آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,عبدالحمید فرزانه

فرزانه شهردار ساری شد

عبدالحمید فرزانه کناری با ۵ رای با مدرک کارشناسی به عنوان شهردار مرکز استان انتخاب شد. به گزارش فارس، چهل و سومین جلسه شورای…


با اخذ عوارض در محدوده زوج و فرد مخالفیم/ به استناد کدام قانون عوارض دریافت می‌شود؟ اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,محدوده زوج و فرد
فرمانده انتظامی پایتخت با تأکید بر این مطلب که پلیس با اخذ عوارض در محدوده زوج و فرد مخالف است، گفت: به استناد کدام قانون عوارض در محدوده زوج و فرد دریافت می‌شود؛ دوستان ماده قانونی را به ما اعلام کنند. 

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در گفت‌وگو با فارس، درخصوص اخذ عوارض در محدوده زوج و فرد توسط شهرداری تهران، اظهار داشت: بنده باورم بر این است که نمی‌توانیم دو بار از افراد به دلیل ورود غیرمجاز پول بگیریم؛ یک بار به عنوان عوارض و یکبار با نام جریمه.

 

وی گفت:البته ورود غیرمجاز به محدوده ممنوعه طبق قانون جریمه دارد که پلیس اعمال قانون را توسط دوربین‌ها انجام می‌دهد.

 

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: ما نمی‌دانیم به استناد کدام ماده قانونی در صورت تردد غیرمجاز در محدوده زوج و فرد از شهروندان عوارض دریافت می‌کنند؛ دوستان باید جواب بدهند که کدام ماده قانونی است و به ما هم آن ماده قانونی را اعلام کنند. 

 

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت گفت: هر آن چیزی که باید در بحث زوج و فرد و طرح ترافیک اعمال شود باید سه آیتم ویژه را دارا باشد: کاهش آلودگی هوا، کاهش ترافیک و رضایتمندی مردم و باید گفت این سه آیتم اولویت‌های پلیس برای اجرای طرح‌های ترافیکی در تهران است. 

 

وی خاطرنشان کرد: پلیس با اخذ عوارض در محدوده زوج و فرد مخالفت است و باید بگوییم در حال حاضر بحث‌های جدیدی در حوزه طرح زوج و فرد در حال کار کارشناسی است تا مردم بتوانند به صورت عادلانه از محدوده زوج و فرد استفاده کنند. 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------