نشت آب زیر برج آزادی حقیقت دارد؟اخبار,اخبار اجتماعی,برج آزادی

مدیرعامل بنیاد رودکی به عنوان متولی برج آزادی تهران می‌گوید که خبر نشت آب زیر این برج صحت ندارد و این موضوع را رد می‌کند.

«علی اکبر صفی پور» در گفتگو با ایرنا تصریح کرد: این مشکل نشت آب دو سال پیش وجود داشت که با همکاری شهرداری تهران برطرف شد و اکنون هیج جای برج نشت آب ندارد.

 

وی اظهارداشت: سازه برج بتنی است که بیش از ۵۰ سال از عمر آن می‌گذرد و حالت‌های خشک زدگی که در آن مشاهده می‌شود نیز مربوط به نشتی‌های سابق است.

 

برخی رسانه‌ها امروز به نقل از شهردار منطقه ۹ تهران نوشتند که «نشت آب در زیر پایه‌های برج آزادی اتفاق افتاده است که در این خصوص کمیته‌ای تشکیل شده و درصدد هستیم که این مشکل را هر چه زودتر برطرف کنیم».

 

به نقل از سید علی مفاخریان در جمع خبرنگاران نقل شده است: سال ۵۲ ساخت میدان آزادی به اتمام رسیده است و نگهداری آن فراموش شده بود البته مجموعه برج در اختیار بنیاد رودکی است و اقدامات نامناسب سال‌های گذشته در میدان آزادی موجب شده بود که این میدان و برج با مشکل مواجه شود.

 

«محمدرضا احمدنسب» قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران نیز امروز در گفت: وگو با ایرنا با اظهار بی اطلاعی از نشت آب در این مجموعه گفت: زیر پایه برج آزادی، شبکه آب وجود ندارد بنابراین اگر نشتی آب هم رخ داده باشد که مسئولان شهری آن را اعلام کرده اند، مربوط به لوله آب نیست.

 

برج آزادی به عنوان یکی از نماد‌های تاریخی تهران و ایران در غرب پایتخت واقع شده است.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------