پیشنهاد تعطیلی اصفهان امروز بررسی می‌شود/ لغو طرح ترافیک در ۶ روز تعطیلی تهرانسخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: پیشنهاد تعطیلی اصفهان به دلیل تشدید شیوع بیماری کرونا امروز در ستاد استانی مقابله با این بیماری بررسی خواهد شد.

حجت الله غلامی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به تعطیلی ۶ روزه در استان‌های تهران و البرز با توجه به اوج گیری شیوع کرونا اظهار داشت: برای استان اصفهان نیز پیشنهاد تعطیلی را ارائه داده‌ایم.

 

وی با بیان اینکه ساعت ۱۸ امروز پیشنهاد تعطیلی اصفهان تا روز شنبه در ستاد استانی مقابله با کرونا مطرح خواهد شد، ابراز داشت: نتیجه آن تا ساعت ۲۰ به اطلاع شهروندان می‌رسد.

 

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان با بیان اینکه پیشنهاد دیگر ما برای بررسی در ستاد استانی مقابله با کرونا کنترل سفرها به استان اصفهان است، ابراز داشت: این روند رو به افزایش است و باید مدیریت شود.

 

***

 

لغو طرح ترافیک در ۶ روز تعطیلی پایتخت

سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به تصمیم ستاد ملی کرونا برای تعطیلی ۶ روزه تهران گفت: در این تعطیلات (۲۹ تیر ماه تا یکشنبه ۳ مرداد ماه) اجرای طرح ترافیک ملغی شده است.

 

وی افزود: همچنین از آنجایی که مراکز معاینه فنی محل شلوغ و ازدحام جمعیت است تصمیم گرفته شد تا این مراکز هم در این هفته تعطیل شود.

 

معاون شهردار تهران در مورد فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی با رد احتمال کاهش سرویس دهی، اظهار کرد: در حال حاضر مترو و اتوبوس یک چهارم مسافران خود را دارند و تصمیمی برای کاهش خدمت رسانی گرفته نشده و وضعیت تردد و فعالیت آنها عادی است.

 

وی از شهروندان تهرانی درخواست کرد: با توجه به تعطیلی اجرای طرح ترافیک و شرایط قرمز کرونا از تردد غیر ضرور پرهیز کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------