ایده پردازی، کانسپت معماری و دکوراسیون داخلیمحصولات دکوراسیون داخلی,کاغذ دیواری,پارکت کف

محصولات دکوراسیون داخلی

 

محصولات دکوراسیون داخلی از جمله کاغذ دیواری و پارکت کف را با قیمت و ضمانت معتبر ، از کجا بخریم؟

 

دکوراسیون داخلی در خانه و محیط کاری که در آن زندگی و کار می‌کنید از اهمیت بالایی برخوردار است و نحوه‌ی اجرای کاغذ دیواری و پارکت کف حرف اول را در طراحی می‌زند؛ زیرا شما بیشترین ساعات عمر خود را در خانه و یا دفتر کارتان سپری می‌کنید. بنابراین باید به گونه‌ای باشد که شما در آن احساس راحتی و آرامش داشته باشید و از بودن در این فضا لذت کافی را ببرید.

 

ما در این مطلب درباره طراحی داخلی، معماری و اهمیت توجه به آن در خانه و محیط کار و همچنین ایده پردازی و اجرای بی‌نقص ایده‌ها، نکاتی را با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

دکوراسیون داخلی و ایده پردازی

امروزه دکوراسیون داخلی موضوع وسیعی دارد که در دانشگاه‌های دنیا تحت یک رشته دانشگاهی تدریس می‌شود. اگر بخواهیم این مبحث را به دو شاخه جداگانه تقسیم بندی کنیم شامل دو مبحث دکوراسیون کلاسیک و مدرن می‌شود.

 

یکی از محاسنی که این رشته دارد این است که فکر و ایده‌هایی که در ذهن طراحان این رشته راه می‌یابد، می‌تواند به وسیله پپشرفت علم به اجرا درآید و محدودیتی برای داشتن یک محیط رویایی وجود ندارد. البته پیشرفت تکنولوژی نیز در این حوزه بی‌تاثیر نبوده و توانسته به رشد و تعالی این رشته کمک نماید و شرایط اجرای آن را نیز تسهیل نماید.

 

همان طور که اشاره کردیم، در حال حاضر معماری و دکوراسیون داخلی پیشرفت‌های بسیاری داشته و توجه به جزییات و تزئینات خاص توانسته این رشته را از آن حالت کلاسیکی که در گذشته داشت، بیرون آورده و آن را با کانسپت هایی از معماری مدرن گره بزند.

 

اهمیت مشاوره گرفتن از طراح داخلی

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که اگر برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود، از مشاوره طراحی کمک بگیرند ممکن است پول خود را هدر داده باشند و یا بر این باور باشند که خودشان بهتر می‌توانند در این خصوص کار طراحی را انجام دهند، اما به واقع اینگونه نیست.

چند دلیل قانع کننده برای استفاده از مشاوره معماری و طراحی

 

• صرفه جویی در زمان

همه ما روزانه مشغول کارهای مرتبط با زندگی و کار هستیم و شاید وقت چندانی نداشته باشیم که درباره چگونگی استفاده از تجهیزات و محصولات دکوراسیون داخلی که کاربردی هستند، تحقیقات لازم را به عمل آوریم. بنابراین بهتر است به جهت صرفه جویی در زمان و رسیدن به یک نتیجه عالی از طراحان کمک بگیریم.

 

• انتخاب شایسته

برای همه ما پیش آمده که هنگام خرید پارکت کف، کاغذ دیواری و یا انتخاب رنگ دیوارها و یا تابلوها و هرچه که به زیبا تر شدن محیط ما کمک می‌کند، سر دوراهی بمانیم و نتوانیم تصمیم درستی بگیریم. یک طراح داخلی از ارتباطی که بین رنگ‌ها برقرار می‌شود مطلع است و می‌تواند آن‌ها را بر مبنای نوری که در فضای شما وجود دارد و همچنین بر اساس متراژ محیط و فضای شما در نظر گیرد.

 

• استفاده از محصولات و تجهیزات جدید

یک طراح و معمار از متریال و محصولات جدیدی که وارد بازار این حوزه شده است، اطلاعات بسیار بیشتری نسبت به ما دارد. طراحان این حوزه از تازه‌ترین ایده‌ها، شیوه‌ها، محصولات جدید و متریال بروز شده در این عرصه مطلعه اند و با اشراف بر مباحث زیباشناسی، می‌دانند که برای هر قسمت از فضایی که در اختیار شماست و با توجه به کاربری خاصی که شما از آن انتظار دارید چه محصولات و ایده هایی را باید به کار گیرند.

 

• فضا سازی

فرقی نمی‌کند شما برای چه فضایی بخواهید طراحی دکوراسیون داخلی را انجام دهید. این فضا یک خانه ویلایی است یا دفتر کارتان و یا فروشگاه. مهم این است که طراحی این فضا به گونه‌ای باشد که با شرایط روحی و همچنین نوع کاری که در این محیط انجام می‌دهید تناسب داشته باشد. متخصصان طراحی با توجه به خواسته و نیازی که دارید یک یا چندین کانسپت و ایده اولیه را برای شما در نظر می‌گیرند تا بتوانید طرح نهایی را انتخاب کنید. پس از این چیدمان مناسبی را در فضای شما انجام می‌دهند.

 

کاغذ دیواری المانی مهم در طراحی

شاید در نگاه اول انتخاب کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی به نظر آسان باشد، اما اگر بخواهید آن را با رنگ سایر وسایل و اثاثیه منزل و پارکت کف هماهنگ کنید کار سختی به شمار می‌آید، بنابراین انتخاب دیوارپوش باید با نهایت دقت انجام شود.

 

محصولات دکوراسیون داخلی,کاغذ دیواری,پارکت کف

کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی

 

در حال حاضر کاغذ دیواری‌های متفاوتی در بازار وجود دارد که شامل قابل شست و شو، غیر قابل شست و شو می شوند. این دیوارپوش ها دارای طراحی ساده و خاص و رنگ های متنوع هستند.

 

• طرح و رنگ‌هایی که در تولید انواع کاغذ دیواری به کار رفته، بسیار متنوع و خاص می‌باشد و نمی‌توان این نوع رنگ‌ها و فضا سازی را با استفاده از رنگ و نقاشی اجرا کرد.

 

• با استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی برقراری هارمونی با مبلمان سبک های مختلف مانند مبلمان مدرن، استیل، راحتی و اسپرت به آسانی صورت گرفته و دست شما در این انتخاب باز خواهد بود.

 

پارکت کف و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی

یکی دیگر از محصولاتی که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی نقش بسزایی ایفا می‌کند پارکت کف است. گاهی اوقات دیده‌اید که با یک هزینه کم و تنها با تعویض کف خانه تا چه اندازه توانسته‌اید در دکوراسیون خانه خود تغییر ایجاد کنید.

 

انتخاب یک پارکت خوب به شرط آن که با رنگ و طرح دیوارها که برای فضایتان انتخاب کرده اید هارمونی و هماهنگی داشته باشد می‌تواند روح تازه‌ای به فضای شما بدمد. بی‌شک شما پس از نصب پارکت‌ها و زیبایی خاصی که به محیطتان می‌بخشد می‌توانید به اهمیت استفاده از آن پی ببرید.

 

نکته دیگری که در انتخاب و استفاده از پارکت کف حائز اهمیت است، جنس چوب پارکت می‌باشد. هرچه چوبی که پارکت کف از آن تهیه شده است دارای مرغوبیت بیشتری باشد دوام آن بالاتر می‌رود.

 

اما ممکن است شما به دلیل نداشتن شناخت کافی از تمامی پارکت‌های موجود در بازار نتوانید جنس مرغوب را از نامرغوب باز شناسید و یا نتوانید برای محیط جغرافیایی که در آن زندگی می‌کنید بهترین محصول را انتخاب نمایید، اینجاست که تبحر و کارآمدی یک طراح دکوراسیون داخلی می‌تواند به کمک شما بیاید تا بتوانید علاوه بر انتخاب یک پارکت کف خوب، کمک کنید تا فضای شما از زیبایی بی نظیری برخوردار گردد و دوام بالایی نیز داشته باشد.

 

محصولات دکوراسیون داخلی,کاغذ دیواری,پارکت کف

پارکت در دکوراسیون داخلی

 

فروشگاه آنلاین دکوراسیون داخلی رونیا

اگر قصد دارید تا در دکوراسیون داخلی خانه و یا دفتر کار و شرکت خود تغییرات ویژه‌ای را انجام دهید، بهترین کار آن است که از طراحان متخصص و کاربلد در این حوزه که می‌توانند هنر و تجهیزات مدرن و تکنولوژی را در هم آمیزند و با هنر خود، خواسته شما را از داشتن یک محیط بی نظیر برآورده نمایند، بهره مند شوید.

 

شرکت رونیا که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت، با بیش از پانزده سال فعالیت مداوم که در عرصه طراحی داخلی و چیدمان و طراحی داشته است، امروز توانسته به یکی از فعالان این حوزه در پایتخت تبدیل شود.

 

همچنین این شرکت در حال حاضر با راه‌اندازی وب سایت فروشگاهی "رونیا" به آدرس الکترونیکی www.roniya.ir توانسته است تعامل بیشتری را با مشتریان خود برقرار نماید و با ارائه خدمات مختلف در زمینه فروش انواع کاغذ دیواری و پوستر در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و همچنین دیوارپوش و پارکت کف و سایر ابزارها و تجهیزات لازم در این حوزه در خدمت مشتریان خود باشد و آن‌ها را با قیمت مناسب و کیفیتی بالا در اختیارشان قرار دهد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------