پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتابپارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب,مزایای استفاده از پارتیشن شیشه‌ای نگارین

پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب

 

پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب توانسته است با طراحی نوین و جذاب طرحی نو را برای دکوراسیون خانه و ادارات بوجود آورد. دفاتر کار و شرکت‌های بسیاری هستند که به ظاهر مدرن محیط و مزایایی که این پارتیشن‌بندی‌ها برای آنان ایجاد می‌کنند علاقه دارند. به همین خاطر روز به روز تقاضای سفارشات بیشتر می‌شود. اما برای بسیاری از افراد ممکن است سوال پیش بیاید که فایده پارتیشن بندی چیست و چه سودی دارد.

 

به همین خاطر با ما همراه باشید تا در وحله اول به تعریف جامعی از پارتیشن شیشه‌ای بپردازیم و در ادامه مزایای استفاده از آن را مورد بررسی قرار دهیم.

 

پارتیشن شیشه‌ای

به طور کلی می‌توان گفت که پارتیشن شیشه‌ای به معنای دیوارهای شیشه‌ای هستند که نقش تقسیم کننده‌ی اتاق را بر عهده دارند. این شیشه‌ها که به صورت کامل، کف تا سقف، نصب می‌شوند این امکان را به طراحان داخلی می‌دهند که فضای اتاق را به صورتی اصولی تقسیم کنند. این پارتیشن‌بندی امکان انتشار نور طبیعی در فضا را بوجود می‌آورد. از دیگر مزایایی که پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب بر عهده دارد این است که پنل‌های شیشه‌ای این مجموعه دارای کیفیت بالایی در ساختار هستند که موجب انعطاف‌پذیری آن‌ها و ظاهر لوکس و مدرن‌شان می‌شود. وجود طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت در این شیشه‌‌ها مشکل بسیاری از افراد در تهیه‌ی پارتیشن شیشه‌ای را حل کرده است.

 

در حقیقت باید اذعان داشت که استفاده از این نوع پارتیشن‌بندی تاثیر بسزایی در ظاهر محل کار دارد بدون آن‌که نیاز به صرف هزینه‌ی زیادی شود.

 

شما نیز می‌توانید برای تهیه و نصب این پارتیشن‌ها از طریق تماس با تیم پشتیبانی پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب اقدام کرده و از این سازه‌ها در دفاتر خود استفاده کنید.

 

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب

از پارتیشن‌های شیشه‌ای برای پیش برد اهداف مختلفی در ادارات استفاده می‌شود که در پایین‌تر به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. اما به طور قطع مهم‌ترین این مزیت‌ها افزایش بهره‌وری است.

 

• بهره‌وری: تحقیقات به خوبی نشان داده است که اجرای پارتیشن‌ شیشه‌ای در مراکز باعث شده است تا افراد با جدیت بیشتری بر کار خود تمرکز کنند و خود را مسئولیت پذیر نشان دهند. بر اثر این اتفاق قدرت پاسخ‌گویی در کار با افزایش قابل توجه‌ای روبرو شده است. اما نکته‌ی جالب توجه آن است که اجرای پارتیشن شیشه‌ای مصادف بوده است با کاهش چشم‌گیر تنبلی و اتلاف وقت. به همین خاطر می‌توان با جدیت اعلام کرد که پارتیشن شیشه‌ای سهم بسزایی در افزایش بهره‌وری و عملکرد کارمندان در ادارات دارد.

 

• قابلیت انعطاف پذیری: با استفاده از پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب می‌توانید به راحتی اقدام به جابه‌جایی دیوارهای شیشه‌ای کرده و آن‌ها را در مکان‌های دیگر نصب کنید. در صورتی که در گذشته نیاز به تغییر نقشه‌ی اتاق و از بین بردن دیوارهای سنتی بوده که بسیار پر هزینه است.

 

• انتشار نور و روشنایی: همان‌طور که می‌دانید وجود روشنایی طبیعی از عواملی است که بر از بین بردن تاثیرات روانی منفی تاثیر بسزایی دارد. عموما وجود روشنایی باعث بهبود سلامت روحی کارکنان شده و آن‌ها را پرانرژی نگه می‌دارد.

 

• حریم خصوصی: هرچند بسیاری بر این باورند که نصب دیواره‌های شیشه‌ای به معنی از بین رفتن فضای خصوصی افراد است، اما امروزه می‌توان از  پارتیشن‌های مات شیشه‌ای استفاده کرد که در عین حفظ نور حریم خصوصی کارکنان را نیز حفظ می‌کند.

 

• عایق صوت: بسیاری از شیشه‌های استفاده شده در مجموعه‌ی پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که آن‌ها را در برابر سر و صدا عایق و مقاوم می‌کند. این شیشه‌های دو جداره نسبت به دیوارهای سنتی عملکرد بسیار بهتری از خود نشان می‌دهند و باعث کاهش حواس پرتی می‌شوند.

 

• شکیل بودن: با گسترش روزافزون استفاده از این دیواره‌های شیشه‌ای شاهد ظهور انواع مختلفی از این پارتیشن‌ها هستیم. این تنوع بسیار گسترده به منظور تحت تاثیر قرار دادن مشتریان بوجود آمدند و در عین حال ظاهر لوکس، حرفه‌ای و منحصر به فردی به دفتر و محل کار افراد می‌بخشند. امروزه شما می‌توانید با استفاده از انواع شیشه‌های مات، رنگی و غیره به محیط کارتان سر و سامانی دهید و روح تازه و پرنشاطی در آن بوجود آورید.

 

هزینه‌ی پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب

یکی از نگرانی‌هایی که به سراغ افراد می‌آید مسئله‌ی هزینه‌ی پارتیشن‌بندی شیشه‌ای است. اما به شما اطمینان می‌دهیم هزینه‌ی پارتیشن شیشه‌ای یک صرفه‌جویی بلند مدت است و از آن پشیمان نخواهید شد.

 

پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب,هزینه‌ی پارتیشن شیشه‌ای

هزینه پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره آفتاب

 

با این حال لازم به ذکر است که مقدار هزینه‌ی پارتیشن شیشه‌ای به موارد متفاوتی بستگی دارد.

1. اندازه عرض و ارتفاع دیواره‌ی شیشه‌ای

2. نوع شیشه‌ی مورد استفاده

3. تعداد جداره‌های مورد استفاده در شیشه

4. نوع پارتیشن مورد استفاده اعم از فریم‌دار یا فاقد فریم

5. نوع و تعداد در

6. ابزار یراق مورد استفاده در پارتیشن شیشه‌ای

 

عمر پارتیشن شیشه‌ای نگارین پنجره‌ آفتاب

تمامی پارتیشن‌های شیشه‌ای مورد استفاده در این مجموعه دارای مهر استاندارد است که تضمین کننده‌ی مقاومت آن‌ها در برابر شکستن است. به دنبال این اثر با مراقبت و تمیز کردن می‌توانید تا سال‌ها از پارتیشن‌ شیشه‌ای استفاده نمایید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------