معرفی و فروش تخت بادی و تخت خواب بادی اینتکستخت خواب بادی,خرید تخت خواب بادی,قیمت تخت خواب بادی

خرید تخت خواب بادی

 

این روز ها کمتر کسی وجود دارد که از تخت خواب های بادی تعریف و تمجید نشنیده باشد.

 

این محصولات با توجه به ساختاری که دارند همواره یک گزینه مناسب برای خرید به شمار می روند و همین عامل نیز باعث شده تا افراد مختلفی سعی در انتخاب و خرید یک تخت خواب بادی داشته باشند.

 

در همین راستا یک سری سوال و دلایل برای انتخاب یک تخت خواب بادی همواره وجود دارد که افراد مختلف سعی می کنند تا با آگاهی کامل به این موارد محصولی مرتبط با نیاز های خود را خریداری کنند. شما نیز اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید یک تخت بادی را دارید و نمی دانید که کدام محصول می تواند به بهترین شکل ممکن نیاز شما را رفع و رجوع کند ، پیشنهاد می کنیم با دنبال کردن این مطلب به صورت کامل با مهم ترین ویژگی های یک محصول بادی و خصوصا تخت بادی آشنا شوید.


ویژگی های طراحی تخت خواب بادی
اولین بحثی که قصد داریم تا در خصوص این محصولات به آن اشاره کنیم، بحث ویژگی های طراحی و در واقع چگونگی طراحی و ساخته شدن یک تخت خواب بادی اختصاص می یابد. این نکته قطعا یک نکته بسیار مهم برای افراد است زیرا باید با آگاهی کامل در خصوص این مطلب و همین طور ویژگی هایی که دارد بتوانید خرید خود را انجام داده و سعی کنید تا محصول خوبی را انتخاب و برگزینید. در همین رابطه این بخش را به همین نوع شکل گیری و طراحی و ساخت تخت خواب های بادی اختصاص داده ایم.


در ابتدا باید اشاره کنیم که تخت خواب های بادی معمولا با ساختاری مستطیلی شکل طراحی و تولید می شوند. این عامل در بین اکثر تخت ها و حتی تخت خواب ها و تشک های معمولی هم به چشم می خورد زیرا این محصولات باید به گونه ای باشند که فرد بتواند به بهترین حالت ممکن و به صورت کامل بر روی این محصولات قرار گرفته و از خوابیدن بر روی این تخت خواب ها لذت ببرد.

 

این نوع ساختار نیز باعث می شود تا تمام بدن فرد به بهترین شکل ممکن بر روی این محصولات قرار گیرد. هم چنین خیلی از شرکت های تولید کننده تخت خواب بادی این نکته را در هنگام ساخت و تولید در نظر می گیرند که به چه صورت می توانند محصولی را تولید کنند که هم شیک و جذاب باشد و هم مطابق با استاندارد های مورد نیاز برای خواب و استراحت فرد شکل گرفته باشد.


هم چنین ذکر این نکته نیز بسیار مهم است که معمولا این محصولات با یک ارتفاع مناسب از سطح زمین طراحی می گردند. در واقع شما اگر بخواهید این محصولات را با یک تشک بادی و یا حتی تشک های معمولی مورد مقایسه قرار دهید ، باید به این مسئله هم دقت کنید که از نظر ارتفاع معمولا این محصولات از زمین فاصله دارند و همین عامل باعث شده تا خوابی راحت و آسوده تر را تجربه کنند.

 

در واقع این عامل باعث شده تا شما وقتی به صورت کامل بر روی یک تخت خواب بادی قرار می گیرید احساس بهتری داشته باشید و این نکته قطعا در خواب شما اثرگذار خواهد بود. هم چنین باید به این مسئله هم اشاره کنیم که معمولا لبه های اصلی این محصول به صورت گرد شکل گرفته اند و این عامل باعث می شود تا تخت خواب های بادی معمولا ساختار ساده ای نداشته باشند و قطعا در زیبایی های این محصولات نیز اثر گذار خواهد بود.


نکته مهم بعدی در خصوص انواع تخت خواب بادی این مسئله است که این محصولات معمولا دارای یک ساختار طبی و با دوام هستند. در واقع شما باید به این مسئله دقت کنید که خیلی از افراد در هنگام خرید سعی می کنند تا محصولی را انتخاب کنند که یک بدنه طبی و در عین حال ایده آل را داشته باشد. این عامل باعث می شود تا هر فردی بتواند به بهترین شکل ممکن از این محصولات استفاده نموده و از داشتن آن لذت ببرد.

 

این طبی بودن نیز خود چند عامل گوناگون دارد. عامل اول بحث رویه اصلی این محصولات است. شما اگر نگاهی اجمالی و ساده را به این تخت خواب ها بیندازید متوجه می شود که این محصولات به چند شکل مختلف شکل گرفته اند. بعضی از این محصولات دارای رویه اصلی مشبک هستند به گونه ای که در فواصل یکسان می توانید یک ساختار شبکه ای و فرو رفته را در کنار هم مشاهده کنید که قطعا فرد پس از قرار گرفتن بر روی این محصولات و استراحت بر روی این نواحی می تواند لذت داشتن یک محصول طبی را تجربه کند.


نوع دیگری از این تخت خواب ها دارای یک ساختار مواج می باشد. این مواج بودن نیز خود به چند دسته دیگر تقسیم می شود که هر یک نیز ویژگی های خاص خود را داراست. در واقع خیلی از این مدل ها به این صورت طراحی شده اند که شما می توانید یک سری خطوط موازی را بر روی تخت خواب خود مشاهده کنید و این عامل باعث گردیده است که فرد پس از قرار گیری بر روی این محصول یک آرگونومی راحت و در عین حال استاندارد را برای خواب و استراحت تجربه کند که از مزایای این محصول به شمار می رود.

 

تخت خواب بادی,خرید تخت خواب بادی,قیمت تخت خواب بادی

انواع تخت خواب بادی

 

شیوه راه اندازی تخت خواب بادی
در بخش اول به این نکته اشاره کردیم که یک تخت بادی معمولا دارای چه ساختار و طراحی می باشد. این مسئله بسیار مهم است که محصول مورد نظر شما این قابلیت را داشته باشد که نیاز شما از بابت یک طراحی فوق العاده را به بهترین شکل ممکن مرتفع سازد. در این بخش نیز سعی بر این داریم تا تخت خواب های بادی را از نظر نوع و شیوه راه اندازی این محصولات مورد بررسی دقیق و کامل قرار دهیم تا پس از خرید بتوانید به بهترین شکل ممکن این محصولات را استفاده کرده و اقدام به راه اندازی آن ها کنید.


در همین راستا در اولین بخش از این مطلب باید به این مسئله اشاره کنیم که معمولا شرکت های تولید کننده تخت بادی این مسئله را مورد نظر قرار می دهند که شرایطی را برای شما فراهم کنند تا بتوانید به سرعت و به شکل سریع این محصولات را راه اندازی کنید.

 

برای انجام این کار نیز شما می توانید مشاهده نمایید که خیلی از تخت های بادی این قابلیت را دارا هستند که بر روی خود یک عدد پمپ باد برقی سر خود را قرار داده اند. در واقع این عامل باعث می شود تا در گام نخست شما از صرف هزینه جداگانه برای خرید پمپ بی نیاز شده و هم چنین با سرعت بیشتری بتوانید اقدام به راه اندازی یک محصول نمایید.


حال اگر محصول مورد نظر شما پمپ باد را در اختیار شما قرار ندهد ، شما می بایست یک پمپ را با توجه به نوع دریچه محصول باد خود و همین طور هزینه ای که قصد دارید برای خرید یک پمپ صرف کنید خریداری نموده و سپس به راحتی اقدام به باد کردن محصول خود کنید.

 

این کار نیز در سریع ترین زمان ممکن قابل اجرا خواهد بود. هم چنین اگر محصول شما دارای پمپ باد باشد حال این کار شما را راحت تر خواهد کرد. برای این امر می بایست شما سعی کنید تا در ابتدا پمپ باد برقی را به برق مستقیم وصل کنید. پس از انجام این مرحله حال می توانید مشاهده کنید که یک عدد دکمه برای خاموش و روشن کردن پمپ در کنار این محصول قرار دارد که می بایست آن را در وضعیت روشن قرار دهید. پس از آن شما باید سعی کنید تا اهرم موجود بر روی این پمپ را در جهت روشن شدن حرکت داده تا پمپ به صورت خودکار اقدام به راه اندازی و باد کردن محصول کند.


هم چنین این نکته بسیار حائز اهمیت خواهد بود که این اهرم این قابلیت را داراست که شما بتوانید به راحتی فشار مورد نیاز برای باد شدن را هم تنظیم نموده و در شرایط مورد نیاز خود اقدام به راه اندازی محصول کنید. هم چنین این پمپ ها معمولا به صورت دو کاره طراحی می شوند به این صورت که شما وقتی که نیاز به تخلیه باد و جمع آوری این محصولات هم دارید می توانید با چرخاندن اهرم در سمت مخالف و سپس روشن کردن پمپ مشاهده کنید که این محصول به راحت ترین شیوه ممکن تخلیه شده و باد داخلی آن خالی می شود و شما می توانید به سرعت آن را جمع کرده و کنار بگذارید.


قابلیت استفاده در خارج از منزل
یکی دیگر از مزیت های این تخت خواب های بادی این نکته است که شما قادر خواهید بود تا از این محصولات در خارج از فضای منزل و در سفر ها نیز استفاده کنید. در واقع خیلی از این مورد را در اولویت خود قرار می دهند که محصولی را خریداری کنند که بتوانند از آن در سفر ها هم استفاده کنند. این عامل دقیقا یکی از دلایلی است که افراد مختلف سعی می کنند تا این محصول را خریداری کنند. در واقع شما اگر بخواهید تا تخت های قدیمی را با خود حمل کرده و از آن ها در سفر های خود استفاده کنید ، قطعا باید فضای زیادی را در اختیار داشته باشید و یا این که بیخیال این مورد شده و با خود تشک حمل کنید که باز این عامل هم قطعا نیازمند فضای زیاد بوده و قطعا کاری عاقلانه نخواهد بود.


حال شرکت های تولید کننده محصولات بادی سعی کرده اند تا این دسته از محصولات را به گونه ای طراحی کنند که در داخل یک باکس کوچک قرار گرفته و در سریع ترین زمان ممکن بتوانید این محصولات را راه اندازی کده و از آن ها استفاده کنید. هم چنین این تخت خواب های بادی قابلیت استفاده در داخل چادر های مسافرتی، فضای باز، شرایط کوهستانی و حتی در هر گونه وضعیت آب و هوایی را نیز دارا هستند که این مسئله باعث می شود تا بتوانید با خیالی راحت از این محصولات استفاده کنید.

 

تخت خواب بادی,خرید تخت خواب بادی,قیمت تخت خواب بادی

تخت خواب بادی

 

سوالات متداول
این محصولات دارای طول عمر بالا و مقاومت مورد نیاز هستند؟
در پاسخ به این سوال باید عنوان کنیم که معمولا یک تخت خواب بادی از کیفیت خوبی برخوردار است و با ساختاری از نوع PVC طراحی و تولید می شود که استحکام قابل قبولی دارد. هم چنین تحمل وزن این محصولات نیز معمولا به گونه ای است که افراد سنگین وزن هم بتوانند با خیالی آسوده از این تخت خواب ها استفاده کنند.


مراقبت های مورد نیاز برای حفظ سلامتی این تخت خواب ها کدام است؟
در پاسخ به این سوال باید عنوان کنیم که دور کردن اشیاء نوک تیز ، دور کردن اشیاء داغ ، عدم ضربه زدن به این محصول ، عدم وارد کردن فشار زیاد و قرار دادن وسایل سنگین وزن بر روی این تخت ها ، عدم کشیدن این محصولات بر روی زمین ، عدم استفاده از لباس های سگک دار و هم چنین تمیز کردن مرتب رویه این محصول از مهم ترین مواردی است که باعث می شود تا سلامت و کارایی این محصول به بهترین شکل ممکن تضمین گردد.


این محصول قابل استفاده برای بیماران زخم بستر و یا دیگر افراد می باشد؟
شما با خیالی آسوده می توانید از این تخت خواب ها برای افرادی که دارای بیماری های متعدد هستند و نمی توانند تا بر روی تشک های قدیمی بخوابند نیز استفاده کنید زیرا این محصولات همگی به صورت طبی و با یک ساختار نرم و راحت طراحی و تولید شده اند.


وزن این تخت خواب ها معمولا چه قدر است؟
همان طور که در بخش های قبلی به این مسئله اشاره کردیم معمولا این محصولات به صورت پرتابل و قابل حمل طراحی می شوند و همین عامل باعث می شود تا سنگین ترین تخت خواب بادی هم معمولا کمتر از 15 کیلوگرم وزن داشته باشد تا بتوانید به سادگی آن را حمل و نقل نمایید.


یک تخت خواب بادی قابل شست و شو می باشد؟
همان طور که اشاره کردیم این محصولات این قابلیت را دارند که شما با استفاده از یک دستمال خیس و نمناک به راحتی رویه و بخش های کناری این محصولات را تمیز نموده و به سادگی از محصول خود استفاده کنید. هم چنین استفاده از شامپو فرش نیز برای تمیزی بیشتر رویه های جیر و مخملی نیز پیشنهاد می شود.


در صورتی که یک تخت بادی سوراخ شود به چه صورت می توان آن را ترمیم کرد؟
در صورتی که محصول مورد نظر و خریداری شده شما دچار آسیب شود و یا به عبارت دیگر سوراخ گردد ، شما این قابلیت را دارید که با استفاده از برچسب تعمیرات این محصول را به ساده ترین شکل ممکن ترمیم نمایید. هم چنین تعمیر این محصولات توسط شرکت تهران اینتکس نیز انجام می گردد.


این محصولات دارای ضمانت هستند؟
یک تخت بادی را شما اگر از سایت فروشگاه محصولات بادی اینتکس در ایران یعنی نمایندگی تهران اینتکس خریداری کنید معمولا دارای ضمانت اصالت کالا و همین طور ضمانت تعمیر پس از باز کردن بسته بندی می باشد. هم چنین این محصولات معمولا شامل خدمات پس از فروش فروشگاه هم می باشند که خیال مشتریان را راحت خواهد کرد.


قیمت یک تخت خواب بادی یک نفره و یا دو نفره حدودا چه قدر می باشد؟
به طور میانگین تخت خواب های بادی از 500.000 تومان تا 2.000.000 تومان بسته به ویژگی ها و کیفیتی که دارند ، خرید و فروش می شوند. پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع دقیق از قیمت های این محصولات حتما به سایت فروشگاه تهران اینتکس سر زده تا از تخفیفات ویژه و قیمت های ارزان این فروشگاه استفاده کرده و خریداری مطمئن را انجام دهید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------