روش های مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبانروش های مهاجرت به استرالیا,مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان

مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان

 

به صورت کلی برای اقامت و مهاجرت به استرالیا فاکتورهایی وجود دارد که فاکتورهای رسمی و امتیاز دهنده به حساب می آیند. به عنوان مثال سن، مدرک تحصیلی و سال های سابقه کار شما از مهم ترین این فاکتورها هستند. نمره زبان هم از آن مواردی است که برای مهاجرت به آن نیاز خواهید داشت، در ادامه نکات مهمی را در رابطه با این موضوع بیان خواهیم کرد.

 

اهمیت نمره زبان برای مهاجرت

نمره زبان در تمام پروسه های مهاجرتی که منتج به اقامت می شود، تقریبا می توان گفت که وجود دارد و البته نقش بسیار مهمی هم دارند. اهمیت نمره زبان را در مهاجرت به استرالیا و کانادا بیشتر می توان مشاهده کرد و این نمره زبان یکی از اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به این کشورها به حساب می آید.

 

در مورد روش های مهاجرتی مانند مهاجرت تحصیلی و همچنین گوبال تلنت شاهد این هستیم که سخت گیری ها برای نمره زبان و مدرک زبان کمتر است و شما می توانید با نمره زبان پائین هم واجد شرایط برای مهاجرت به استرالیا باشید.

 

این در حالی است که در روش های دیگر مهاجرتی مانند ویزای اسکیل ورکر (شخص قصد اشتغال در کشور مقصد را دارد) طبیعتا شاهد این هستیم که سخت گیری های بیشتری انجام می شود و شما به نمره زبان بالاتری هم نیاز دارید.

 

در رابطه با مهاجرت به کشور استرالیا و دریافت ویزای اسکیل ورکر این کشور شما باید حداقل آیلتس 6 در هر چهار مهارت را داشته باشید، البته اگر قصد دارید آزمان PTE شرکت کنید، شما به حداقل نمره 65 نیاز خواهید داشت.

 

به این موضوع دقت داشته باشید که در این حالت شخص قصد اشتغال در کشور استرالیا را دارد و طبیعتا برای کار کردن هم به مهارت زبان برای ارتباط برقرار کردن نیاز دارد، به همین دلیل در این چنین ویزاها به نمره زبان اهمیت بیشتری می دهند.

 

آیا می توان بدون مدرک زبان به استرالیا مهاجرت کرد؟

شاید برای شما جالب باشد که یکی از ویزاهای اقامت در کشور استرالیا به مدرک زبان نیاز ندارد. تنها مسیری که به اقامت دائم شما در استرالیا منتج می شود،  ویزای سرمایه گذاری کشور استرالیا است که نیازی به نمره زبان ندارد، یعنی نمره زبان در پروسه سرمایه گذاری در استرالیا جزء فاکتورهای اصلی به حساب نمی آید.

 

از آنجایی که سرمایه گذارها معمولا زمان کافی برای خواندن و یادگیری زبان را ندارند، این فرصت را دارند که از این ویزا استفاده کنند، بدون آن که دغدغه زبان را داشته باشند. هر چند که داشتن آیلتس 5 یا 7 در فرآیند سرمایه گذاری به شما امتیاز بیشتری را می دهد، اما الزامی هم برای داشتن آن وجود ندارد.

 

از این رو شما می توانید با خیال راحت از طریق این ویزا برای مهاجرت و اقامت استرالیا اقدام کنید بدون آن که نگرانی خاصی در رابطه با مدرک زبان و نمره آن داشته باشید. اما در این رابطه باید به نکات مهمی توجه داشته باشید که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

 

به طور کلی همه آن هایی که بیش از 18 سال سن دارند و می خواهند برای مهاجرت به استرالیا (مهاجرتی که به اقامت دائم منجر می شود) آماده شوند، باید آیلتس 4.5 را داشته باشند. البته در آزمون های دیگر هم می توان شرکت کرد و نمره ای معادل آن را کسب کنید.

 

مهم نیست که شما نفر اصلی پرونده هستید، یا از اعضای پرونده به حساب می آید، شما برای مهاجرت به استرالیا لازم است که در مرحله آخر این مدرک را به اداره مهاجرت کشور استرالیا ارائه دهید و در غیر این صورت با مشکل رو به رو خواهید شد.

 

روش های مهاجرت به استرالیا,مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان

مهاجرت به استرالیا

 

حال باید به این موضوع اشاره کنیم که این امکان برای شما وجود خواهد داشت که اگر افرادی هستند که اگر نمی توانند حتی نمره 4.5 آیلتس را کسب کنند (به علت دغدغه ها و مشغله هایی که در زندگی دارن) به سادگی می توانند هزینه آن را پرداخت کنند.

 

هزینه ای برای نفر اصلی پرونده و دیگر همراهان تعریف شده است که اگر نخواهند مدرک زبان ارائه دهند، باید این هزینه را به اداره مهاجرت کشور استرالیا پرداخت کنند. در این حالت بعد از وارد شدن به کشور استرالیا دوره های زبانی برای آن ها تشکیل خواهد شد که می توانند در خاک استرالیا زبان را یاد بگیرند و برای آزمون ها آماده شوند.

 

در نهایت باید بگوییم که اگر شما قصد سرمایه گذاری در کشور استرالیا را دارید و به واسطه دغدغه ها و مشغله هایی که دارید، فرصتی برای یادگیری زبان ندارید، نگران هیچ چیز نباشید، به سادگی می توانید برای این کار اقدام کنید.

 

البته پیشنهاد می دهیم که بابت شغل و بیزینس خود در استرالیا هم نگران نباشید، شما می توانید از مترجم یا کارمندهایی با مهارت زبان انگلیسی کامل بهره مند شوید و مشکل زبان خود را حل کنید.

 

نکته دیگری هم که باید به آن دقت داشته باشید این است که برای مهاجرت به استرالیا نیاز به ترجمه رسمی مدارک خود ندارید، به سادگی می توانید ترجمه را به مترجم ناتی پرشین مایگرنت بسپارید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

 

اگر برای پروسه مهاجرتی خود به کشور استرالیا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، به شما پیشنهاد می دهیم که با کارشناس های موسسه پرشین مایگرنت تماس بگیرید. در این موسسه کارشناس هایی مشغول به کار هستند که با بررسی شرایط شما بهترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد می دهند و همین موضوع باعث می شود که به نتیجه خوبی هم دست پیدا کنید.

 

پیشنهاد می دهیم که فرصت را از دست ندهید و همین الآن با کارشناس های پرشین مایگرنت  persianmigrant.com تماس بگیرید تا فرآیند مهاجرت شما هر چه زودتر آغاز شود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------