با قانون جذب آرزوهای خود را در دست بگیرید!قانون جذب,راز قانون جذب,پایه قانون جذب

راز قانون جذب

 

برای آن که یک نتیجه ی خوب را از قانون جذب دریافت کنیم، ابتدا بایستی یک روند منطقی را در ذهن خود ایجاد کرده و گرداگرد آن قدم برداریم. در واقع با قرار گرفتن در دایره ی ارتعاشات قانون جذب، می توان در مسیر این روند منطقی قرار گرفت و به آن تسلط پیدا نمود.

 

پایه قانون جذب بر انرژی ها استوار است و قدرت جذب به نوعی قدرت انرژی های درونی ماست. قدرت جذب یکی از موضوعات مهم قانون جذب است که در طی مسیر ذهنی و جسمی این قانون با جزئیات آن بیشتر آشنا شده و پس از فراگیری کامل آن، می توانید پله های رسیدن به خواسته هایتان را بدون توقف و مکث بالا بروید. 

 

راز قانون جذب

برای پی بردن به راز قانون جذب که از آن به عنوان راز کائنات نیز یاد می شود، ابتدا باید اساس این قانون را شناخته و سپس در مسیر آموختن آن گام بردارید و به کمک آن به خواسته هایتان برسید.

 

1. مبداء تمام انرژی ها خداست

در خصوص قدرت جذب اولین چیزی که باید نسبت به آن آگاهی پیدا کنیم، پروردگار یکتاست. خداوند متعال که مبدا و سرچشمه ی تمامی انرژی های جهان است و بر همه ی جهان تسلط دارد، قادر مطلق است. قدر مسلم طبق آموزه های دین اسلام و حتی سایر ادیان الهی، خداوند سرچشمه ی ایجاد هر موجود و ذره ای است و بدون او هیچ چیز در جهان پایدار نیست.

بنابراین در یک نگاه کلی می توان دریافت که مبدا و برقرار کننده ی تمام انرژی های جهان، خداوند است که آن را در همه ی ذرات عالم از جامدات گرفته تا گازها و ... جاری ساخته است.

 

2. جهان و کائنات مجموعه ای از انرژی ها هستند

مطابق با کتاب خدا و نظریات دانشمندان، تمامی کائنات و جهان بر اساس یک انرژی پایدار پیش هم قرار گرفته اند و این خاصیت جهان است. در واقع تمامی ذرات جهان برای بقا و جلوگیری از فروپاشی نیازمند یک گرانش و انرژی درونی پایدار و منظم هستند و این انرژی های در کنار هم، به یکدیگر نیرو وارد کرده و علاوه بر نگاهداشت اجرام کنار یکدیگر، سبب پایداری و ثبات جهان هستی می شوند.

 

مطابق قوانین فیزیک انرژی نه از بین می رود و نه به وجود می آید و تنها از جزئی به جزئی دیگر انتقال می یابد. در واقع تمام انرژی های موجود در ذرات جهان یک انرژی واحد هستند که پایدار بوده و اجزای کائنات را می سازند.

 

3. برای رسیدن به خواسته ها می توان از انرژی های جهان استفاده کرد

براساس قدرت جذب که بر پایه ی انرژی های جهان استوار است، انسان می تواند با قرار گرفتن در مسیر مدار انرژی های جهان، خود را در مرکز انواع انرژی های پیرامونی قرار دهد و به کمک آن، به خواسته های خود دست یابد. در واقع تمامی آرزو ها و خواسته های انسان نیز درست همانند دیگر ذرات جهان هستی، دارای انرژی های بی شماری هستند که می توانند بر روی سایر انرژی های جهان تاثیر گذاشته و آن ها را به سمت خود جذب کرده و یا دفع نمایند.

 

از آن جایی که جهان از انرژی تشکیل شده و بدون وجود انرژی های مختلف، بقاء آن امکان پذیر نیست، بنابراین به شرط آن که بتوانم انرژی های خود را در مسیر صحیح به سمت کائنات فرستاده و آن ها را به درستی تقویت نماییم، ما نیز می توانیم به کمک انرژی های ساطع شده از خود، در مسیر تبادلات این انرژی ها قرار گرفته و در واقع در مسیر رسیدن به خواسته های خود قرار گیریم. 

 

هر چیزی که انرژی دارد یک فرکانس مشخصی نیز دارد و ما به کمک قدرت جذب سعی می کنیم تا در مسیر این فرکانس ها قرار گیریم. به طور مثال برای رسیدن به عشق بایستی ابتدا در مسیر بسامد مشخص عشق قرار گیریم تا بتوانیم انرژی های خود را با آن هم سو کرده و به این طریق قانون جذب  را پیاده سازی نماییم.

 

بنابراین هر فردی که قصد دارد تا به کمک قانون جذب و استفاده از انرژی های پیرامونی در جهت مطلوب، به موفقیت برسد، باید از این فرکانس های موجود در جهان هستی استفاده کرده و بدون ترس و واهمه خود را در مسیر آن ها قرار دهد.

 

4. تعیین هدف برای قرار گیری در مسیر فرکانس ها

برای آن که در مسیر فرکانس ها ، ارتعاشات و انرژی های جهان قرار بگیرید ابتدا باید هدف خود را مشخص نمایید. در واقع اولین قدم برای قرار گیری در مسیر انرژی، شناخت دقیق اهداف و خواسته هایتان است. برای این منظور شما ابتدا بایستی مهم ترین خواسته ی خود را با ذکر جزئیات و به طور مشخصی تعیین و تدوین کنید.

 

پس از آن، برای رسیدن به خواسته هایتان بایستی همه ی افکار و ذهن خود را در مسیر دستیابی به این اهداف قرار داده و آن ها را پرورش دهید. اهدافی که تمام شخصیت و زندگی امروز و آینده ی ما را می سازند بایستی در کانون توجه ما قرار گرفته و به طور مستمر در مسیر انرژی های اصلی و تفکر ما قرار گیرند تا به واقعیت بدل شده و ما و زندگیمان را به طور کلی تغییر دهند.

 

5. فیلتر ذهنی

در رسیدن به خواسته ها و آرزو ها توجه کنید که همیشه انرژی های منفی چه از طریق افکار منفی و چه از طریق شنیدن نظرات و نقد های اطرافیان، می تواند بر روی رسیدن شما به خواسته هایتان تاثیر گذاشته و شما را از رسیدن به آن چه که می خواهید باز دارد.

بدیهی است که نمی توان از نقد های منفی دیگران جلوگیری نمود اما چنانچه خود را در مسیر فرکانس های مثبت قرار داده اید بایستی سپری قوی را نیز برای جلوگیری از ورود انرژی های منفی به خود بسازید و از آن برای حذف افکار و شنیده های منفی استفاده کنید.

 

بنابراین فراموش نکنید که انرژی های منفی نیز جزئی از محیط پیرامونی هستند که شما بایستی با انتخاب صحیح خواسته های و حذف فرکانس های منفی اطراف، به کمک مثبت اندیشی، به خواسته های خود برسید و زندگی سراسر شادابی، نشاط و امیدواری را برای خود بسازید.

 

منبع : https://parvaresheafkar.com

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------