درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریکدرب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک

درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک

 

امروزه اهمیت درب و پنجره‌های عایق بندی شده بر کسی پوشیده نیست. درب و پنجره‌ آلومینیومی ترمال بریک با ابتکاری‌ترین فناوری استفاده شده و ازکیفیت استثنایی برخوردار است که می‌تواند عایق بسیار خوبی در مقابل سرما و گرما باشد. عملکرد حرارتی پنجره‌ها تحت تأثیر محیط داخلی ساختمان، شرایط آب و هوایی خارجی و نحوه نصب پنجره‌ها است.

 

نوع شیشه نیز می‌تواند تاثیر مستقیم بر عملکرد حرارتی پنجره‌ها داشته باشد. قاب پنجره نیز می‌تواند نقش مهمی در عایق گرما و سرما داشته باشد. آلومینیوم یکی از مواد مهمی است که در ساخت در و پنجره پرکاربرد است. همچنین آلومینیوم دارای مزایای بسیاری است.

 

همین امر باعث می‌شود تا آلومینیوم به یکی از بهترین متریال برای ساخت لوازم خانه و درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک تبدیل شود. در واقع پنجره‌ نرمال بریک همان پنجره‌های دوجداره هستند که از ورود گرما، سرما و صدا به داخل خانه شما جلوگیری می‌کنند. 

 

آلومینیوم، مناسب ‌ترین فلز برای درب و پنجره

آلومینیوم یکی از فلزهای بسیار مناسب و مقاوم در برابر رطوبت است که در برابر زنگ زدگی مقاومت می‌کند. همچنین آلومینیوم در برابر گرما نیز آسیب نمی‌بیند. به طور کلی آلومینیوم یک فلز بسیار مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی است. آلومینیوم همچنین مقاوم در برابر ضربه است و به سختی تغییر شکل می‌دهد و صدمه می‌بیند. علاوه بر اینها هزینه نگهداری و سرویس لوازم آلومینیومی بسیار ارزان است و نیاز به رسیدگی ندارد. این نوع درب و پنجره‌ها به راحتی نصب می‌شوند و شما مشکی در نصب آن نخواهید داشت. همچنین فلز آلومینیوم هنگام آتش سوزی نمی‌سوزد و غیر قابل اشتعال است. این فلز سبک در طرح‌ و رنگ‌های مختلف تولید می‌شود و شما محدودیتی در انتخاب آن‌ها نخواهید داشت. 

 

پنجره‌ آلومینیومی ترمال بریک

پنجره‌ آلومینیومی ترمال بریک

 

پنجره‌ آلومینیومی ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک از فناوری پیشرفته برای بهبود و استفاده بهینه از انرژی و عایق صوتی منازل استفاده می‌کند. در این پنجره‌ها از پلی آمید به عنوان قطع کننده رسانایی و همچنین شیشه های دو جداره با فاصله برای ایجاد مانع انتقال انرژی استفاده می‌شود. 

 

مزایای پنجره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره‌های آلومینیومی ترمال بریک عایق گرما، سرما و صدا هستند که از عبور یک طرفه آن‌ها جلوگیری می‌کنند. به همین دلیل در تابستان باعث سردتر شدن و درزمستان باعث گرمتر شدن خانه شما می‌شود. از دیگر مزایای این محصولات، می‌توان به کاهش انرژی اشاره کرد.

 

ممکن است خنک نگه داشتن منزلتان در تابستان، و یا گرم نگه داشتن آن در زمستان برایتان هزینه‌های سنگینی به همراه داشته باشد. به همین دلیل استفاده از پنجره‌های ترمال بریک می‌تواند یک راه حل هوشمندانه در کاهش هزینه‌ها باشد. از دیگر مزیت‌های این پنجره‌ها کاهش سر و صداست. پنجره ترمال بریک به گونه ای طراحی شده‌اند که می‌توانند میزان صدای خارجی ورودی به خانه شما را کاهش دهند و به شما این امکان را می‌دهد که در شلوغی شهرها، کمی آرامش و سکوت داشته باشید. پنجره‌ آلومینیومی ترمال بریک در ابعاد گسترده و سبک‌های مختلف طراحی، تولید و ارائه می‌شود و شما می‌توانید به راحتی از میان آنها مناسبترین گزینه را انتخاب کنید.

 

مزایای پنجره آلومینیومی ترمال بریک

مزایای پنجره آلومینیومی ترمال بریک

 

پنجره‌های نرمال و تفاوتشان با پنجره ترمال بریک

حتما پنجره‌های قدیمی آلومینیومی را به خاطر دارید. پنجره های نسل جدید آلومینیومی ظاهر زیباتر و مدرن‌تری به خود گرفته‌اند. انواع پنجره نرمال امروزی از نظر ظاهری بسیار بهتر از پنجره‌هایی که در گذشته دیده‌اید هستند و به راحتی نیز در بازار یافت می‌شوند. ساختار ساده‌ای دارند و به راحتی نصب می‌شوند. مشخصا پنجره‌های نرمال و پنجره‌های ترمال بریک تفاوت ‌های واضحی دارند.

 

همانطور که در بالا اشاره کردیم، در پنجره‌های ترمال بریک از نوار های پلی آمید تقویت شده استفاده شده است. این امر باعث می‌شود که عایق خوبی برای گرما باشند و از اتلاف انرژی جلوگیری کنند. عایق گرما و سرما بودن، یکی از تفاوت‌های اصلی پنجره‌های نرمال و ترمال بریک است. پنجره‌های نرمال دوجداره نیز تا حد بسیار زیادی می توانند از تبادل هوا جلوگیری کنند. البته قیمت این نوع پنجره‌ها با یکدیگر متفاوت است. طبیعتا پنجره ترمال بریک به دلیل مزیت‌های بیشتری که نسبت به پنجره نرمال دارد و همچنین عایق بودنش، قیمت بالاتری نسبت به پنجره‌های نرمال دارد. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی