واکنش شهردار تهران به پدیده پشت بام فروشی: بررسی می کنیم اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, شهردار تهران
برخی رسانه ها در چند روز گذشته اعلام کرده بودند در بعضی نقاط تهران از جمله منطقه 22 برخی افراد با استقرار کانکس روی بام ها، امکان سکونت افرادی را در کانکس ها فراهم کرده اند و آنها را اجاره می دهند. 

شهردار تهران با بیان اینکه تاکنون گزارشی از «پشت بام فروشی» در پایتخت دریافت نکرده ام تصریح کرد: احداث کانکس در پشت بام ها بررسی خواهد شد.

 

پیروز حناچی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این موضوع را در فضای مجازی دیدم و برخورد حقوقی در این زمینه صورت نگرفته است.

 

وی تاکید کرد: این موضوع را پیگیری خواهم کرد و در صورت مشاهده با آن برخورد می شود.

 

حناچی گفت: البته اجرای سقف سبک در طبقه آخر ساختمان به طوری که استحکام بنا نداشته باشد موضوع جدیدی نیست اما موضوع پشت بام فروشی را به طور جدی پیگیری خواهیم کرد.

 

به گزارش ایرنا، برخی رسانه ها در چند روز گذشته اعلام کرده بودند در بعضی نقاط تهران از جمله منطقه 22 برخی افراد با استقرار کانکس روی بام ها، امکان سکونت افرادی را در کانکس ها فراهم کرده اند و آنها را اجاره می دهند.

 

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران نیز موضوع استقرار کانکس در داخل شهر آن هم بالای سقف خانه ها را غیرممکن دانسته و گفته بود: کسی که می خواهد اقدام به استقرار کانکس کند نمی تواند چنین اقدامی را داخل شهر براحتی انجام دهد زیرا شهرداری بسرعت آن را جمع خواهد کرد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------