X

راه‌اندازی کسب ‌وکار جدید و پرریسک یا دریافت نمایندگی با درآمد مناسب ماهیانه؟ کدام را انتخاب کنم؟کسب‌ و کار کم ریسک و پرسود,دریافت نمایندگی تیپاکس

دریافت نمایندگی تیپاکس

 

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی، بسیاری از ما برای بهبود وضعیت اقتصادی خود و خانواده‌مان به دنبال راه‌حلی مناسب هستیم و از بین هزاران گزینه‌ موجود، هرکدام راه‌حلی متفاوت را انتخاب می‌کنیم. بعضی رفتن را به ماندن ترجیح می‌دهند و عده‌ای دیگر، تصمیم می‌گیرند بیشتر کار کنند تا درآمدشان را افزایش دهند و برای پیدا کردن شغل دوم و سوم، هر روز صدها آگهی استخدامی را زیر و رو می‌کنند. عده‌ای دیگر که ریسک پذیرتر هستند و سرمایه اندکی هم دارند، ترجیح می‌دهند کسب‌وکار شخصی خود را راه‌اندازی کنند، غافل از اینکه این راه خطرها و ریسک‌هایی دارد که شاید به درستی از آن آگاه نباشند.

 

اگر خودتان را به اندازه کافی آدم ریسک پذیری می‌دانید، باید بدانید که با ریسک‌های مالی، استراتژی، بازار، رقابتی و شهرت و اعتبار مواجه هستید و باید برنامه مناسبی برای برخورد با هرکدام از این ریسک‌ها داشته باشید. در غیر این‌صورت، شروع یک کار کم خطر مثل دریافت نمایندگی پرسود که درآمد ماهیانه آن نیز تضمین شده است، می‌تواند انتخاب مناسب‌تری برای این افراد باشد.

 

کسب‌ و کار کم ریسک و پرسود

همان‌طور که گفتیم راه‌اندازی کسب و کار شخصی ریسک‌های بسیار زیادی دارد و اگر تحمل پذیرش این ریسک‌ها را ندارید، بهتر است هرگز پا در این مسیر نگذارید. بنابراین اگر سرمایه‌ای پس‌انداز کرده‌اید و ترجیح می‌دهید با این سرمایه کار کنید و به سودآوری هم برسید، پیشنهاد ما به شما سرمایه‌گذاری در کاری است که ریسک کمتر و سود بیشتری داشته باشد.

 

یکی از گزینه‌هایی که ما برای شروع یک کار کم ریسک، به شما پیشنهاد می‌دهیم، شروع فعالیت به عنوان نماینده یک برند معتبر است. اگر دوست دارید که مدیر خودتان باشید، دریافت نمایندگی پرسود یک برند معتبر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با دریافت نمایندگی پر درآمد یک برند معروف، شما می‌توانید درآمد ماهیانه‌تان را تضمین کنید، دیگر نگران از دست رفتن سرمایه خود نباشید و به جای هزینه برای تبلیغ و معرفی کسب و کارتان، از اعتبار برندی که نمایندگی آن را قبول کرده‌اید استفاده کنید. حتی لازم نیست نگران ریسک رقابتی و اعتبار کسب و کارتان باشید، چون می‌توانید از مقبولیت برندی که نمایندگی آن را اخذ کرده‌اید، استفاده کنید.

 

با اعتبار تیپاکس، مدیریت کنید

آن چیزی که در سرمایه‌گذاری اهمیت دارد، رشد خوب سرمایه شماست. به همین خاطر انتخاب یک برند معتبر مانند تیپاکس که اعتبار 60 ساله دارد و در چند سال اخیر رشد قابل توجهی داشته است، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد. درواقع تیپاکس با اعطای نمایندگی به شما، نه تنها امکان تحمل ریسک کمتری را برای‌تان فراهم می‌کند، بلکه سود قابل توجهی نیز برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

شرکت تیپاکس اکسپرس پارس، بزرگترین شرکت پست خصوصی ایران است. تیپاکس در طول 60 سال سابقه کاری خود سعی داشته تا با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های مطرح شده در صنعت لجستیک، به انجام هرچه بهتر وظایف خود پرداخته و به‌عنوان سازمانی به‌روز، نوآور و کارآفرین شناخته شود. امروز تیپاکس با بیش از 4200 نفر نیروی متخصص، 2000 حامل سبک و سنگین و بیش از 500 نمایندگی در سرتا سر کشور، همواره در تلاش است تا سطح پوشش خدمات خود را گسترده‌تر ساخته و دسترسی به خدمات ارسال کالا برای مشتری نهایی را تسهیل کند.

 

مزایای اعطای نمایندگی تیپاکس

شما با دریافت نمایندگی تیپاکس، عضوی از خانواده تیپاکس و هلدینگ فاخر می‌شوید و با حمایت تیپاکس، می‌توانید کسب ‌وکار مستقل و امن خود را راه‌اندازی کنید. در واقع با دریافت نمایندگی پرسود ، به دانش و شبکه اختصاصی تیپاکس دسترسی داشته و می‌توانید تحت نام برند تیپاکس، به جمع‌آوری و توزیع بسته‌های مشتریان بپردازید.

 

آنچه تیپاکس در اختیار شما قرار خواهد داد، امنیت شغلی، ثبات و امن بودن کسب و کارتان است. در کسب و کارهای فرانچایز، به دلیل وجود بازار باثبات، کسب و کار ایجاد شده امن است و یک مدل سرمایه گذاری برد-برد محسوب می‌شود. درواقع شما بدون نگرانی از شکست تجاری و با تکیه بر اصول تبلیغات و بازاریابی مطمئن و آزمایش شده، به فعالیت تحت نام برند تیپاکس می‌پردازید.

 

از امتیازهای دیگری که با دریافت نمایندگی تیپاکس به دست می‌آورید:

• فعالیت تحت برندی 60 ساله و شناخته شده

• بهره‌مندی از سیستم تبلیغات و بازاریابی تیپاکس

• برخورداری از درآمدی مطمئن و پایدار

• دریافت دستورالعمل‌های نحوه انجام کار و فعالیت‌های روزمره

• رشد و پیشرفت سریع شغلی

 

پس اگر تمایل دارید تا عضوی از خانواده تیپاکس باشید، به سایت تیپاکس به آدرس https://tipaxco.com/tipaxisho مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان تیپاکس پس از بررسی، با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------