مردن دردسرساز اخبار گوناگون ,خبرهای گوناگون,جرالد کوتن

 

یک شرکت مبادله اوراق‌قرضه در کانادا اعلام کرده است نمی‌تواند 190میلیون دلار پولی را که مشتریان در این شرکت پس‌انداز کرده‌اند، به مشتریانش بازپرداخت کند، چراکه جرالد کوتن 30ساله موسس و تنها دارنده رمز صندوق‌ها مرده است. جنیفر رابرتسون، همسر جرالد گفته که او به علت عوارض بیماری کرون (التهاب‌روده) درحالی که در راه سفر به هند برای کمک به تاسیس یک یتیم‌خانه بود، درگذشته است.

 

گویا آقای کوتن تنها فردی در این شرکت بوده است که مسئول رسیدگی به وجوه و سکه‌ها بوده و هیچ یک از اعضای دیگر این شرکت نمی‌توانند به صندوق‌های ذخیره‌شده دسترسی پیدا کنند. همسر جرالد به دادگاه اعلام کرده است که لپ‌تاپ شوهرش را دارد اما رمز عبورش را نمی‌داند و حتی برای بازگشایی رمز یک کارشناسی فنی استخدام کرده که او هم نتوانسته است رمز عبور را از بین ببرد. خانم رابرتسون همچنین اعلام کرده است او و همکارانش بارها از سوی کاربران آنلاین ناشناس تهدید شده‌اند.

 

ناکامی این شرکت در بازپرداخت پول مشتریانش درحالی ادامه دارد که مشتریان بارها در رسانه‌های اجتماعی شکایت کرده‌اند که نمی‌توانند پول‌شان را از حساب خود برداشت کنند. مشتریان بارها برای این شرکت پیغام می‌گذارند که پول آنها کجاست. حتی برخی از آنها ادعا می‌کنند آقای کتون نمرده و شرکت به آنها دروغ می‌گوید.

  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------