یک ستاره واقعی بخرید و به افتخار عزیزانتان نامگذاری کنید!خرید ستاره,نامگذاری ستاره در آسمان

خرید ستاره

 

خرید ستاره در آسمان،هدیه خاص و بسیار منحصر به فرد

بله درست شنیدید!شما میتوانید یک ستاره واقعی به اسم خود و یا هرکسی که دوست دارید نامگذاری کنید و به عنوان یک هدیه خاص و بسیار ارزشمند به عزیزانتان تقدیم کنید.

 

اینترنشنال استار رجیستری یک کمپانی آمریکایی است که برای اولین بار در جهان به عموم مردم توانایی نامگذاری و ثبت اسم بر روی ستاره ها را میدهد.محصولات کمپانی به عنوان هدیه و یادگاری به بازار عرضه میشوند.این کمپانی که از سال 1979 کار خود را شروع کرده است در واقع حق نامگذاری ستاره ها را به فروش میرساند و هرکسی میتواند در این کمپانی یک ستاره واقعی به افتخار خودش و یا دیگران نامگذاری کند.

 

با خرید ستاره از اینترنشنال استار رجیستری،سند رسمی و بین المللی این کمپانی حاوی اسم ستاره،تاریخ ثبت و مختصات تلسکوپی آن به همراه یک نقشه زیبا از صورت فلکی و محل دقیق ستاره برای شما ارسال میشود.

 

یک ستاره واقعی هدیه بدهید، زیباترین هدیه در کهکشان

بیش از 3 میلیون ستاره از اینترنشنال استار رجیستری توسط افراد مختلف از سراسر جهان خریداری و نامگذاری شده اند که در بین آنها اسامی افراد مشهور زیادی از جمله هنرمندان،سیاستمداران و حتی اعضای خانواده های سلطنتی به چشم میخورد.با خرید ستاره و نامگذاری آن،سند رسمی و بین المللی اینترنشنال استار رجیستری برای شما ارسال میشود که اسم،مختصات تلسکوپی و تاریخ ثبت ستاره بر روی آن درج شده است و همچنین یک نقشه زیبا از صورت فلکی و محل دقیق ستاره نیز برای شما ارسال میشود.مشخصات ستاره های نامگذاری شده در اینترنشنال استار رجیستری در کتابی با عنوان "مکان شما در کیهان" ثبت و نگهداری میشوند.این کتاب اولین و تنها کتاب منتشر شده در زمینه نامگذاری عمومی ستارگان است و در سازمان حق کپی رایت آمریکا ثبت شده است.هر ستاره منحصر به فرد است و فقط یکبار نامگذاری میشود.

 

خرید ستاره,نامگذاری ستاره در آسمان

سام اصغری مدل ایرانی که به اسم خود یک ستاره در آسمان خریده است

 

شما میتوانید با مراجعه به starregistry.ir نمایندگی رسمی اینترنشنال استار رجیستری در ایران برای خود و یا عزیزانتان یک ستاره بخرید و به افتخار آنها نامگذاری کنید.

 

در ادامه مطلب باهم میخوانیم که نامگذاری ستاره در آسمان به عنوان هدیه مناسب چه کسانی است.

 

خرید ستاره,نامگذاری ستاره در آسمان

نامگذاری ستاره در آسمان

 

ایده کادو تولد

کادو چی بخرم،این جمله اولین چیزی هست که هنگام نزدیک شدن روز تولد عزیزانمان به ذهن هرکسی می آید.پیدا کردن ایده کادو تولد خاص و غیر تکراری و خرید هدیه خاص همیشه سخت است،یک ستاره در آسمان بخرید و به افتخار عزیزانتان نامگذاری کنید.مهم نیست که بدنیال کادو تولد زنانه یا کادو تولد مردانه یا کادو تولد پسرانه  یا کادو تولد برای همسر و یا حتی کادو تولد برای نوزاد تازه بدنیا آمده هستید،خرید ستاره در آسمان و نامگذاری آن به افتخار یک شخص یک ایده کادو تولد بسیار زیبا و ارزشمند است و هرکسی را هیجان زده خواهد کرد.

 

کادو برای مادر

مادر عزیزترین شخص در زندگی هر کسی است،برای خرید کادو برای مادر نیاز به مناسب خاصی نداریم هرچند که در یک روز بخصوص در سال که روز مادر است همه ما بدنبال خرید هدیه خاص برای مادرمان هستیم،یک ستاره در آسمان به افتخار مادرتان نامگذاری کنید و هیجان و خوشحالی را در چشمان او ببینید.

 

روز پدر

یک ستاره زیبا در آسمان به نام  پدر خود نامگذاری کنید و این هدیه خاص را  برای قدردانی از پدرتان در روز پدر به او تقدیم نمایید.

 

خرید ستاره در آسمان و نامگذاری آن به افتخار یک شخص هرکسی را خوشحال و هیجان زده خواهد کرد اگر شما هم بدنبال یک هدیه خاص و ماندگار هستید با خرید ستاره و نامگذاری آن از starregistry.ir یک کادو خاص و هیجان انگیز برای عزیزانتان هدیه بدهید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------