حکم متهمان گروه نفاق در کهگیلویه و بویراحمد صادر شداخبار,اخبار اجتماعی,غلام رضا مزارعی

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: گروه 6 نفره متهمان گروه نفاق در این استان به حبس و نفی بلد از هشت تا 18 سال محکوم شدند.

حجت الاسلام والمسلمین غلام رضا مزارعی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این گروه 6 نفره از ایادی استکبار وابسته به گروه نفاق بوده که از خارج از کشور دستور گرفته و مبادرت به حرکات ایذایی علیه نظام می کردند.

 

وی افزود: جیره خواران استکبار اقدام به شعار نویسی و توهین به مقدسات و همچنین آتش زدن بنر های تبلیغاتی منقش به تمثال شخصیت های ملی و مذهبی می کردند.

 

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی بیان کرد: معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از ارتکاب جرم، از اقدامات خرابکارانه، عکس و فیلم تهیه و برای سرکردگان خود در خارج از کشور ارسال می کردند.

 

وی عنوان کرد: دستگاه قضایی و اداره کل اطلاعات استان با تشکیل گروه ویژه،با رصد و گسترش چتر اطلاعاتی و اعمال تکنیک های فنی، عکس و فیلم های ارسالی این گروه معاند را رصد و آن ها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

 

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: پس از طی تشریفات قانونی رسیدگی، این افراد به حبس و نفی بلد از هشت تا 18 سال محکوم شدند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------