تهران در 48 ساعت آینده 5 درجه سرد می شود  اخبار اجتماعی  ,خبرهای  اجتماعی, هواشناسی
اداره کل هواشناسی استان تهران با اشاره به آسمان ابری همراه با رگبار و وزش باد استان در 2 روز آینده، از کاهش پنج درجه ای دمای هوای پایتخت طی این مدت خبر داد.

  به گزارش ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه به ترتیب (16 و 26)، (14 و 23) و (9 و 21) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

 

براساس این گزارش، آسمان استان تهران در 2 روز آینده نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات همراه با رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود.

 

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در روزهای یکشنبه و دوشنبه بارش ها در سطح استان شدت یافته و با کاهش نسبی دما شاهد بارش برف و احتمال تگرگ در مناطق کوهستانی و ارتفاعات خواهیم بود.

 

دراین گزارش ، احتمال وزش باد شدید همراه با گرد و غبار نیز برای مناطق جنوبی استان تهران در عصر امروز(شنبه) پیش بینی شده است.

 

براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با 26 درجه و فیروزکوه با 2 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان در 24 ساعت گذشته بودند. 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------