آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,جمعیت

رشد ۶۰ میلیونی جمعیت در ۶۰ سال

بررسی آمارهای قدیمی از این حکایت دارد که از سال ١٣٣٥ تا ١٣٩٥ بیش از ٦٠ میلیون نفر به جمعیت کشور اضافه شده، بعد خانوارها…


عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران: هر زمین خالی را به نام باغ ثبت کرده‌اند/ باغ‌ها را برج می‌کننداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

عضو هیات شورای شهر تهران تاکید کرد: در حال حاضر، هر زمین خالی را به نام باغ‌ثبت کرده‌اند و از آن سو باغ‌ها را برج می‌کنند.

به گزارش ایلنا، زهرا نژادبهرام در جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری با موضوع بررسی لایحه اصلاحیه مصوبه دستورالعمل ماده 14 قانون زمین شهری تهران (پیوست سوم سند طرح جامع) گفت: قرار است هر قانونی با توجه به نیازی که در جامعه وجود دارد، به وجود بیاید و قانون به ما هو قانون ارزش ندارد.

 

وی با بیان ایتکه امروز حدود ۶۰ درصد از باغ‌های ما از بین رفته و برای حفاظت از آنچه باقی مانده، باید قانون سخت‌گیرانه‌ای اعمال شود، اظهار داشت: اگر قرار است این قانون در شورا انجام شود که شورا وارد عمل شود، اگر نه رئوس بالا نظیر هیات دولت ورود کنند.

 

این عضو کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر ادامه داد: در حال حاضر، هر زمین خالی را به نام باغ ثبت کرده‌‌اند و از آن سو باغها را برج می‌کنند.

 


 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------