چطور در تهران بی‌دردسر بار ارسال کنیم؟ارسال بار در تهران,حمل بار,کرایه وانت بار تهران

سرویس حمل بار نوبار

 

حتما برای شما هم پیش آمده که لازم داشته باشید باری ارسال کنید. با پا گرفتن کسب و کارهای آنلاین و خانگی بازار ارسال بار حسابی داغ است. از سوی دیگر خرید و فروش وسایل دست دوم نیز کار دیگری است که ما را نیازمند حمل بار می‌کند. بسیاری از این بارها با موتور یا خودروهای شخصی ارسال می‌شوند اما بارهای زیادی هم هستند که نیاز به کرایه کردن خودروهای مخصوص حمل بار دارند. خودروهایی مثل وانت یا نیسان. شما برای کرایه کردن یک وانت بار یا نیسان چکار می‌کنید؟ در این مقاله بهترین راه حمل بار را به شما معرفی می‌کنیم.

 

دردسرهای روش‌های رایج حمل بار

پیشتر مرسوم بود که برای ارسال بار به 118 زنگ بزنیم تا شماره تلفن دفتر حمل بار منطقه را بگیریم یا روی دیوارهای خیابان دنبال تبلیغات دفاتر ارسال بار بگردیم. قبل‌تر حتی مکان‌های مشخصی وجود داشت که وانت‌ها و نیسان‌ها معمولا آنجا پارک می‌کردند تا مشتریان به سراغشان بروند. این روش‌ها دردسرهای زیادی داشت و دارد که بعضی اوقات ارسال یک بار کوچک را حتی، سخت می‌کردند.

 

در دسترس نبودن خودرو: مهمترین مشکل این روش‌ها این بود که خیلی وقت‌ها وانت یا نیسان پیدا نمی‌شد. با دفتر ارسال بار محل تماس می‌گرفتید، اما کسی پاسخ شما را نمی‌داد. یا پاسخ می‌دادند اما وانت در کار نبود و بعضی وقت‌‌ها حتی مجبور بودید ارسال بارتان را به روز دیگری بیاندازند.

 

قیمت متغیر و سلیقه‌ای: شاید یکی از دردسرسازترین مشکلات روش‌های سنتی کرایه کردن وانت، نبودن نرخ مشخص است. برای یک بار مشابه و با مبدا و مقصد مشابه بعضا مجبور می‌شوید قیمت‌های مختلفی بپردازید. از سوی دیگر در انتهای کار معمولا رانندگان رقم بیشتری را به بهانه‌های مختلف طلب می‌کنند.

 

نبود مرجع نظارتی و خدمات بی‌کیفیت: حتما برایتان پیش آمده که برای ارسال بار گرفتار یک راننده‌ی بی‌مسئولیت شوید. یا کسی که تجربه‌ای در بارگیری و بستن درست بار ندارد. جدای از استرس و خسارت‌های مالی، هیچ‌‌جای مشخصی برای شکایت کردن وجود ندارد. شما نمی‌توانید بابت خدمات بی‌کیفیت راننده به جایی اعتراض کنید و در اغلب موارد دچار زیان مالی هم می‌شوید.

 

نبود نیروی متخصص حمل بار: بعضی مواقع قصد جابجایی بار حساسی را داریم. مثل یک میز شیشه‌ای، یا یک صندلی چوبی منبت‌کاری شده، یا یک یخچال یا هرچیز دیگری که بسیار حساس است و باید مراقب آن بود. راننده‌های وانت و نیسان هم بعد از اینکه متوجه حساسیت شما می‌شوند، از روی دلسوزی و از سر عدم تخصص چنان طوری بار را با طناب‌های زمخت می بندند که شما همانجا در دلتان فاتحه آن بار را می‌خوانید. خیلی اوقات برای جابجایی نیاز به نیروهایی داریم که متخصص باشند و در بارگیری و بستن بارها، بسیار دقیق و حرفه‌ای باشند.

 

پس بهترین راه حمل بار در تهران چیست؟

همانطور که درخواست ارسال بار روزانه به دلیل رشد کسب و کارهای اینترنتی زیاد شده، سایت‌ها و اپلیکیشن‌‌های متعددی نیز کار خطیر حمل بار را به عهده گرفته‌اند. این سایت‌ها با تمرکز روی مشکلات شیوه‌های سنتی راه‌های راحت‌تری را پیش روی ما قرار داده‌اند. فرض کنید راحت توی خانه نشسته‌اید و روی گوشی تلفن همراه خود و با چند اشاره مبدا و مقصد، نوع بار و نوع ماشین درخواستی‌تان را مشاهده می‌کنید.

 

قیمت نیز به شما نشان داده می‌شود و این قیمت تا انتهای کار ثابت است. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید تا از بین صدها راننده نزدیکترین راننده به شما پیشنهادتان را بپذیرد و چند دقیقه بعد در محل مقرر حاضر باشد. جدای از این‌ها خیالتان راحت خواهد بود که بارتان را به دست متخصص خواهید سپرد. کسی که آموزش‌های لازم را دیده و تایید‌های مورنیاز را کسب کرده است.

 

سرویس حمل بار نوبار یکی از بهترین گزینه‌ها در تهران است. شما می‌توانید هم از طریق وبسایت و هم از طریق اپلیکیشن درخواستتان را ثبت کنید. از مهمترین مزیت‌های نوبار، سیستم هوشمند قیمت‌گذاری و درخواست خودرو، رانندگان متخصص، حمل بار تخصصی، قیمت ثابت و بدون انعام، و امکان درخواست هرنوع خودرو است. یعنی برای کرایه وانت بار تهران یا حتی به خدمت گرفتن یک کامیون، نوبار بهترین گزینه‌ها را برای شما دارد. 

 

از همه مهمتر اینکه کار با نوبار بسیار ساده است و هرکسی می‌تواند به راحتی در آن سفارش ثبت کند. همچنین نوبار امکان رزرو خودروی موردنظرتان برای روزهای آینده را نیز در اختیارتان می‌گذارد. فقط کافیست به سایت مراجعه کنید یا اپلیکیشن نوبار را نصب کنید. مثلا برای ثبت سفارش نیسان بار تهران کافیست مبدا و مقصد را مشخص کنید، اطلاعات مربوط به مبدا و مقصد شامل آدرس دقیق و تعداد طبقات و نوع بار را تعیین کنید، روز و ساعت موردنظرتان را انتخاب کنید تا پیش فاکتور شما صادر شود. بعد از مشاهده قیمت و تایید اطلاعات مربوط به درخواست منتظر ماشین باشید. مطمئن باشید که بار شما با دقت و در موعد مقرر و با قیمت ثابت به مقصد خواهد رسید.

 

بعد از اتمام ثبت سفارش شما می‌توانید روی اپلیکیشن بار خود را رصد کنید یا از طریق تماس با پشتیبانی وضعیت بارتان را پیگیری کنید. پاسخگویی همیشگی تیم پشتیبانی نوبار یکی دیگر از مزیت‌های این سرویس است که خیالتان را حسابی راحت خواهد کرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------