر خواهد بود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت پارتیشن فریم لس با شماره های 09122775966،09122375842 تماس حاصل نمایید.

 

حال که درباره ی مزیت یا مزیت های پارتیشن شیشه ای فریم لس برای شما گفتیم، این نکته را از قلم نندازیم که یکی از بهترین مزیت های پارتیشن مدرن اداری شیشه ای از نوع متحرک اینست که براحتی قابل جا به جایی بوده و هر زمان که اراده کنید می توانید مکان آن را تغییر داده و بدین واسطه یک محیط انعطاف پذیر را در فضای کار برای خود و همکارانتان فراهم آورید. 

 

پارتیشن شیشه ای,پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

 

تا به اینجای کار برای شما گفتیم که انتخاب این پارتیشن ها انتخابی مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. که علاوه بر اینکه میتواند فضایتان را تفکیک کند، میتواند به انعطاف پذیری فضای مورد نظر نیز کمک شایانی بکند.

 

در حقیقت استفاده کردن از این پارتیشن ها به نفع شماست چرا که شما می توانید پارتیشن شیشه ای فریم لس را با هر جنس و با هر قیمتی تهیه کنید. در ارتباط با قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس باید گفت که این پارتیشن ها میتوانند با متریال درجه 1 و حتی درجه نازل تر تهیه شده و قیمت های متنوع و مختلف را پیش روی کاربر قرار دهند. بدین واسطه اگر بعد اقتصادی این ابزار برای شما اهمیت دارد میتوانید در انتخاب جنس محصول تجدید نظر بفرمایید.

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس که با عناوینی چون پارتیشن شیشه ای دوجداره مدرن و پارتیشن شیشه ای تک جداره مدرن شناخته می شود دارای مزایا و معایبی است که در ادامه بیشتر از آنها برای شما خواهیم گفت.    

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس جلوه بصری مناسبی دارد

اما مزیت اصلی استفاده از این پارتیشن ها این است که به دلیل زیبایی بصری، در نهایت ظاهری زیبا و مدرن را به محل کار شما اضافه می کند. لازم به ذکر است که پارتیشن تنها در محیط اداری کاربرد نداشته و از این ابزار میتوان در محیط خانه نیز بهره برد. از اینرو پارتیشن شیشه ای منزل نیز انتخابی مدرن و مقرون به صرفه خواهد بود.  

 

یکی دیگر از مزیت های پارتیشن که استفاده از آن را به استفاده از دیوارها ارجحیت میبخشد اینست که پارتیشن شیشه ای فریم لس چه در محیط خانه و چه در محیط اداری، بهترین گزینه برای محیط های کوچک است. استفاده کردن از دیوارها در محیط های کوچک نه تنها جلوه ی بصری مناسبی ندارد که حتی به کوچک تر بنظر رسیدن محیط نیز منجر خواهد شد. و این در حالی است که پارتیشن های شیشه ای هم حجم کمتری از محیط را اشغال میکنند و هم چون از جنس شیشه هستند و مانع بصری ایجاد نمیکنند، میتوانند فضا را باز تر نشان دهند. از اینرو انتخاب پارتیشن شیشه ای فریم لس یک انتخاب هوشمندانه است. 

 

یکی دیگر از ویژگی های مثبت استفاده از پارتیشن های شیشه ای و مخصوصا پارتیشن شیشه ای اداری دوجداره عایق بودن آن می باشد، بدین طریق شما با استفاده از پارتیشن ها با یک تیر چند نشان زده اید. هم جلوه ی بصری مناسبی ایجاد کرده اید، هم به مدیریت فضا پرداخته اید و هم به دلیل عایق بودن این نوع پارتیشن از مزاحمت های صوتی جلوگیری به عمل آورده اید. این ویژگی در محیط های اداری که به حریم خصوصی نیاز بیشتری دارند کاربرد زیادی دارد.

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس میتواند ظرف مدت کوتاهی در اختیار مشتری قرار بگیرد

از دیگر ویژگی های بارز پارتیشن های شیشه ای میتوان به سرعت در اجرای آن اشاره کرد. ساخت و پرداخت این پارتیشن ها زمان زیادی نمی برد و پارتیشن شیشه ای فریم لس میتواند ظرف مدت کوتاهی در اختیار مشتری قرار بگیرد. برای خرید و سفارش پارتیشن شیشه ای فریم لس با شماره های 09122775966،09122375842 تماس حاصل کنید. و در ارتباط با بهترین پارتیشن اداری، پارتیشن تک جداره ارزان، پارتیشن شیشه ای مدرن، بهترین پارتیشن فریم لس، پارتیشن شیشه ای کلاسیک و...  کسب اطلاع کنید.

 

پارتیشن شیشه ای,پارتیشن شیشه ای فریم لس

مزیت های پارتیشن شیشه ای فریم لس

 

این پارتیشن های فریم لس در انواع و سبک های مختلفی موجود می باشند. شما میتوانید این پارتیشن ها را با چهارچوب، بدون چهارچوب، با درب چوبی، به صورت تاشو و جمع شونده، شفاف، مات یا رنگی و... سفارش دهید. 

 

در ادامه هر کدام از این سبک ها را برای شما توضیح خواهیم داد. ابتدا به پارتیشن فریم لس با چارچوب می پردازیم که همانطور که از نامش پیداست دارای چهارچوب می باشد و این چهارچوب در مقیاس بزرگ اجرا می گردد. 

 

پارتیشن شیشه ای بدون چارچوب نیز توسط اتصالاتی به کف و سقف پیوست داده می‌شود و از استحکام بالایی برخوردار است. در ارتباط با پارتیشن فریم لس با درب چوبی نیز از متریال چوب برای درب استفاده می شود. 

 

پارتیشن شیشه ای تاشو نیز پارتیشنی است که با حرکت در راستای دو قطب، روی‌هم تا شده و فضای بسیار ناچیزی را اشغال می‌کند. این پارتیشن برای کسانی که میخواهند فضا را محدود و دوباره به حالت اولیه در بیاورند بهترین انتخاب است. 

 

و همچنین پارتیشن های شفاف، مات و رنگی به جنس و رنگ شیشه ای که سفارش می دهید ارتباط داشته و کاملا سلیقه ای می باشند. لازم به ذکر است که استفاده از پارتیشن های رنگی میتواند بر روحیه ی کارکنان تاثیر بسزایی گذاشته و به همین دلیل میتواند برای کاربرد در محیط اداری توصیه شود. 

 

باز هم لازم به ذکر است که یکی از مهمترین دلایلی که افراد را به سفارش و استفاده از پارتیشن های شیشه ای فریم لس مجاب میکند به زیبایی منحصر به فرد این نوع پارتیشن مربوط میشود. این پارتیشن ها میتوانند به محیط جلوه ای مدرن و زیبا بخشیده و همچنین جذابیت بصری ایجاد کنند.

 

از نظر اقتصادی نیز استفاده از این پارتیشن ها توجیه اقتصادی دارد. چرا که شیشه ارزان تر از سایر متریال بوده و به همین دلیل قیمت مناسب تری دارد. با این دو توجیه وقت آن رسیده که در انتخابمان تجدید نظر کنیم. آیا پارتیشن های شیشه ای به دلیل زیبایی، استحکام و قیمت مقرون به صرفه گزینه ی مناسبی برای انتخاب نیستند؟ حال انتخاب با شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با گروه طراحی و ساخت ndk در ارتباط باشید. همچنین شما میتوانید برای خرید و سفارش پارتیشن شیشه ای فریم لس با شماره های 09122775966،09122375842 تماس حاصل نمایید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------