اولین پوشک شورتی پول-آپ در ایران توسط برند مای‌بیبی تولید شد 

 پوشک شورتی پول آپ, پوشک شورتی پول آپ مای بیبی, پوشک شورتی پول آپ چیست

 

به سوی آرامش کودکان

نیازی نیست حتماً کودکی نوپا در خانواده داشت تا به این نتيجه رسید که آرامش زندگی تا چه مقدار به آرامش کودکان بستگی دارد. آرامشی که به عوامل مختلفی از جمله بهداشت مناسب آنها مربوط است.

نقش والدین در فراهم کردن شرایطی ارام براي کودکان انکار ناپذیر است، با این حال صحنه زندگی کودکان بازیگران دیگری هم دارد؛ تولیدکنندگان محصولات بهداشتی کودکان نقش مهمی در تامين این ارامش دارند به دلیل آن که کیفیت محصولات بهداشتی بطور مستقیم بر لحظه لحظه زندگی کودکان و خانواده ها تأثير خواهد گذاشت.

با در نظر گرفتن همین مسأله است که حالا برند مای بیبی(زیر مجموعه گروه زرین رویا) محصول جدیدی به نام پوشک شورتی پول- آپ را به بازار ارائه نموده است که به دلیل داشتن مواد اولیه و طراحی ویژه اش، گام مهمی در افزایش ارامش کودکان و خانواده ها به حساب می آید .

پوشک، این محصول به ظاهر ساده، نقش بسیار مهمی در تامين ارامش و کیفیت زندگی روزمره کودکان و والدین دارد؛ از کیفیت خواب، راحتی هنگام حرکت و دردسرهای تعویض گرفته تا دغدغه هاي زمان از پوشک گرفتن و... پوشک استاندارد و باکیفیت، با مدنظر قرار دادن این موارد، ارامش کودکان و آسایش و آرامش بیش تر خانواده ها را تامين خواهد کرد.

کیفیت خواب کودک، راحتی خیال والدین
تقریبا همه ی یافته های علمي بر تأثير خواب مطلوب بر سرعت یادگیری کودکان تأکید ميکنند . والدینی که تمایل دارند کودکان از شاخصه هایی مانند سرعت، تمرکز و حوصله بالا در یادگیری بهره مند باشند، بیش از هرچیز باید به ارامش آنها توجه کنند.

دکتر جین هربرت، روان شناس دانشگاه شفیلد ميگويد :« خواب منظم کلید اصلی یادگیری است.» احتمالا در نگاه نخست این قیاس ساده به نظر برسد، ولی راحتی و ارامش کودک در بيداري و خواب، علاوه بر عوامل ديگر به استفاده از پوشک مناسب هم بستگی دارد.

کیفیت نامطلوب پوشک در جذب یا جنس نامرغوب آن تا حد زيادي آرامش کودک در طول خواب را مختل ميکند . پوشک شورتی پول- آپ محصول جدید مای بیبی با مد نظر قرار دادن این مسأله و با استفاده از مواد اولیه مرغوب این مشکل را حل کرده است؛ این پوشک ها نه تنها از قدرت جذب بالایی برخوردارند که بافت داخلی آنها به نرمي پنبه و از جنس کتان است و کودکان در تماس با آن حس خوشایندی را تجربه خواهند کرد.

آزادی عمل بیشتر، ابتکار بیشتر
به نظر شما درصورتی که کودک حق انتخاب داشت، چه می پوشید؟ تجربیات کودکان در سال های نخست زندگی میتواند بطور قابل ملاحظه ای در افزایش خلاقیت آنها مؤثر باشد؛ احساس ازادی عمل در حرکات و شادابی ناشی از آن، تأثير شگرفی بر رهایی از محدودیت ها و خلاقیت بچه ها خواهد داشت. خبر خوب این که پوشک شورتی پول- آپ مای بیبی بر خلاف پوشک های عادی، دارای کش ۳۶۰ درجه و متناسب با آناتومی بدن کودک طراحی شده که این مسأله تحرک بچه را بسیار اسان ميکند و حس استقلال وی نسبت به محیط و دیگران را افزایش ميدهد .

 

پوشک شورتی پول آپ, پوشک شورتی پول آپ مای بیبی, پوشک شورتی پول آپ چیست

 

تعویض پوشک، آسان تر از همیشه
تعویض به موقع پوشک یکی از مهمترين عوامل تاثیرگذار در ارامش کودک است. به عنوان مثال اگر پوشک کودک از جذب بالایی برخوردار نباشد، کودک تا فاصله تعویض آن، بطور مرتب احساس ناارامی خواهد کرد. از طرف ديگر، این فرآیند هم از کودکان و هم از خانواده وقت و انرژی زيادي میگیرد.

حالا پوشک های شورتی پول- آپ مای بیبی به بازار آمده که فرآیند تعویض پوشک را بسیار ساده ميکند . این مسأله براي مادران اهمیت بسياري دارد، به دلیل آن که با سهل شدن فرآیند معاوضه پوشک، نه تنها مادران، که پدران هم میتوانند در این دستور همکاری کنند. پوشک های شورتی مای بیبی به علت تسهیل فرآیند تعویض، همچنين گام مهمی در جهت ارامش کودکان و همزمان خانواده ها برداشته است.

آموزش از پوشک گرفتن کودک و سختی های آن
در فرآیند از پوشک گرفتن کودک و در فاصله زمانیکه او باید شورت را بعنوان لباس تازه جایگزین شده با پوشک بپذیرد، دائما خود را در شرایط نامطلوبی احساس ميکند . از این جهت خانواده ها سعی ميکنند تا جای ممکن این فرآیند را براي کودکان کوتاه و اسان تر کنند. پیچیده‌گی این فرآیند به الگوی پوشک های معمولی که بچه ها به تن ميکنند هم بر می گردد. چراکه پوشک با لباسی که آنها در آينده خواهند پوشید( شورت) تفاوت های زيادي دارد. ولی پوشک شورتی پول- آپ این تفاوت را از بین می برد. با این نوع پوشک، کودکان نوپا پوشیدن شورت را تجربه خواهند کرد. در نتيجه فرآیند از پوشک گرفتن، تجربه مطلوب و اسان تری خواهد بود.

پوشک شورتی پول- آپ به سادگی به تن کودک میرود
پوشک شورتی پول- آپ درست همان طور به تن کودک میرود که بزرگسالان لباس می پوشند. براي استفاده از این پوشک بر اساس عکس پائین اول باید پاهای کودک را باز کرد، پوشک شورتی را مانند لباس بزرگ سالان به پای کودک کرد و آن را بالا کشید. اکنون کودک پوشک دارد. زمان معاوضه، کافی است کنار پوشک از محل دوخت پاره و پوشک از پای کودک بیرون آورده شود. در آخر با استفاده از نوار پشت، میتوان پوشک را گرد کرد و دور انداخت. به همین سادگی وقت و انرژی زيادي حفظ ميشود و علاوه بر مادران، پدران هم میتوانند پوشک کودکان را تعویض کنند. پوشک شورتی پول- آپ دارای ویژگی هایی است که آن را متمایز نموده است .

 

پوشک شورتی پول آپ, پوشک شورتی پول آپ مای بیبی, پوشک شورتی پول آپ چیست

 
مای بیبی و سعی براي نزديک شدن به نیازهای استفاده کننده
گفتنی است مای بیبی در سال ۱۳۷۹ از دل گروه« زرین رویا» بیرون آمد. گروه زرین رویا با چهار برند مای بیبی، مای لیدی، ایزی لایف و کوکومی طی چند دهه اخیر تحولات مهمی را در صنعت محصولات سلولزی کشور رقم زده است. گروه زرین رویا، هم اینک بخش قابل توجهی از بازار محصولات سلولزی را بخود اختصاص داده و بعنوان شرکتی پیشرو در این صنعت، در حال فعالیت است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------