مهاجرت به استرالیا شدنی است یا خیر ؟مهاجرت به استرالیا,بهترین راه مهاجرت به استرالیا ۲۰۲۱

مهاجرت به استرالیا

 

شاید برای بسیاری از شما سوال باشد که آیا با توجه به قوانین سخت مهاجرتی که امروزه استرالیا برای مرزهای خود قرارداده است ، مهاجرت به کشور استرالیا شدنی است یا خیر؟ اگر این امر امکان پذیر است بهترین راه مهاجرت به استرالیا ۲۰۲۱  کدام است ؟ راه سریعی برای مهاجرت به کشور استرالیا وجود دارد که بتوانم بدون هزینه و حتی یادگیری زبان انگلیسی به استرالیا بروم ؟

 

اگر بخواهیم جواب این سوالات را در یک جمله ارائه دهیم باید بگوییم که مسیر مهاجرت به کشور استرالیا در سال ۲۰۲۰ باز بوده و امکان مهاجرت به این کشور پیشرفته وجود دارد . اما اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم که امکان مهاجرت به این کشور برای همه افراد وجود دارد ، شما را گمراه کرده ایم . انواع مختلفی از ویزاها برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد که اشخاص بسته به شرایط خودشان می تواند از یک یا تعدادی از این مسیرهای مهاجرتی استفاده نماید . گفته می شود که حدود ۱۴۰ نوع ویزا برای ورود به کشور استرالیا وجود دارد .

 

ویزاها به سه دسته کلی تقسیم می شوند .

1 - ویزاهای اقامتی

در این نوع ویزاها شخص از همان ابتدا اقامت خود را دریافت می کند و در واقع مهاجرت می کند . مثل ویزای اقامت از طریق تخصص و مهارت استرالیا که انواع آن ویزاهای اقامتی شامل ویزای ۱۸۹ استرالیا و ویزای ۱۹۰ استرالیا می باشد .

 

۲- ویزاهای مشروط

در این نوع ویزاها شخص با گرفتن یک ویزای موقت به استرالیا رفته و بعد از مدتی از مهاجرت به استرالیا و سپری کردن شرط و شروط ویزا آن را به ویزای دایم تبدیل می کند . انواع مهمترین این ویزاها عبارتند از : ویزای همسر و ویزای نامزدی استرالیا – ویزاهای کارآفرینی و سرمایه گذاری استرالیا – ویزای کاری استرالیا با اسپانسر کارفرما-  ویزای ۴۸۹ استرالیا . در این نوع ویزاها شخص مسیر مشخصی برای اخذ ویزای اقامتی دارد که پس از سپری کردن آن اقامت را دریافت می کند .

 

۳- ویزای های موقت

در این نوع ویزاها شخص نباید قصد ماندن در استرالیا را داشته باشد و باید بعد از انجام امور خود به کشور بازگردد . مثل ویزای تحصیلی استرالیا و ویزای توریستی استرالیا که البته در این نوع ویزاها شخص می تواند بعد از حضور در استرالیا از طریق تبدیل ویزا همچنان در این کشور باقی بماند . اما این تبدیل باید به صورت قانونی باشد . به عنوان مثال شخص دانشجو می تواند بعد از پایان تحصیل با ویزای فارغ التحصیلی در استرالیا بماند و بعد از آن هم ویزای مهارتی یا همان اقامت را دریافت کند و موفق به مهاجرت به استرالیا شود . یا شخصی که از طریق ویزای توریستی به استرالیا سفر کرده است ممکن است بتواند از طریق روش های قانونی به صورت پناهندگی در خاک آن کشور باقی بماند تا درخواست پناهندگی او مورد بررسی قرار گیرد .

 

با توجه به پیچیدگی قوانین مهاجرتی استرالیا معمولا افراد برای پیدا کردن ویزای مورد نظر خود از میان انبوهی از انواع ویزاها به مشکل بر می خورند . اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه هستید به شما توصیه می کنم با موسسه Studyunique تماس گرفته و از مشاوره مشاورین خبره آن بهره مند گردید .

 

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به استرالیا و انواع روش های آن و تحصیل در استرالیا به وب سایت موسسه اعزام دانشجو به آدرس www.studyunique.com  مراجعه کرده و با تکمیل فرم مشاوره جهت اخذ مشاوره اقدام نمایید و کامل ‌ترین اطلاعات در مورد انواع ویزای استرالیا را به دست آورید .

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی