اجرای طرح ترافیک و زوج ‌‌و فرد در پنجشنبه‌های اسفند اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, طرح ترافیک و زوج ‌‌و فرد
از فردا 2 اسفند، طرح ترافیک و زوج فرد در روزهای پنج ‌شنبه اجرا خواهد شد و در سایر پنج‌شنبه‌های هفته‌های آتی این طرح ادامه پیدا می‌کند. 

دستیار ویژه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اجرای همزمان طرح ترافیک و زوج ‌و فرد در  پنج شنبه آخر سال خبر داد و گفت: رانندگان برای ورود به طرح باید به سامانه به my.tehran.ir مراجعه و نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند.

 

سیدمحمدمهدی شریفی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره تصمیم اخذ شده از سوی پلیس راهور و معاونت حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری تهران در ارتباط با اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنج‌شنبه، اظهار کرد: این تصمیم در راستای درخواست شهروندان بوده و تا پایان اسفند ادامه پیدا می‌کند.

 

وی تصریح کرد: بر همین اساس از فردا 2 اسفند، طرح ترافیک و زوج فرد در روزهای پنج ‌شنبه اجرا خواهد شد و در سایر پنج‌شنبه‌های هفته‌های آتی این طرح ادامه پیدا می‌کند.

 

شریفی گفت: در همین ارتباط شهروندان می‌توانند با مراجعه به my.tehran.ir نسبت به رزرو کردن و اخذ مجوز برای ورود به طرح ترافیک اقدام کنند و در صورتی که بدون مجوز وارد محدوده شوند جریمه می‌شوند و باید عوارض ورود به طرح ترافیک را نیز پرداخت کنند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------