سازمان تامین اجتماعی بر وقوع اشتباه در پرداخت بسته‌های معیشتی کارگران صحه گذاشت اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,سازمان تامین اجتماعی
معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی تاکید دارد که "شاید" این سازمان در عدم‌پرداخت "بسته‌های حمایتی" اشتباه کرده باشد. 

به گزارش ایلنا، "رحیم اردلان" اعلام کرد که "شاید" سازمان تامین اجتماعی در عدم‌ پرداخت "بسته‌های حمایتی" اشتباه کرده باشد.

 

وی تاکید کرده است که اگر این اشتباهات احراز شود آن را اصلاح خواهند کرد. با این حال اردلان گفته است که "احتمال خطا و اشتباه" در همه جا وجود دارد.

 

مطابق اعلام سازمان تامین اجتماعی، تاکنون بیش از ۱۴ میلیون نفر از جمعیت دارای شرایط یعنی کسانی که زیر ۳ میلیون تومان حقوق می‌گیرند، از بسته‌ ۲۰۰ هزار تومانی بهره‌‌مند شده‌اند که از این میزان بیش از ۶ میلیون نفر بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی هستند.

 

سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت این ۲۰۰ هزار تومان بیش از هزار میلیارد تومان بودجه از دولت دریافت کرده است.

 

با وجود اینکه اکثر بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی که تعداد آنها بیش از ۱۴ میلیون نفر است زیر ۳ میلیون تومان دریافتی دارند اما حدود ۵ میلیون نفر از آنها از دریافت این کمک ناچیز محروم مانده‌‌اند.

 

سازمان تامین اجتماعی تاکنون در این زمینه خود را مقصر معرفی نکرده بود. علاوه بر اردلان در روزهای گذشته "محمد حسن زدا" سرپرست سازمان تامین اجتماعی هم بر وقوع اشتباهاتی صحه گذاشته است.

 

زدا تاکید کرده بود: در دور بعدی پرداختِ بسته‌ها، اشتباهات را برطرف می‌کنیم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------