"کارپایه" نخستین سامانه هوشمند خدمات و مشاغلکارپایه,سامانه کارپایه,سامانه هوشمند خدمات و مشاغل
کارپایه | سامانه هوشمند خدمات و مشاغل
 
نخستین سامانه هوشمند که در پیدا کردن کار به کارجویان تا حد قابل توجهی می تواند کمک کند سامانه کارپایه می باشد. این سامانه امکان برقراری ارتباط مستقیم بین کارفرما، استادکار و کارجو را امکان پذیر می سازد. این سامانه مزایای قابل توجه و بسیار زیادی برای تمامی اقشار مختلف جامعه دارد.

کارپایه نخستین سامانه هوشمند خدمات و مشاغل
یکی از مشکلات بزرگ جامعه امروزه بیکاری می باشد. این مشکل به گونه ای است که افراد فارغ التحصیل از دانشگاه ها با مدارک عالی نمی توانند مشاغل مناسب با حرفه خود را پیدا کنند و درآمد مناسب کسب کنند از    این رو دچار نا امیدی می شوند. افراد بیکار برای رفع مشکل بیکاری خود پیوسته به دنبال روش های مختلف برای یافتن شغل و استخدام شدن هستند. از این رو بر آن شده ایم تا برای کمک هر چند کوچک به دانشجویان جویای کار سامانه ای جامع را راه اندازی کنیم تا بیکاران جامعه و حتی افراد شاغل که برای تامین مخارج زندگی خود به دنبال یافتن کار پاره وقت یا دوم هستند بتوانند از طریق آن شغل متناسب با رشته تحصیلی یا حرفه تخصصی خود پیدا کنند.
 
روش های سنتی یافتن شغل و برتری سامانه کارپایه | KarPaye  نسبت به آن ها
در گذشته روش های مختلفی برای پیدا کردن کار وجود داشت که هرچند تا حدی به افراد در زمینه استخدام و پیدا کردن کار کمک می کرد اما با بدی هایی از جمله پرداخت هزینه های گزاف نیز همراه بود. یکی از این روش های سنتی جهت استخدام و یافتن شغل، روزنامه ها بودند که با نوشتن جملات نامناسب در برابر محتوی آگهی ها مسئولیتی نداشتند و باعث بی اعتمادی مردم می شدند و روش دیگر برای یافتن کار و استخدام ثبت نام و عضویت در مؤسسات کاریابی بود که این مورد نیز با هزینه های زیاد همراه بود؛ اما امروزه سامانه کارپایه | KarPaye که بستری آنلاین برای یافتن کار و شغل در اختیار اقشار مختلف جامعه فراهم کرده است معرفی شد. این سامانه که با مدیریت آقای محمد امین صمدی ایجاد شده است در مقایسه با روش های سنتی استخدام و یافتن شغل برای کارجویان دارای برتری هایی می باشد و یکی از مهمترین مزایای آن رایگان بودن عضویت و ثبت نام در این سامانه است. در ادامه با دیگر مزایای سامانه کارپایه KarPaye بیشتر آشنا خواهیم شد.


مهمترین مزایا و ویژگی های سامانه کارپایه | KarPaye برای یافتن شغل
این سامانه از طریق رایانه های شخصی یا گوشی های موبایل به راحتی در دسترس افراد قرار می گیرد. امروزه گوشی های موبایل در زندگی افراد نقش قابل توجهی پیدا کرده است از این رو توصیه می کنیم این سامانه را از طریق اپلیکیشن بازار یا گوگل روی گوشی خود نصب نمایید تا بتوانید در هر جایی که هستید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. یکی از مهمترین مزایای این سامانه جهت انجام خدمات استخدام عضویت رایگان و ساده در آن می باشد.


از جمله دیگر مزایای این سامانه می توان به ارتباط مستقیم کارفرمایان، استادکاران و کارجویان بدون واسطه و بدون پرداخت هزینه های زیاد اشاره کرد. همچنین شما می توانید قبل از اینکه کار مورد نظر خود را پذیرش کنید از محل کار مورد نظر بازدید کنید و موقعیت آن را در نظر بگیرید. استفاده از این سامانه باعث کاهش هزینه های ایاب و ذهاب تا حد قابل توجهی شده است همچنین شما می توانید پس از اینکه کار خود را به پایان رساندید کار دیگری در همان زمینه پذیرش کنید.


مدیر عامل سامانه کارپایه | KarPaye در رابطه با نخستین سامانه هوشمند خدمات و مشاغل
مدیر عامل این سامانه آقای محمد امین صمدی در یک گفتگوی خبری در رابطه با این سامانه بیان کرده است که افراد بیکار می توانند حتی بدون تخصص در این سامانه کار پیدا کرده و کسب درآمد کنند همچنین امکان ثبت چندین مهارت برای افراد بیکار وجود دارد. وی همچنین افزود این سامانه در تمام سطح کشور حدود 6000 عنوان شغلی در دسترس می باشد به طوری که از تمام روستاها و شهرهای سراسر کشور می توان از طریق سامانه کارپایه | KarPaye کار مناسب با حرفه خود را پیدا کرده و شروع به کسب درآمد کنید.


آدرس وب سایت: Karpaye.com
آدرس لینک اینستاگرام: karpaye_official
آدرس تلگرام: karpaye

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------