بارش باران در 4 استان و ترافیک در 11 استاناخبار,اخبار اجتماعی

آخرین وضعیت راه های کشور در تاریخ 14 فروردین 98 اعلام شد.

به گزارش تسنیم، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌ های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور طی شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2258 تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل 3 درصد افزایش را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 5.2 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح صورت گرفته است.

 

22:00 بارش باران در 4 استان و ترافیک در 11 استان

هم اکنون در استان های آذربایجان غربی و چهارمحال وبختیاری(اکثر محورها)، آذربایجان شرقی(محورهای بناب-ملکان و جلفا-مرند)، هرمزگان(محورلنگه-پارسیان) بارش باران و در استان یزد(محور اردکان) طوفان شن گزارش شده است.


همچنین ترافیک در استانهای گیلان (محور رشت – قزوین ورودی و خروجی شهر رشت و از امامزاده هاشم تا سه راهی سنگر و پل رودبار سنگین و محدوده های لوشان، منجیل و رودبار نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان و مسیر شمال به جنوب هراز طول محور پرحجم و روان است. 


ترافیک در شمال به جنوب محور کرج – چالوس طول محور پرحجم و روان، شمال به جنوب محور فیروزکوه ورودی کمربندی قائمشهر و ورودی و خروجی شهرهای زیرآب، سوادکوه، پل سفید و محدوده های کارسالار و تونل شیرگاه سنگین و محدوده های ورودی شهرهای فیروزکوه، دماوند و گیلاوند نیمه سنگین طول محور پرحجم وروان است.


در استان همدان(محورهای کرمانشاه – همدان و همدان - تهران) طول محور پر حجم و روان، آزادراه زنجان به قزوین طول محور پرحجم و روان و در آزدراه قزوین به کرج طول محور مقطعی نیمه سنگین است.
ترافیک در آزادراه کرج به تهران(محدوده پل فردیس تا پل کلاک) نیمه سنگین، آزاد راه ساوه به تهران طول محور پرحجم و روان، کرمانشاه (محورهای کرمانشاه-همدان و همدان –ساوه) طول محور پرحجم و روان است.


ترافیک درمحورهای سلفچگان -قم و آزادراه قم به تهران طول محور پرحجم و روان و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

 

18:00 بازگشایی محور شمال به جنوب هراز از ساعت ۱۸/ توصیه به مسافران شمال کشور

سردار محمدحسین حمیدی در گفت وگو با ایسنا، در این باره گفت: با اقدامات صورت گرفته از سوی عوامل راهور و راهداری، یک لاین این محور از ساعت ۱۸ از شمال به جنوب بازگشایی می‌شود.

 

وی با اشاره به بازگشایی محور چالوس از ساعت ۱۳ امروز گفت: با بازگشایی این دو محور حجم بار ترافیکی بازگشت از شمال کاسته خواهد شد.

 

حمیدی با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر آغاز دور جدید بارش‌ها از پس فردا از تمامی مسافران خواست طی امروز و فردا از استان‌های شمالی به سمت تهران باز گردند تا با بار ترافیکی پس فردا مواجه نشوند.

 

15:30 ترافیک سنگین در محور امام رضا(ع) و فیروزکوه

فرمانده پلیس‌راه شرق تهران: محور فیروزکوه به علت مسدود بودن محور هراز و چالوس، بار ترافیکی سنگین و پرحجمی دارد.


تردد زائران حرم رضوی از مسیر امام رضا (ع) حجم ترافیکی را افزایش داده است.

15:10 بازگشایی یک لاین جاده چالوس فقط برای خودروهای سواری/ هراز همچنان مسدود است

سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: برابر هماهنگی به عمل آمده از ساعت 13 امروز مسیر شمال به جنوب محور چالوس فقط برای تردد خودروهای سواری بازگشایی شده است.

 

وی با اشاره به اینکه سیلاب‌های اخیر موجب تخریب بخشی از مسیر در محور چالوس شده است از رانندگانی که در این مسیر تردد می‌کنند خواسته حتما نکات ایمنی را رعایت کرده و از توقف در حاشیه راه به طور جدی پرهیز کنند.

 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین درخصوص محور هراز گفت: این محور همچنان مسدود است و تلاش ماموران راهداری برای بازگشایی مسیر ادامه دارد.

 

وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود محور هراز امروز یا فردا بازگشایی شود.

 

14:37 محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌‌های استان مرکزی اعلام شد

رئیس پلیس راه استان مرکزی با بیان کاهش ۲۷ درصدی کشته‌شدگان ناشی از سوانح رانندگی گفت: محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌‌های استان مرکزی اعلام شد.

 

وی افزود:‌ در این مدت تعداد 16 نفر در سوانح رانندگی در جاده های استان جان‌باخته‌اند.

 

کهریزی تصریح کرد: مدیریت سفر از سوی رانندگان موضوعی مهم است که درخواست ما از رانندگان است که نسبت به هشدارها و توصیه های پلیس دقیق بوده تا سفری ایمن را برای خود و همراهانشان داشته باشند.

 

رئیس پلیس راه استان مرکزی با اشاره به وضع محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان مرکزی بیان کرد: محدودیت‌های ترافیکی پلیس راه این استان از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه در محور قدیم ساوه - تهران اعمال می شود که بر اساس تردد تمام کامیون و تریلر به جز حمل‌کنندگان موادسوختی و غذایی در این مسیر تا ساعت 24 روز 16 فرودین ماه ممنوع بوده و مسیر جایگزین برای تردد کامیون‌ها و تریلرها آزاد راه ساوه - همدان است.

 

یک کشته و یک مجروح در سانحه رانندگی اتوبان ساوه – تهران 

رئیس پلیس راه استان مرکزی با اشاره به وقوع سانجه رانندگی صبح امروز در استان مرکزی گفت: در سانحه رانندگی صبح امروز در اتوبان ساوه – تهران یک نفر جان باخت و یک نفر دیگر مجروح شد. 

 

وی افزود: در حدود ساعت 7 و 20 دقیقه صبح امروز گزارشی از وقوع یک تصادف در کیلومتر 18 اتوبان ساوه – تهران به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی به محل اعزام شدند.

 

14:01 جاده هایی در خوزستان و اطراف استان که مسدود می باشند

محور قدیم بستان - چذابه 
محور قدیم خرم آباد - پل دختر
محور خسرج - حمیدیه
محور خرم آباد – بروجرد و بالعکس
محور اندیکا - تاراز 
محور کمربندی بستان 
محور شوش - فکه

 

13:15 جاده کندوان بازگشایی شد 

رئیس پلیس راه مازندران از بازگشایی محور کندوان از ساعت ۱۳ امروز با اعمال محدودیت ترافیکی و صرفا خودروهای سبک از شمال به جنوب خبر داد.

 

ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی؛

1- محور رامیان- اولنگ - شاهرود ، واقع در استان های گلستان و سمنان ، از مورخ 29 فروردین 95 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

2- محور فرعی شمشک - دیزین ، واقع در استان های البرز و تهران ، از مورخ 17 تیر 96 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

3- محور پونل- خلخال ، واقع در استان گیلان ، از مورخ 5 مهر 97 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

4- محور سی سخت – پادنا ، واقع در استان کهگیلویه و بویر احمد ، از مورخ 15 مهر 97 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

5- محور گنجنامه – تویسرکان ، واقع در استان همدان ، از مورخ 25 آبان 97 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

6- محور سروآباد – پاوه ، واقع در استان کردستان ، از مورخ 3 آذر 97 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

7- محور وازک – بلده، واقع در استان مازندران ، از مورخ 12 دی 97 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

8- محور قدیم بستان-چذابه ، واقع در استان خوزستان ، از مورخ 22 اسفند 97 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدوداست.

 

9- محور آق قلا – عطا آباد، واقع در استان گلستان ، از مورخ 27 اسفند 97 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

10- محور بندر ترکمن – سه راهی یساقی، واقع در استان گلستان ، از مورخ 27 اسفند 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

11- محور دیباج– گلوگاه، واقع در استان مازندران ، از مورخ 28  اسفند 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدوداست.

 

12- محور آق قلا - گرگان، واقع در استان گلستان ، از مورخ 27 اسفند 97 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

13- محور گمیشان– آق قلا، واقع در استان گلستان ، از مورخ 4 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

14- محور گمیشان– خواجه نفس، واقع در استان گلستان ، از مورخ 4 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

15- محور قدیم خرم آباد-پل دختر ، واقع در استان لرستان، از مورخ 5 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

16- محور چاشم-خطیرکوه ، واقع در استان سمنان ، از مورخ 6 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

17- محور اهرم-فراشبند ، واقع در استان بوشهر ، از مورخ 6 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

18- محور یاسوج-شیراز ، واقع در استان کهگبلویه وبویراحمد ، از مورخ 7 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

19- محور طرود-معلمان ، واقع در استان سمنان ، از مورخ 8 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

20- محور خسرج-حمیدیه ، واقع در استان خوزستان ، از مورخ 9 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

21- محور آزادشهر  - شاهرود ، واقع در استان های گلستان و سمنان ، از مورخ 10 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

22-  محور کرج – چالوس و بالعکس ، واقع در استان های البرز و مازندران ، از مورخ 11 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

23-  محور کوهدشت - گراب ، واقع در استان لرستان ، از مورخ 11 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

24-  محور ایلام - مهران ، واقع در استان ایلام ، از مورخ 11 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

25-  محور خرم آباد - کوهدشت ، واقع در استان لرستان ، از مورخ 11 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

26-  محور خرم آباد – بروجرد و بالعکس ، واقع در استان لرستان ، از مورخ 11 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

27-  محور تهران – آمل (هراز) و بالعکس ، واقع در استان های تهران و مازندران ، از مورخ 11 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

28-  محور دره شهر - پلدختر ، واقع در استان ایلام ، از مورخ 11 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

29-  محور حمیل - ایلام ، واقع در استان کرمانشاه ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

30-  محور گنبد پیر رحمان – سه راهی بانرحمان ، واقع در استان ایلام ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

31-  محور پلدختر - کوهدشت ، واقع در استان لرستان ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

32-  محور الشتر - بیرانشهر ، واقع در استان لرستان ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

33-  محور آق قلا – اینچه برون ، واقع در استان گلستان ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

34-  محور سرابله – پل سیمره ، واقع در استان ایلام ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

35-  محور اراک - فرمهین ، واقع در استان مرکزی ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

36-  محور زنجان – تهم - چورزق ، واقع در استان زنجان ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

37-  محور فشم (محدوده پل فلزی) ، واقع در استان تهران ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

38-  محور کن – امامزاده داوود ، واقع در استان تهران ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

39-  محور گنبد - کلاله ، واقع در استان گلستان ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

40-  محور اندیکا - تاراز ، واقع در استان خوزستان ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

41-  محور کمربندی دهلران ، واقع در استان ایلام ، از مورخ 12 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

42-  محور نجم آباد - اشتهارد ، واقع در استان البرز ، از مورخ 13 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

43-  محور الیگودرز – شول آباد ، واقع در استان لرستان ، از مورخ 13 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

44-  محور کمربندی بستان ، واقع در استان خوزستان ، از مورخ 13 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

45-  محور دندی - تکاب ، واقع در استان زنجان ، از مورخ 13 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

46-  محور شوش - فکه ، واقع در استان خوزستان ، از مورخ 13 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

47-  محور قهاوند - کمیجان ، واقع در استان همدان ، از مورخ 13 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------